Ефективна дієта на 5 днів: головний міф схуднення

Дієту на 5 днів можна написати з будь-якими продуктами і отримати результат. Тому що п’ять днів – це дуже короткий термін, щоб викликати зміни у складі тіла для схуднення.

При різке обмеження калорійності, в чому полягає більшість розвантажень, таких як капустяна, рисова, огіркова, відбувається наступне:

 1. організм недоотримує поживних елементів;
 2. відсутня енергія для звичайного життя;
 3. виникає стрес із-за нестачі звичних продуктів і заборон.

Чого можна досягти за п’ять днів?

П’ять днів стресу, злості на себе, слабкості. Якщо додати до голодування фізичну активність, організм наблизиться до виснаження, стане поїдати себе. По закінченню муки організм нажене в засіки ще більше жиру — а раптом ще доведеться пережити втрату.

Чому люди втрачають по 5 кг за 5 днів? Вони зливають 2-3 кг води.

В міжклітинному просторі і клітинах рідина затримують молекули цукру і білки. Урізуючи солодке всього на кілька днів, можна побачити зменшення живота і талії — так йде вода.

Ефективна дієта на 5 днів та, яка супроводжує перехід на правильне харчування. Спочатку багатьом доводиться харчуватися буквально за списком, щоб відчути смак їжі без добавок і цукру, очистити рецептори. Звичка закріплюється на протязі місяця, а 5 днів можуть стати підготовчим етапом для налагодження режиму харчування.

Що відбувається за п’ять днів?

Теоретично для схуднення на 1 кг жиру, треба створити дефіцит в 9000 ккал. Це означає, що потрібно витратити в один день 900 ккал і ще на 900 ккал створити дефіцит у харчуванні. Для цього в середньому знадобиться три години тренувань високої інтенсивності та харчування на 1000 калорій кожен день протягом п’яти днів. Результатом експерименту стане виснаження організму і різкий набір ваги після повернення до повноцінного харчування і режиму активності.

Позбавлення від зайвої ваги називається правильним, якщо разом з кілограмами дійсно підуть жирові запаси.

Однак організм – розумний, і не віддасть просто так стратегічні запаси:

 1. при переході на овочі та каші без солі і консервантів виходить зайва вода;
 2. при обмеження вуглеводів в харчуванні скорочується кількість запасів глікогену і рідини;
 3. збільшення овочів в раціоні сприяє поглинанню води харчовими волокнами в кишечнику, кращої перистальтиці.

Кожна зміна у харчуванні зачіпає водний баланс тіла, бо впливає на вагу в першу чергу масою води в тканинах. П’ятиденні плани, зазвичай супроводжуються відмовою від газованої води, переходом за зелений чай і чисту воду – промивають організм, позбавляє від набряків. Саме це зменшення ваги бачать дівчата.

Небезпеки зливів і зривів

Скинута за п’ять днів з допомогою зниження калорій вода — це не головна небезпека. Кожен день капустяна або інша монодієта переконує організм — нас морять голодом, і генерує посилені гормональні сигнали про те, що треба накопичувати жир.

Будь-яке зниження калорійності раціону більш ніж на 50% від потреби тіла призведе до різкого повернення ваги.

Аналізуємо капустяну дієту для схуднення

Протягом 5 днів передбачається варити капустяний суп і чергувати його з фруктами, овочами, і лише останні два дні — додається знежирене молоко і м’ясо.

Класичний приклад низькокалорійної харчування, на якому організм буде втрачати 1-2 кг за рахунок води, відчувати брак енергії і очищатися частим стільцем за рахунок клітковини.

Капустяна дієта має головний недолік – низький рівень білків. Подібні дієтичні рекомендації даються людям з хворобами нирок.

Чистий капустяна дієта у поєднанні з щоденними фізичними навантаженнями замість схуднення здатна призвести до руйнування м’язів на клітинному рівні — небезпечного ускладнення і ниркової недостатності.

Капустяна дієта може бути поліпшена — просто вживати капусту з кожним прийомом їжі, крім борошняне і смажене з раціону.

В результаті такого харчування організм отримає ряд переваг:

 1. відчує поліпшення травлення;
 2. позбавиться від переїдання;
 3. знизить рівні холестерину в крові.

Капустяна дієта, що поєднується з повноцінним харчуванням, дає хороші результати без екстремального зміни раціону. Підсумком всіх дієтичних планів є перехід на нормальне харчування з виключенням здоби і жирної їжі. Чому так? Тому що капустяна чистка організму сама по собі — це голод, і будь-яке додавання в раціон швидких вуглеводів і жирів призведе до набору жиру замість скинутих 2-3 кг — води.

Аналізуємо молочну дієту для схуднення

Протягом 5 днів передбачається пити по склянці молока спочатку з інтервалом у півтори години, потім година, і три дні – через кожні півгодини. Рідка їжа дійсно створить почуття звільнення, оскільки мінімально навантажує шлунок, але добре насичує поживністю молока.

Однак молочна їжа заборонена у разі:

 1. лактазной недостатності, коли після молока наступають спазми і діарея;
 2. схильність до алергічних реакцій і дерматитів;
 3. хвороб нирок і кишечника, так як кальцій перевантажує роботу цих органів.

Втрата обіцяних 5 кг в таких умовах буде рівнозначна втраті рідини під час харчового отруєння.

Молочна дієта використовується в полегшеному варіанті, коли в неї включаються молочні продукти: сир, кефір, запіканки, йогурти розподіляються між трьома прийомами їжі з легкими овочами та фруктами. Молочна їжа на магазинному молоці — це споживання окисленого жиру. Після гомогенізації молоко потрапляє повітря, і окислені жири або вільні радикали, які порушують роботу клітин. Пастеризація молока вбиває всі корисні ензими. Молочна дієта легка для схуднення через ситості, оскільки казеїн згортається в шлунку в грудку і гальмує травлення.

При підвищеній кислотності шлунка користь молока втрачає силу — лактоферин розчиняється.

Молочна їжа, незважаючи на великий склад вітамінів, не містить клітковини. Організм отримує перекіс в енергетичному балансі — різкий дефіцит. Низькокалорійна білкова молочна їжа без вуглеводів викличе кетоз, зміна кольору і запаху сечі, що не пов’язано з очищенням і токсинами, а просто означає зростання рівня кетонів. Протягом 3-5 днів організм тільки переходить в стан кетозу, і тоді організму не потрібні будуть вуглеводи як джерело енергії. Однак для схуднення за рахунок жирів необхідно 2-3 тижні.

Молочна дієта має єдиний плюс — зниження рівня цукру в крові, що скоротить тягу до вуглеводною солодощів. Можна сміливо переходити на правильне харчування, яке допоможе скинути 2-3 кг цього жиру за місяць. Молочна монодієта заборонена при серйозних захворюваннях печінки, нирок, кишечника і цукровому діабеті.

Як добитися правильного схуднення?

Ефективна дієта на 5 днів – та, яка оздоровлює організм, відновлює роботу внутрішніх органів. Найкращими супутниками здорового шлунково-кишкового тракту і схуднення є помірність і збалансованість живильних елементів. Додайте в раціон капусту, в тому числі кольорову, апельсини, яблука, вівсяну кашу, горіхи, зелень, і від цих продуктів буде більше користі, ніж від будь-якої дієти з обмеженнями.

Подібне харчування з відмовою від жирної і солодкої їжі допоможе скидати до 0,5 кг на тиждень. При строгому контролі калорій ця цифра збільшується до 1-2 кг на тиждень.

Правило завжди єдине: щоб скинути або набрати 1 кг зайвої ваги саме за рахунок жиру треба з’їсти менше або більше 9000 ккал в певний проміжок часу.

Заманливо виглядають обіцянки, в яких молочна або капустяна дієта позбавляє від 5 кг за п’ять днів, але це брехня і самообман!

Залишити коментар