Як стати бажаною для коханого на довгі роки

Безліч статей і публікацій наводять поради, як привернути увагу вподобаного чоловіка. Але це тільки перший етап, за яким постає питання, як побудувати міцні відносини і створити щасливу сім’ю. Які риси чоловіки цінують найбільше? Як стати бажаною для коханого на довгі роки?

Постійно розвивайтеся

За даними опитувань соціологів і психологів сучасні чоловіки віддають перевагу розумних жінок, які знаються не лише новинки моди, але і відмінно орієнтуються в різних життєвих сферах. Думка про те, що чоловіків цікавить тільки зовнішність, помилково.

Красива жінка, у якої немає індивідуальності і харизми, яка не розвивається, а служить лише прикрасою, не може стати рівноцінним партнером в сім’ї і не здатна надовго зацікавити чоловіка.

Живіть своїм життям

Ви повинні мати свої власні цілі в житті, займатися своєю справою. Щоб залишатися улюбленою і бажаною, вкрай корисно час від часу «вислизати» з поля зору чоловіка.

Жінка, життя якої нічого не відбувається, яка просто сидить вдома, дуже швидко набридне чоловікові. Ваше хобі, робота, інші заняття дадуть інформацію, яка недоступна партнеру і цікава йому.

Багато жінок роблять серйозну помилку, повністю занурюючись у справи чоловіка і ніби розчиняючись в коханій людині. Не варто ставити свої інтереси на другий план, нікому крім вас ця жертва не потрібна і партнер не оцінить такий крок, а просто візьме як даність. Але в один прекрасний день ви можете почути докір, що занадто усердствуете і ваша допомога недоречна. Головне, не впадайте в крайнощі, ваша власна життя не повинна зруйнувати стосунки в родині.

Приділяйте увагу своєму зовнішньому вигляду

Пам’ятайте, найбажаніша жінка завжди виглядає привабливо. Вийшовши заміж, ви не повинні втратити образ доглянутою красивої жінки, яку ваш чоловік дізнався і полюбив. Не варто економити і відмовляти собі у відвідуванні салону краси, купівлі нового одягу і косметики на догоду чоловікові та дітям.

Слідкуйте за тим, щоб ваша шкіра, волосся, нігті завжди були в порядку. Не нехтуйте фізичною активністю, знайдіть час для відвідування спортивного клубу або просто бігайте щоранку. Ваша фігура повинна бути підтягнутою і стрункою.

Ставитеся до партнера з повагою

Будь-якому чоловікові важливо мати підтримку у сім’ї, відчувати свою значущість і потрібність. Покажіть чоловікові, що його проблеми і труднощі вам не байдужі, що ви цінуєте все, що він робить для вас. Умійте вчасно похвалити за вдалі рішення і підтримати, коли щось не виходить.

Вирішуйте дрібні побутові питання і проблеми самостійно. Не варто висловлювати незадоволення і чіплятися за кожного дрібного приводу. Не робіть з себе важливу персону або белоручку, яка ні на що не здатна і нічого не вміє сама. Чоловікові важливо бачити в будинку вмілу господиню.

Підтримуйте чоловіка в скрутну хвилину, в моменти кризи. Для чоловіка важливо, щоб його любили не тільки, коли він на хвилі успіху, але і в непрості часи. Таку жінку партнер буде цінувати і поважати.

Збережіть якості, які викликали захоплення

У чоловіків досить повільно змінюються смаки та уподобання. Риси характеру та особливості зовнішнього виду, які залучили до вас коханого, будуть подобатися йому і через 20-40 років. Кожному чоловікові подобається щось своє. Це може бути ваша смішливість, щирість, вміння вгадувати бажання партнера.

Якщо ви познайомилися недавно, обов’язково дізнайтеся і запишіть, що подобається в вас чоловіка. Або просто відновити в пам’яті період залицяння, зустрічей і палкої закоханості, і розберіться, чому саме ви завоювали коханого.

Залишайтеся коханкою

Як би ви не старалися, неможливо стати для чоловіка і бойовою подругою і коханкою одночасно. Більшість чоловіків чітко розділяють секс і дружбу, тому для вас важливо залишатися загадковою і чарівною коханкою. Намагайтеся розбудити в чоловікові нездоланний вогонь бажання. Зачаровуйте поглядом, сексуальним жестом, ніжним подихом.

Будьте прекрасної і мудрої супутницею, здатної зачаровувати, бути цікавою і загадковою, вмійте похвалити і підтримати в скрутну хвилину. Так ви неодмінно побудуєте щасливий союз і станете найбажанішою жінкою для свого обранця.

Залишити коментар