Ігнор є кращим способом прив’язати до себе людину: чи так це насправді?

Яких тільки хитрощів немає в арсеналі закоханої людини. Нерідко вони являють собою цілі багатоходові стратегії, що дозволяють огорнути пасію в свої мережі. Наприклад, деякі люди вдаються до игнору, вважаючи його кращим способом прив’язати до себе вподобаного людини.

Така стратегія дійсно здатна принести потрібний результат, але нею потрібно правильно користуватися. Не варто забувати і про те, що ефект від таких дій потрібно «закріпити», інакше пасія охолоне до свого завойовнику в найкоротші терміни.

Як «працює» ігнор?

Чому цей метод вважають дієвим? Багато в чому це пов’язане з одним цікавим якістю людини – він здатний відчувати інтерес до того, хто його ігнорує.

Тим не менш, психологи говорять про те, що такий підхід може допомогти привернути увагу людини лише на якийсь час, але домігшись свого, ігнорований цей інтерес втратить. Крім того, на думку фахівців, можна розраховувати на цей метод лише у разі, коли пасія спочатку має хоча б мінімальну симпатію до того, хто прагне її завоювати.

Проявляти байдужість можна в декількох випадках:

 • Відразу ж, як тільки до вас починають проявляти увагу;
 • Почати ігнорувати людину, щоб прив’язати його до себе, можна і після флірту або навіть на початковій стадії романтичних відносин. Це більш виграшний варіант, оскільки ви дасте своїй пасії зрозуміти, що вона вам симпатична, тоді як у першому випадку ви можете просто злякати її своєю байдужістю. Крім того, перш ніж прив’язати до себе людину, ви зможете зрозуміти, як ставиться до вас він, є зацікавленість з його боку.

Що кажуть про прихильності психологи?

Про неї фахівці говорять як про стан, при якому людина відчуває потяг до кого-небудь або чого-небудь. При цьому у визначенні прихильності є згадка про те, що це тяжіння, як правило, не обумовлено вигодою, любов’ю або якимось іншим інтересом.

Тим не менш, це не означає, що поставлений в ігнор людина гарантовано не почне відчувати почуття симпатії чи навіть любові до свого завойовнику.

У психології виділяють кілька видів прихильності між людьми. Якщо говорити про стосунки між чоловіком і жінкою, варто пам’ятати, що іноді у партнерів розвивається патологічна прихильність. У разі наявності почуття прихильності нездорової, болючою, людина позбавляється свободи, стає залежним від партнера, в силу чого комфорту в такій парі не відчувають, як правило, обидва. Про кохання в такому союзі теж зазвичай не йдеться.

Але відносини можуть розвиватися і за іншим сценарієм. Почуття прихильності може виникати не тільки на основі симпатії один до одного, прив’язати до себе коханої людини можна і на основі такого аспекту, як загальні інтереси.

Як правильно використовувати ігнор?

Як правильно діяти, щоб досягти бажаного результату?

Врахуйте декілька порад психологів:

 • Якщо вам подобається представник протилежної статі, намагайтеся зображати байдужість не відразу після знайомства, а тоді, коли він вже відчує взаємну симпатію від вас;
 • Щоб привернути увагу коханої людини з допомогою ігнору, будьте завжди ввічливі і навіть ніжні, навіть у ті моменти, коли відмовляєте йому в зустрічі. Більш того, не вважайте за нерозсудливість сказати пасії, що ви дуже шкодуєте про те, що ваше побачення не відбудеться;
 • Не відкладайте ваші зустрічі на довгий час, інакше ігнор може призвести до того, що сподобався вам, представник протилежної статі просто охолоне;
 • Відкладіть зустріч з вашим потенційним партнером кілька разів. При цьому незайвим буде пару раз все ж призначити побачення, але в останній момент передзвонити і сказати, що ваші плани різко змінилися.

Не забувайте, що діяти треба тонко і дуже акуратно, щоб цей спосіб спрацював, в іншому випадку потрібний вам представник протилежної статі здогадається про вашу стратегії і втратить інтерес.

Крім того, не можна застосовувати цей метод по відношенню до людини, який використовував ігнор для залучення вашої уваги.

Якщо ви вирішили використовувати байдужість для залучення уваги до себе, слід подумати і про те, що ж робити далі, адже психологія говорить, що нерідко таким способом можна привернути увагу до себе лише ненадовго.

Що робити далі?

Рано чи пізно ви зустрінетеся зі своєю пасією, адже ні вам, ні вашому партнерові не потрібно, щоб ви роками тримали його в інтризі.

Перш за все пам’ятайте, що ініціатором побачення, на яке ви, нарешті-то, погодьтеся, повинен бути представник протилежної статі.

Врахуйте поради про те, як прив’язати до себе людину, які дає психологія.

 • Знайдіть спільні інтереси з ним і ненав’язливо позначте їх йому. Важливо, щоб це дійсно були ваші інтереси, плани, хобі і т. д. Не варто брехати, що вам подобається робити, дивитися, слухати щось, якщо це не так – рано чи пізно обман розкриється, і ви розчаруєте людини, якого хотіли до себе розташувати;
 • Будьте оптимістичні. Ви повинні радувати свого потенційного партнера, а не наганяти на нього нудьгу і смуток. Ваше спілкування повинно бути легким, ненав’язливим, разом зі своєю пасією ви повинні радіти життю. Створюйте комфортні умови для приємного спільного проведення часу. Намагайтеся менше розповідати своєму партнерові про свої проблеми, щоб психологічно він сприймав вас як особу повітряну і безтурботну – це дозволить вам швидше прив’язати людину до себе;
 • Не забувайте про зовнішньому вигляді. Як ні банально звучало б цю пораду, але треба пам’ятати, що представника протилежної статі потрібно залучати і візуально;
 • Важливо і вміння спілкуватися. Намагайтеся підтримувати розмову, цікавитися думкою партнера, щоб він себе психологічно комфортно відчував, і у нього не створювалося відчуття, що він для вас є нецікавим співрозмовником. Якщо ви є професіоналом в якійсь справі, продемонструйте свої знання, але не надто нав’язливо, щоб не втомити співрозмовника;
 • Якщо у вас буде можливість поспілкуватися з кимось з оточення вашої пасії, це найкращий шанс вплинути на вподобаного людини через них. Тільки для цього вам потрібно зробити все, щоб сподобатися цим людям, ким би вони не були – друзями, колегами, родичами або навіть батьками.

Це перші кроки, які вам доведеться зробити на перших етапах побудови відносин. Якщо ви вирішите, що ваші почуття сильні, і вас чекає прекрасне спільне майбутнє, доведеться докласти ще зусилля. На цьому етапі ігнор – не найкращий засіб, адже діяти потрібно буде зовсім інакше.

Станьте надійним і підтримує у всьому іншому для вашої другої половинки, не прагніть змінити його – крім негативної реакції з його боку, ви більше нічого цим не доб’єтеся.

Приймайте людини таким, яким він є, а не намагайтеся зробити з нього того, кого ви хотіли б бачити перед собою. Станьте натхненником для свого партнера, а ось контролювати його не потрібно – він повинен відчувати, що ви йому довіряєте.

Отже, прив’язати до себе людину з допомогою ігнору можна, але тільки для початку подумайте, чи ви розпланували свої дії, адже він не повинен ні про що здогадатися.

Залишити коментар