Спортивне харчування для схуднення для жінок

Харчування — це важливий, якщо не основний критерій, який дозволяє досягати бажаних результатів при схудненні. Найбільш актуальним це питання є при виборі і раціональному використанні спортивного харчування для схуднення для жінок.

Зайва худоба сьогодні вже не в моді. Більш привабливими виглядають жінки, які мають структурний рельєф м’язів. Досягти цього лише дієтою і виснажливими тренуваннями не вийде. Тут важливе значення відводиться правильно підібраному спортивного харчування.

Спортивне харчування для схуднення жінок

Індустрія сучасного спортивного харчування зробила величезний стрибок у своєму розвитку. Деякі маркетологи таких компаній вже дійшли до того, що обіцяють чи не миттєвий результат при вжили саме їх продукції.

Це всього лише рекламний трюк, в який мало хто вірить. Здоровий глузд дає зрозуміти, щоб домогтися бажаного результату, необхідно працювати над собою.

Схуднення — це також робота, довга і часом виснажлива, яку можуть витримати далеко не всі.

Дієта – дієвий метод для схуднення. Але для спортивних жінок, не припиняють своїх тренувань, необхідно повноцінне насичення організму важливими мікроелементами, білком, вуглеводами, жирами. Така популяризація призвела до того, що спортивне харчування для схуднення стало об’єктом злочинної наживи. Красиві баночки та коробочки з невідомими пігулками продають всюди. Вміст цих баночок викликає великі сумніви.

Як вибирати спортивне харчування для жінок

Зробити правильний вибір, особливо якщо це відбувається вперше, досить складно. Вченими були проведені дослідження, результат яких просто вражає. Лише десять відсотків з відібраних зразків, справді містили важливі для організму компоненти і були справжніми сжигателями жиру. Виходить, що решта дев’яносто відсотків нічого спільного не мали, крім вартості.

Вибираючи спортивне харчування для дівчат для схуднення, необхідно звертати увагу на склад.

Важливі наступні компоненти:

 • діуретики, які відповідають за водний баланс організму:
 • термогеники, нормалізують обмін речовин;
 • жироспалювачі.

Іноді на яскравій етикетці можна побачити великий вміст вітамінів, а також блокаторів апетиту. Це не завадить для повноцінної діяльності організму.

Більш того, якщо спортивне харчування для схуднення проводиться офіційно, то на упаковці має значитися, що були пройдені всі випробування і потрібні за Гостом дослідження. Краще всього вибирати харчування, вироблене вже добре відомими брендами. Вони трохи дорожче, але це гарантія того, що не буде куплений простий крохмаль, крейду або сухе молоко.

Не менш важливо поцікавитися сертифікатом відповідності. В ньому обов’язково зазначається, що дана продукція якісна, не порушує гормональний баланс і має сертифікат безпеки.

Чи є різниця між чоловічим і жіночим спортивним харчуванням

Ще не так давно більшість виробників спортивного харчування випускали продукцію без обмежень за статевими ознаками. Сьогодні весь асортимент має чіткі розмежування.

Жіночу лінію можна умовно підрозділити:

 • спеціальне спортивне харчування для дівчат для схуднення у вигляді таблеток, порошку, коктейлів;
 • Бади. Їх рекомендовано приймати в якості добавок до основного живлення. Варто знати, що Бади відповідають за насичення організму корисними компонентами і вітамінами, тому не мають вираженого дії;
 • жироспалювачі для схуднення жінок, які мають здатність спалювати жири. Але їх допомога можлива лише за певних фізичних навантаженнях. Не рекомендовано застосовувати подібні препарати, не проконсультувавшись з дієтологом або іншим лікарем-фахівцем в даній області.

Для більшості жінок і дівчат саме жіросжігателі представляють більший інтерес. Багато вирішуються на самостійний прийом, не знаючи, що всі ці препарати можуть давати побічні ефекти.

Також не варто сподіватися на швидкий ефект відразу після першої таблетки. Приймаючи спортивне харчування для схуднення для жінок, необхідно налаштуватися на довгу, наполеглива праця. Дія препаратів починається тільки після певного навантаження.

На цьому тлі можна виділити дві основні групи таких препаратів.

 1. Термогеники. При певному навантаженні збільшують температуру тіла, що призводить до процесу спалювання жиру за рахунок прискорення метаболізму.
 2. Ліпотропікі. Здатні розщеплювати жирові клітини, але ніяк не впливають на структуру м’язів.

У будь-якому випадку, вибираючи спортивне харчування для схуднення для жінок, необхідно обов’язково отримати професійну консультацію.

Тонкощі прийому спортивного харчування

Деякі жінки й дівчата, навіть не замислюються над тим, як правильно приймати спортивне харчування. А це не менш важливе питання, ніж правильний вибір. Починаючи прийом спортивного харчування, доведеться змінити весь звичний раціон.

Новачкам варто взяти на замітку основні правила, як приймати спортивне харчування для схуднення.

 1. Деякі види харчування необхідно розчиняти в знежиреному молоці або в натуральному соку. Зазвичай так роблять при приготуванні протеїнових коктейлів.
 2. Готуючи харчування, необхідно суворо дотримуватися рекомендовану дозу. Великі дози можуть нашкодити, тоді жінки або дівчини отримають повністю протилежний результат.

Необхідно бути готовою до того, що різкого схуднення не станеться, а іноді може не відбутися взагалі.

Це пояснюється тим, що спортивне харчування для схуднення не тільки сприяє спалюванню жиру. Спостерігається зростання м’язової маси. Правильно підібране харчування допоможе позбутися від жирових відкладень і поліпшити власну фігуру.

Спортивне харчування для схуднення та щоденне меню

Вже згадувалося, що спортивне харчування для схуднення, а також щоденне меню повинні бути узгоджені з фахівцем. Наприклад, організм деяких жінок або дівчат може на деякі продукти відреагувати протилежним результатом.

Часто таке відбувається, коли протеїнові коктейлі роблять на основі молока з 2,5-відсоткової жирності. Отримати необхідний білок можна і з інших продуктів, а молоко виключити.

Тому, складаючи власне меню, можна включити до нього такі продукти:

 • нежирні сорти м’яса (яловичина, птах);
 • риба;
 • знежирені молочні та кисломолочні продукти;
 • крупи;
 • макарони з твердих сортів пшениці.

Наситити організм вуглеводами можна, вживаючи овочі, фрукти, сухофрукти.

Протеїнової коктейль — красива м’язова маса

Багато спортсменів, вибираючи спортивне білкове харчування при схудненні, роблять вибір на користь протеїнового коктейлю. Це і зрозуміло. Адже протеїн — це чистий білок, який не відкладається жировими клітинами, а відразу надходить у м’язи для побудови їх красивою структури.

Але лежачи на дивані такого ефекту не досягти. Протеїновий коктейль розрахований лише на спортсменів, як, втім, і інші види харчування. Якщо сьогодні немає тренування, то коктейль краще не приймати.

Спортивне харчування: за чи проти

Суперечки навколо спортивного харчування з’явилися в той момент, як тільки його активно почали застосовувати спортсмени. Затятими супротивниками виступають в основному люди далекі від спорту і від правильного харчування. Якщо підбір спортивного харчування для схуднення був зроблений правильно, дотримуються правила прийому, то позитивний результат не змусить себе довго чекати.

Для звичайної людини, таке харчування може стати джерелом надмірного білка, вуглеводів. Бажаного результату точно не буде. Приймати таке харчування можуть тільки ті люди, хто регулярно відвідує спортивний зал. Тільки так буде помітний результат.

Дівчатам необхідно знати, що тривалий прийом жіросжігателей, може негативно позначитися на стані здоров’я. Тому приймати такі препарати необхідно курсами, роблячи перерви.

Правильне харчування можливе, наприклад, у такому випадку, якщо спортивне харчування і коктейлі для схуднення приймаються протягом місяця, а потім бажано зробити двотижневу перерву. Це гарантовано допоможе уникнути появи побічних ефектів.

Кожні сто грамів протеїнового напою містять близько сорока грамів білка. А це вже половина добової норми для спортсмена. Відповідно, щоб отримати необхідну порцію будматеріалу для м’язів, дівчині необхідно випити не більше склянки (200 гр.) цього напою.

Будь-яке спортивне харчування для схуднення має містити виключно натуральні компоненти, які здатні прискорювати термогенез жиру, тобто спалювати його. До ледачому схудненню це не має ніякого відношення. Фізичні навантаження і правильне харчування — вірний шлях до досконалої, витонченої фігури.

Залишити коментар