До чого сняться миші і щури?

Миші і щурі всіх мастей – чверть ссавців на планеті. Ще не так давно їх не можна було зустріти на Північному та Південному полюсі, але з тієї пори, коли полярники стали залишатися там на зимівлю, ці маленькі сірі паразити оселилися на продуктовому складі і, можна припускати, скоро пінгвіни їх будуть включати в свій убогий раціон.

Щури та миші є шкідливими тваринами, вони псують домашню меблі і скарб, розносять небезпечні інфекційні захворювання. Голодні пацюки здатні до смерті загризти маленької дитини.

Якщо щури і миші сняться, слід чекати біди – більшість сонників дає таке тлумачення подібних сновидінь. А до чого сняться дохлі пацюки і миші? Якщо міркувати логічно, виходить – до удачі?

Варто погортати популярні сонники, і дізнатися, чи взаємопов’язані логіка і тлумачення сюжетів сновидінь?

Огляд сонників

Нічого немає дивного в тому, що сни, в яких сняться дохлі гризуни всіх видів, пояснюються однаково. Більшість людей відчувають до мишам і щурам однакову гидливість.

Більшість посібників з сновидінь радять після подібного сюжету проявляти в житті обережність – у них написано, що подібні сни попереджають про присутність конкурентів. Якщо підсвідомість приходить на допомогу, то будеш готовим зустріти заздрісників лицем до лиця, і нашкодити вони вже не встигнуть.

Побачивши подібний сюжет, доведеться ставитися до оточуючих з оглядкою, не розказувати, навіть якщо з людиною давно знайомий, постаратися побільше часу проводити на самоті. До чого сниться сон? Настав період, коли потрібно подумати, а чи правильні люди оточують, підходить компанія?

До чого сняться дохлі миші, до загибелі яких причетний побачив сон? З неприємностями вдасться впоратися самостійно. Недоброзичливці обчислюються за короткий період, і наскільки б не були близькі, відносини розриваються. Більше ніколи вони не зможуть нашкодити.

Якщо вбиваючи мишей перетворюєшся у сні в кота або лисиця, значить знайдеться покровитель, який допоможе вийти зі складного становища. Вкрай обережною повинна бути жінка, якщо їй наснилися понівечені трупики тварин.

Навіть якщо не віриш у чаклунство, до сюжету слід поставитися серйозно – вже наведена порча.

З цього моменту потрібно почати ставитися дуже уважно до подарованим речей і дрібних презентів, не приймати дарунків від того, кого мало знаєш, не допускати платити за себе навіть в дорогих ресторанах.

Бажано сходити в церкву і причаститися, поговорити зі священнослужителем – діюча псування від темного мага може представляти небезпеку для життя і здоров’я.

Вбита миша виявилася живою – в останній момент удача відвернеться. В найближчому майбутньому всі починання виявляться порожніми, знайомства неприємними. Якщо налаштуватися на деякий час жити без надії, без починань, то важкий період пройде швидше.

Сон із сюжетом про мертвих гризунів для ділових чоловіків можна тлумачити двояко:

  • доведеться витратити велику кількість грошей, і вкладення себе не виправдає;
  • потрібно приймати якесь важливе рішення, а сил, щоб це зробити, не вистачає.

Приснився дохлий щур для чоловіка, що перебуває у тривалих відносинах на дві сім’ї, означає – пора робити вибір, інакше розсекретять і… доля дохлого пацюка здасться завидною.

Для заможних людей і бізнесменів простіше сон означає, ненадійні партнери, і якщо продовжувати на них спиратися, чекають значні грошові втрати. Кращий вихід після подібного сюжету сновидіння – сховатися в нірку. Часті сварки в сім’ї і розбіжності, а потім комусь із подружжя наснилися дохлі гризуни.

Це знак, що саме він повинен закінчувати дурні сварки через дрібниці і налагоджувати відносини. Причини для скандалів нікчемні, як ці дрібні паразити. Надалі життя піде без негараздів і серйозних сварок.

Тлумачення снів по окремих сонникам

До чого сняться дохлі маленькі сірі миші по соннику Міллера? Перемога над недоброзичливцями і важкими обставинами, вміння «вийти сухим з води».

Сонник Лонго: убита власноруч щур – на щастя, сприятливому звістці, примирення в домашньому колі.

Нострадамус подібні сни не вважає сприятливими. В його соннику будь-яка смерть – це позбавлення, можливість опинитися в злиднях. Чим менше об’єкт, який помер, тим менш виражено нещастя.

Так що сни про дохлих мишей нехай і віщують нещастя, але дрібного масштабу. З ними можна впоратися самостійно, і душевні переживання багато часу не займе.

По Циганському соннику і соннику Азара сон з дохлими гризунами віщує підйом по кар’єрних сходах, перемогу в конкурсі, вміння обчислити недруга і покарати його адекватно проступку.

Народний сонник вважає, що живі миші – грошова прибуток, відповідно сюжет навпаки – матеріальні втрати.

Дивно, але навіть Фрейд сон про мертвих мишей не прив’язує до сексуальним відносинам і статевим органам. Він вважає подібний сюжет символом розпаду шлюбу, причому шлюбу класичного, законного.

Сюжети про мертвих мишей

Як видно по сонникам, автори розглядають сюжети з дохлими гризунами двояко. Одна половина тлумачів снів спирається на логіку. Якщо живі гризуни несли мор, лиха, інфекції, значить, їх смерть свідчить про позбавлення від всіляких бід, про що говорить підсвідомість, і показує сни з дрібними ссавцями.

Друга половина розуміє, що миші, просто так масово не гинуть і вважають сприятливими сюжети тільки тих сновидінь, в яких гризунів вбивали самостійно, долаючи перешкоди.

Численні тушки мертвих гризунів в реальному житті без виклику санепідстанції – це епідемія і голод.

Тому такі сни і віщують в найгуманнішому поясненні втрату роботи і криза – якщо пощастить, на особистому фронті, або лиха глобального масштабу – втрата близьких або важкі хвороби.

Дуже важливо при оцінці сну враховувати власну інтуїцію і спиратися на неї.

Якщо сон не навів ніяких важких думок, слід сподіватися на краще і для пояснення сюжету сновидінь взяти сонник автора, який тушки дохлих паразитів вважає сприятливим тлумаченням – вісником того, що вдасться вирахувати недоброзичливців і досягти життєвих успіхів.

Залишити коментар