До чого сниться насіння: вивчаємо тлумачення снів

Якщо зібрати і проаналізувати дані найпопулярніших сонників, виходить, що привидевшиеся в сні насіння означають прибутку і підвищення в посаді, що супроводжується турботами, клопотами і дрібними неприємностями.

Для жінок вони можуть символізувати вже настала або майбутню вагітність, а також турботи про вже наявних дітей. Знову ж таки, у різних сонники надається своє тлумачення подібної нічний картинки, і з усіма існуючими думками ми ознайомимося в даній публікації.

Думка Міллера

Згідно даного видання, відповідь на питання того, до чого сняться насіння, може бути різним і залежить від деталей.

Наприклад:

 • Якщо ви з’їли зерна, а лушпиння виплюнули, то чекають проблеми з законом, зокрема, з міліцією. І, швидше за все, вони вирішаться в вашу користь;
 • Коли сниться багато старих, морщенных і плесневелых насіння, це означає погіршення фізичного стану в результаті хронічного захворювання. На його одужання доведеться витратити солідну суму і чимало років;
 • Якщо ви вважаєте вміст свіжої капелюшки соняшника, значить, усі ситуації, що відбуваються у вашому житті, ви тримаєте під контролем;
 • У тому випадку, коли у сні багато насіння одночасно пустило паростки, варто бути готовим до тривалого і приємному у всіх відношеннях подорожі.

Тлумачення Ванги

Болгарська ясновидиця інтерпретувала побачені уві сні насіння таким чином:

 • Якщо їх клюють птахи, то доведеться пережити випробування у вигляді невдалої особистому житті;
 • Садити гарбузове або будь-які інші насіння – значить, скоро стати спадкоємцем, і помітно поліпшити свій матеріальний стан;
 • Коли сниться уві сні перебирання зерен, вам належить поповнення в родині, а вже наявні дітки будуть слухняними.

Фрейд і його насіння

Якщо уві сні чоловік (хлопець) сіє чорні насіння, значить, він користується жіночою увагою, визнаний чудовим коханцем, чи буде таким по мірі статевого дорослішання. У тому випадку, якщо аналогічне сновидіння привиділося дамі, їй належить реалізувати свої сексуальні фантазії з об’єктом своєї пристрасті.

Інтерпретації Нострадамуса

Нострадамус відповідав на питання того, до чого сняться багато цілих чорних насіння односкладово, акцентував увагу на людині, зокрема, і його сім’ї і оточення – в цілому:

 • Запасати зерна – домагатися результатів наполегливою та тяжкою працею;
 • Садити насіння і не спостерігати сходів – терпіти зраду близької людини;
 • Шукати зниклі насіння – просуватися вгору по кар’єрних сходах;
 • З’являються з нізвідки зерна – провісники новин;
 • Опускати насіння в грунт – приділіть більше часу своїм дітям.

Ще трохи тлумачень

Сни можуть мати абсолютно різний зміст, передбачити яке не в змозі жоден сонник. З-за цього треба постаратися запам’ятати картинку в подробицях, проаналізувати, і вже потім шукати відповідь на питання того, до чого сняться чорні насіння кавуна, соняшника чи іншої ягоди/овоча/фрукта.

До прикладу, якщо вони всі великі і ніби навмисне підібрані, то розпочаті вами справи завершаться успішно. Куплені зерна символізують благополучне вирішення нагальних труднощів, тоді як є їх разом зі шкаралупою – значить, необхідність у негайному вирішенні виниклої проблеми.

Смажені і підгорілі з-за вашої помилки насіння, повинні змусити вас більш серйозно і відповідально підійти до цієї неприємної ситуації, а от якщо вони вийшли смачними, то обраний шлях вирішення складнощів є найвірнішим і надійним.

Конкретні тлумачення

Може здатися дивним і навіть трохи дивним, але можна відшукати навіть такі роз’яснення, в яких вказані сорти насіння. Наприклад, якщо вас цікавить, до чого сняться побачені уві сні кавунове насіння, то потрібно бути готовим або до збільшення своєї родини, або до духовного/матеріального благополуччя.

В інших джерелах кавунові зерна тлумачаться як необхідність вивчити своє життя під іншим кутом, і скорегувати спосіб існування, поки не настала біда.

Якщо мозок запам’ятав картинку з присутністю чорних яблучних зерняток, то вам або підсвідомо хочеться продовжити рід і зачати сина, або пора готуватися до запліднення (актуально для жінок).

Тепер про те, до чого сняться саме гарбузове насіння. Юним дівчатам вони обіцяють швидку вагітність, що вже знаходяться у «цікавому» положенні – благополучний дозвіл від тягаря.

Чоловікам очищені або в шкірці насіння гарбуза обіцяють позитивні зрушення в матеріальному аспекті, скорочення поточних витрат і позитивні грошові сюрпризи в цілому.

Як ви думаєте, до чого сняться очищені або готові до посадки огіркові насіння? Вони обіцяють швидке позбавлення від затяжної і складної хвороби, повернення до нормального життя, повноцінну реабілітацію та процвітання у сфері основної діяльності.

Як ви зрозуміли, точне тлумачення того, до чого сняться смажені або сирі насіння різного гатунку, повністю залежить від супутніх обставин і нюансів, що відбувається уві сні дії. А тому, як тільки прокинетеся, запам’ятайте, а краще запишіть вміст своєї нічний картинки.

Залишити коментар