Фрески і фотошпалери, як елемент дизайну інтер’єру

Кожен будинок або квартира – це місце, що підкреслює характер людей, які в ньому живуть. Тому не дивно, що ми надаємо великого значення інтер’єру нашого житла. Тут ми можемо дозволити собі те, що нам подобається.

З художнім розписом стін ви можете створити домашній світ вашої мрії. Ви можете в інтер’єрі свого житла зобразити улюблені пейзажі або інші зображення, місця, які ви мрієте відвідати, речі, які здаються недоступними, щоб торкнутися того, що наразі недосяжно.

Комусь припадуть до душі романтичні картини, кому-то єднання з природою, людям активним та молоді підійдуть сюжети з урбаністичними пейзажами, зображення років і хмарочосів. А може бути, ви захоплюєтеся історією або науковою фантастикою?

Унікальність фресок в інтер’єрі

Настінний розпис є прекрасним подарунком для коханої людини, з яким ми живемо. Унікальний подарунок для дітей, який дозволить наповнити дитячу улюбленими персонажами або неосяжними далями незвіданих світів. Для виконання цих завдань можна також використовувати фотошпалери. А можете намалювати що-небудь, акуратно підкресливши індивідуальність інтер’єру. Кожна художній розпис є унікальною і зробить ваше житло неповторним.

В будинку або квартирі можна наносити зображення в будь-якому приміщенні – і на стінах кухні, і у ванній кімнаті, вітальні, спальні або передпокою. Для кожної кімнати ви можете знайти правильну картину. Це можуть бути оригінальні ідеї або копії відомих творів мистецтва. Прекрасною альтернативою шпалер є фрески. Вони разом зі скульптурами та картинами в будинку забезпечують повсякденне зв’язок з мистецтвом.

Фрески отримали своє поширення в епоху Відродження. Це настінні розписи, зроблені по сирій штукатурці, які складаються з натуральних інгредієнтів: річкового піску, вапна і води. Для живопису можна використовувати фарби і природні пігменти. Під час сушіння розчин пігменту реагує з вапном, таким чином, створює дуже міцне зображення. Це дуже стара техніка. Пізніше, цей метод трохи забули на користь декорування стін або живопис по сухій штукатурці.

Фрески в інтер’єрі вітальні

Вітальня – є багатофункціональною кімнатою будинку. Це його вітрина. У ній ми приймаємо гостей, ведемо найважливіші зустрічі і сімейні торжества, відпочиваємо в колі сім’ї. Таким чином, важливо, щоб дизайн інтер’єру вітальні був добре продуманий, і декор відображав характер і особистість власників. У вітальні повинен панувати порядок, гармонія і елегантність.

Основна її мета полягає в забезпеченні мешканців будинку відпочинком і спокоєм. Тому варто вибирати теми або елементи, які особливо близькі до нас, до нашого способу життя, щоб вони стимулювали потрібні асоціації. У вітальнях рекомендуються сцени в оточенні природи, це заспокоює і розслабляє. Проте можна вибрати і більш сміливі та оригінальні мотиви.

Існує величезна різноманітність мотивів для фотошпалер і фресок на стіну в інтер’єрі вітальні. Приміщення з такими картинами стає унікальним і неповторним.

Дерево

Ви можете вибрати темою для головної кімнати дерево. Тоді ваша вітальня, безумовно, буде виділятися серед багатьох інших. Ця тема відзначена символізмом.

Однією з перших асоціацій, що викликаються цим символом, є біблійна тема дерева – дерево життя. Також воно є частиною природи, відображає відродження після зими, розквіт весни, і в’янення восени.

Використовуючи цю тематику у своїй власній квартирі, ми можемо виділити природну зв’язок між людиною і природою. Дерево підходить практично в будь-яке приміщення. Цей мотив відмінне рішення для заповнення глухої стіни, його можна нанести на великій площині стіни у вітальні, передпокої, на сходах.

Форма кімнати не відіграє важливої ролі, тому що дерево приймає різні форми. Тематичні дерева заповнюють простір, надаючи йому глибину, і приміщення візуально розширюється.

Вони добре заповнюють великий простір, покращують естетику навколишнього середовища.

Фрески в інтер’єрі спальні

Спальня є спеціальною кімнатою в кожній квартирі. Це місце, де ми шукаємо спокою і розслаблення. Місце, де ми можемо мріяти, думати, бути наодинці зі своїми думками, любов’ю, говорити пошепки і обніматися. Інтер’єр спальні завжди повинен мати індивідуальний характер, що відображає особистість свого власника.

Квіткові мотиви

Використання квітів і квіткових мотивів може підкреслити настрій приміщення. Частою темою фресок у спальні є саме цей мотив. Дуже популярні ніжні квіти, наприклад, маргаритки. Добре виглядають фрески або фотошпалери над узголів’ям ліжка в ніші з підсвічуванням стіни. Соковиті, інтенсивні зелені стебла, завдяки тонкому затінення, набувають ілюзію тривимірності.

На протилежній стороні від ліжка можна розташувати дзеркало, а стіну, де воно висить також прикрасити простою, легкою квітковою композицією.

Застосовується зображення чудово доповнює атмосферу в спальні. Картина зробить кімнату більш світлою, квіткові прикраси тонкими. Дзеркала і затінення зроблять спальню оптично більше.

Пейзажі

Досить добре розширюють приміщення і беруть участь в інтер’єрі спальні фрески-пейзажі з перспективою. Це може бути безкрає море, або доріжка в саду, між квітучих кущів і дерев, гірський пейзаж, що передбачає великий простір по той бік стіни з перспективою.

Вже тисячі років художники малюють картини на стінах. Сучасні фарби можна наносити на суху штукатурку. Це дозволяє повністю змінити інтер’єр, буквально переміщаючи його в інші місця. Популярними мотивами у фресках є звернення до минулого, веселі сцени, або поп-арт мотиви 60-х XX століття, пейзажі, природні мотиви, а також міські та сучасні зображення для стилю хай-тек.

Які ще мотиви можна використовувати:

  • хмари, намальовані на стелі, є неокласичної темою, яка створює ефект світла і простору;
  • таємнича, нескінченна дорога створює ілюзію додаткового простору;
  • фрески в стилі коміксів, карикатури шеф-кухарів і офіціантів – ці теми іноді присутні на кухні;
  • натюрморти, ріг достатку, корзини з фруктами і овочами – такі фрески часто використовуються в інтер’єрі кухні та їдальні;
  • ідилія під каміном додає затишку і тепла до атмосфері вітальні;
  • в кімнаті без вікон, наприклад, в інтер’єрі передпокою фрески могли б відображати великі простору, наприклад, це малюнки у флорентійському стилі, що зображують пишні сади.

Вибравши що вам сподобалися, зображення, і завдавши їх на стіну у вигляді фрески, ви додасте інтер’єру вашого будинку індивідуальний характер. При створенні дизайну необхідно гармонізувати зображення з відтінками штор, килима і оббивкою меблів. Незалежно від вибору технології нанесення зображень на стіни або стелю, спектр кольорів завжди повинен бути невід’ємною частиною дизайну інтер’єру.

Фрески повинні відповідати очікуванням і смакам, вони зроблять ваше житло неповторним, у нього буде хотітися скоріше повернутися, щоб відпочити в приємній обстановці.

Залишити коментар