Як збудити хлопця по смс?

Тактильний контакт є сильним засобом впливу на людину – якщо існує «хімія», то навіть самий невинний дотик може здатися електричним розрядом, який ще довго не вийде з голови. Проте не завжди такий спосіб взаємодії доступний, і почуття доводиться передавати в неживому наборі символів. Як збудити хлопця через смс, щоб це було дійсно ефективно?

Як скласти збудливу смс хлопцеві на відстані в прозі?

У друкованому тексті є чимало обмежень: якщо фраза виголошена, безліч емоційних відтінків будуть передані голосом, що стане вже половиною успіху, і сенс сказаного в такому випадку стає другорядним. Достатньо лише підібрати правильний тембр і інтонації, і навіть просто вимовлене ім’я чоловіка стане приводом для емоційного сплеску. Текст такої можливості позбавлений, тому його доводиться складати так, щоб все було зрозуміло і друковане повідомлення при прочитанні «звучало».

Так як це зробити?

 • Не шукайте складних шляхів: намагатися розбудити в собі поета немає сенсу – цей жест має скоріше романтичний характер, ніж сексуальний. Та й скласти дійсно якісне вірш дуже складно, якщо у Вас немає природженого або старанно розвиненого таланту, а брати готові чотиривірші з відкритих джерел – ненадійно: найчастіше вони виглядають дуже картонно і не викликають ніяких сильних емоцій, особливо у чоловіків.
 • Забудьте про складної художньої складової тексту: метафори, алегорії, таємний сенс у подвійному дні, потрійному або навіть глибше. Чоловіки не розуміють таких фраз, бачачи лише те, що лежить на поверхні. А поки він буде розгадувати головоломки, що Ви йому надали, він швидше стомиться, ніж збудиться.
 • Жодних уособлень і заміни слів: Ви або говорите про секс і все, що з ним пов’язано, відкрито, або не говорити взагалі. Цей пункт багато в чому пов’язаний з попереднім, оскільки чоловік не зрозуміє Ваші асоціативні ланцюжки, якщо вони не будуть чітко й прямо роз’яснені. Крім того, нерідко такі ухильні фрази виглядають швидше анекдотом, ніж тим, що може викликати сексуальний інтерес.
 • Без надмірностей. Якщо Ви почнете повідомлення з абсолютно «лівої» теми і попутно встигнете обговорити ще десяток питань, навряд чи чоловік до кінця повідомлення згадає (і зрозуміє), до чого все це було. Його увагу зачепиться або за останню фразу, або за найбільш значиму, і в 90% випадків це не натяк на секс. Пам’ятайте про силу раціонального і «монозадачности» чоловічого розуму.
 • Ключові компоненти збудження – відвертість і таємниця. Але якщо боїтеся, що таємниця виявиться незрозумілою чоловікові, обмежтеся відвертістю: коротко опишіть свою раптову сексуальну фантазію і додайте грайливе «Повторимо?».
 • Вмійте сформувати чітку візуальну картинку. Якщо Ви не можете вдатися до фізичного контакту і навіть не в змозі відправити фотографію або зробити відеодзвінок, Ваш текст повинен максимально повно відображати для чоловіка Ваші бажання. Однак при цьому потрібно залишати волю уяві, яке і підігріває інтерес до подальших дій.

У деякому роді таке смс схоже на секс по телефону, коли процес детально обговорюються ще з моменту першого зорового контакту, але Вашим завданням стає не пройти весь шлях друкованими фразами, а лише спровокувати і підігріти до себе інтерес, який не згасне до самої зустрічі.

Приклади грайливих збуджуючих повідомлень для хлопця

Дати універсальний варіант тексту, який підійде для будь-якого чоловіка, не можна – точно так само, як немає єдиного рецепту вдалого сексу або єдиної схеми закохати в себе людину. Точки чутливості унікальні, і при складанні чіпляючих фраз Ви повинні чітко розуміти, кому адресуєте, і чітко представляти, який ефект вони справлять безпосередньо на цього чоловіка. Якщо у своїй підсвідомості Ви, друкуючи текст, можете уявити абсолютно будь-якого хлопця, висока ймовірність, що він знеособлений і спрацює на адресата – невідомо.

Прості ідеї збуджують смс, які потрібно коригувати під індивідуальне сприйняття:

 • «Сходжу з розуму по твоїм рукам, доводить мене до нестями»;
 • «Всі ранок уявляю тебе в душі»;
 • «Хочу твоє тіло повністю»;
 • «Купила нову білизну – потрібна твоя оцінка»;
 • «Вчорашній (будь-який попередній) секс був запаморочливим!».

Враховуйте, що всі ці варіанти, як збудити хлопця по смс, спрацюють тільки на людині, з яким у Вас вже є відносини: неважливо, дружні, які хочеться перевести на новий рівень, або романтичні. Якщо ця переписка відбувається між малознайомими людьми, ймовірність реальної ефективності від таких способів збудження прагне до нуля.

Підводячи підсумок, потрібно зазначити, що пробудити в хлопця сексуальний голод можна тільки у разі щирого бажання з боку дівчини – в такій ситуації, як би не був сформований друкований текст, емоційний фон виявиться головним вирішальним фактором. Кращі збуджуючі смс хлопцеві пишуться своїми словами, без сторонньої допомоги і складних фраз, виглядають щиро і коротко, часом можуть включати лише пару слів.

Залишити коментар