Електрошвабра — мрія чи мука домогосподарки?

Гарну господиню можна визначити за чистоту в будинку. Цей щоденна і копітка праця непомітний, проте займає багато часу і велику витрату сил. Сучасні технічні розробки всіляко намагаються спростити життя сучасної людини.

Винахідники не обійшли стороною і трудівниць домашнього фронту, хранительниц вогнища і творців затишку.

Спростити цей щоденна праця, заощадити час і гроші покликані новітні парові і електричні швабри, электрошвабры пилососи, про яких ми, головним чином, чуємо по телевізору в тв-магазинах або читаємо в інтернеті.

Але всі ці рекламні трюки і прийоми не вселяють довіри.

До того ж, серед виробників цієї диво-техніки ви практично не знайдете імена відомих фірм, тому шанс отримати прилад сумнівної якості, за чималу суму, без гарантії повернення дуже високий.

Давайте спробуємо розібратися, що таке электрошвабра, чи потрібна вона нам в будинку, щоб потім не бігати, як «електровіник», в пошуках справедливості і повернення грошей.

Электрошвабра – що це таке?

Отже, що ж нам хочуть «впихнути» з блакитних екранів телевізорів та інтернет сайтів для миття підлоги та інших принад прибирання вашої оселі? У таких магазинах ви побачите «багатий вибір і доступні ціни», різноманітність техніки та засобів: диво-губки, порошки з унікальним складом, чарівні швабри та віники.

Давайте розглянемо такий вигляд товару як электрошвабры. Після закінчення вивчення відгуків споживачів картина вимальовується наступна.

Виявляється, «электрошвабра» це не один, а цілий ряд різноманітних приладів домашньої прибиральної техніки:

  • електрощітки з парогенератором (электрошвабра);
  • електрична щітка без парогенератора (електровіник);
  • моп з педаллю або з електроприводом;
  • міні пилосос.

Поговоримо докладніше про кожному виді, а висновки робіть самі.

Електровіник, або електрощітки

Що перше приходить на думку, коли ви чуєте слово «електровіник». Відразу виникає асоціація з виконавчим і старанним, але надмірно метушливим людиною, праця якого марний і даремний.

Ан немає. Це нове модне винахід людства, інакше іменоване «електрощіткою»: автоматичний віник, у вигляді обертаються на осях щіток, які загрібають сміття у знімний контейнер. В дію ця чудо-машина приводиться завдяки електродвигуну, який легко заряджається від мережі.

Рукоять приладу згинається посередині під кутом у дев’яносто градусів, а весь механізм закріплений на хватці шарнірно, що дозволяє господарці залазити в самі важкодоступні місця квартири. Розробники запевняють, що цей пристрій повністю замінює пилосос, при цьому витрачаючи менше енергії і створюючи менше шуму. Але це все рекламні виверти, не більше. У порівнянні з пилососом електровіник – малопотужна іграшка, а якість прибирання з її допомогою залишає бажати кращого.

Піарники парових электрошвабр обіцяють бездоганну чистоту без використання хімічних засобів і дезінфекцію всіх предметів в будинку. Электрошвабра з парогенератором для миття підлоги та чищення покриттів обробляє поверхні струменем гарячої пари. Безперечно, функція корисна, особливо якщо в будинку є маленька дитина, любить грати на килимі. В іншому парова електрощітки досить непотрібний предмет, адже навіть заявлена функція «безконтактної прасування» штор та одягу, на увазі малої потужності девайса, практично нездійсненна.

Міні-пилосос

Під гучною назвою электрошвабра може зустрічатися термін электрошвабра міні або акумуляторний минипылесос без мішка зі знімною ручкою. До якості і заявленим функцій цього приладу можна ставитися більш довірливо, так як він зустрічається в лінійці товарів від багатьох іменитих виробників.

Більшість моделей міні-пилососів також працюють від акумуляторів, але заряду вистачає приблизно на п’ятнадцять хвилин автономної роботи, тому, щоб навести порядок в домі, без великого пилососа вам все одно не обійтися. Пилосос міні дуже хороший для чищення автосалону. Насадка зі щіткою на шарнірах оснащена світлодіодним підсвічуванням, що знаходить своє застосування при чищенні темних кутів. Так що і в цьому випадку дорогий прилад може бути лише доповненням до експрес-прибирання.

Моп з електроприводом

Не дивлячись на те, що даний пристрій найчастіше зустрічаємо під ім’ям «электрошвабра», мова, вірніше йде про электроведре.

Що являє собою моп?

В комплект товару входить мотузкові ганчірка (моп) для вологого прибирання на збірній хватці і відро з обертовим барабаном для віджиму.

Барабан приводиться в дію з допомогою педалі, в більш дорогих моделях цю функцію здійснює електропривод. На перший погляд система дуже приваблива: при мінімальній витраті часу і сил прибирання в домі завершується в найкоротші терміни. Але чи це так?

Ми проаналізували відгуки «щасливиць», помічниками яких стали ось такі чудо-девайси. І з’ясували, що, незважаючи на обіцянки розробників і старання піарників, механізм вкрай не надійний і виходить з ладу після декількох прибирань. Електропривод, замість того, щоб полегшити роботу домогосподарки, навпаки додає зайві проблеми.

Харчування мопа з електроприводом здійснюється від акумуляторів за допомогою спеціальної бази-підставки. Потужності яких, замість обіцяних вісімдесяти, чи вистачає на вісім віджимань. Одним словом, диво-агрегат не відпрацьовує повноцінно навіть одну серйозну прибирання.

Робіть висновки самі. Купувати чи ні чудово розрекламовані «життєво необхідні» товари з телевізійних або інтернет-магазинів – особиста справа кожного.

Ми розповіли трохи докладніше про деяких «домашніх помічників», щоб ви змогли придбати саме той, який дійсно зможе допомогти в справі, а не просто очистити гаманець і зіпсувати нерви.

Залишити коментар