Ідеї оформлення дитячого свята за допомогою повітряних куль

Свята – це завжди радість і подарунки, але як зробити так, щоб спогади після дня народження запам’яталися надовго? Сьогодні є багато різних способів для створення необхідної атмосфери. Ми зупинимо свою увагу на самостійному прикрасі дитячих свят повітряними кулями. Це буде доречно, як на домашньому святі, так і на шкільній лінійці або випускному.

Як прикрасити кімнату повітряними кульками?

Передсвяткові клопоти дозволяють налаштуватися на гарний настрій. Щоб не сильно заморочуватися з приводу прикраси дитячих кімнат, можна оформити все яскравими композиціями.

Для прикраси кулями дитячого дня народження потрібно: кілька пачок кульок різних кольорів і розмірів, волосінь, різнокольорові стрічки, ножиці, двосторонній або мялярный скотч, насос або гелій.

Ідеї для прикрас

Пропонуємо вашій увазі підбірку оригінальних, однак, досить простих варіантів прикрас дитячих свят повітряними кулями, виконаних своїми руками. Найбільш простим способом вважається створення гірлянди. Поодинокі можна прикріпити до спинок стільців з допомогою різнокольорових стрічок.

Ось кілька ідей оформлення:

 1. небо в кулях. Діти, як і дорослі, люблять сюрпризи. Можна почати дивувати малюка з самого ранку. Для цього необхідно надути вибрані форми і розмістити їх під стелею в спальні. Для цього рекомендується використовувати гелій. Втім, повітряними ними також можна прикрасити всю квартиру;
 2. фрукти. Мало хто знає, що з надувних прикрас виходять чудові фрукти. Для цього їх надувають не до кінця і з допомогою кольорового паперу формують листочки потрібної форми;
 3. улюблений мультяшні персонажі. Зовсім необов’язково створювати складні конструкції. Досить своїми руками надути ці повітряні прикраси великого розміру і з допомогою різнокольорового паперу зробити очі, рот і ніс;
 4. світлові кулі. Для вечірнього дня народження така ідея підійде, як не можна краще. Для цього буде потрібно додатково придбати спеціальні браслети або палички, які після скручування починають випромінювати світло. Після цього їх занурюють у вироби і надувають;
 5. китайські ліхтарики. Для цього необхідно мати кулі і невеликі канатики. Ними обв’язуються надуті повітряні прикраси і закріплюють їх над головами. Така ідея буде відмінно виглядати в саду;
 6. солодощі. Загорнувши повітряні кулі в прозорий папір, яку закручують по сторонах, залишаючи краї можна створити карамельку. Якщо його покрити папером, яку збирають внизу, можна додавши паличку зробити чупа-чупс. Якщо взяти довгий кульку і скласти його в мушлю, можна зробити льодяник на паличці.
 7. фіранки. Щоб втілити в життя цю ідею, потрібно взяти повітряні прикраси невеликих розмірів, які надувають і вішають на довгі стрічки в дверному отворі. Така прикраса кулями підходить для випускного в дитячому саду.
 8. лавина. Для цього варіанту приміщення повинно мати достатньо високий стелю. До нього кріпиться сітка. У утворився гамак складають кульки. У якийсь певний момент, хтось її зриває і створює шаропад.
 9. фонтан. Досить проста прикраса, яке дуже красиво виглядає. Для його створення один надута кулька, у якого сама довга стрічка, кріплять до хорошого утяжелителю. Всі інші прикраси кріплять на цю стрічку у вигляді ялинки. Композиція може бути як однотонною, так і різнобарвною.
 10. цифри. Їх можна зробити з латексних кульок, які з’єднати між собою не дуже складно. Є також можливість придбати фольгований у вигляді потрібної цифри на день народження.
 11. гірлянда. Це відмінне рішення прикраси місця, де сидить іменинник. Для цього потрібно взяти волосінь необхідної довжини, яка закріплюється на спинках стільців. До неї по всій довжині на однаковій відстані кріпляться інші, так щоб вони, піднімаючись вгору, утворювали дугу. Якщо кріплення за допомогою різнокольорових стрічок, кінці яких будуть звисати вниз, це додасть об’єму конструкції. З кількох таких дуг різного кольору можна зробити красиву веселку – оригінальна прикраса для дитячого садка кулями.
 12. квіти. Суцвіття робиться дуже легко, надуваються 4 і зв’язуються попарно. Потім їх перекручують між собою надаючи потрібну форму. Серединку надувають з невеликого, а закріплюють на перетині пелюсток. Такі квіти можна прикріпити двостороннім скотчем до стін або меблів. Якщо з довгих зелених виробів зробити стебло і листочки ними можна прикрасити приміщення по периметру, розмістивши їх поодинці або букетами. Ця ідея підходить навіть для випускного.
 13. «ходячки». Оригінальний і запам’ятовується повітряна куля у вигляді персонажа з невеликим грузиком на дні. Їх можна не закріплювати, невелике подув вітерцю змушує їх танцювати, а діти точно зможуть створити його своїм постійним рухом. Для дитячих свят це дуже підходящий варіант прикраси.
 14. конфетті в кульках. Оригінально можна прикрасити прозорі кульки різнокольоровими конфетті. За рахунок гелію вони будуть красиво переміщатися по всьому периметру на дитячому святі.
 15. сюрприз. Для нього буде потрібно велика коробка. У неї кладуть подарунок, а зверху укладають кульки. Їх можна закріпити або залишити вільними. Коробку запаковують і презентують винуватцеві торжества. При її відкриванні кулі підуть вгору.

Впевнені, що із запропонованих прикрас дитячих свят повітряними кулями ви обов’язково знайдете підходящий для себе варіант. Головне, пам’ятати, що малюка дуже легко здивувати, важливо захотіти це зробити.

Залишити коментар