Чому всі чоловіки люблять довге жіноче волосся?

Чоловіки віддають перевагу блондинкам? Зовсім ні! Їм більше до смаку довговолосі дівчини, якою б «масті» вони не були. Чому багато чоловіків люблять довгі волосся? Кожна людина відповість на питання по-своєму. Культура диктує уподобання і смаки, з цим нічого поробити не можна. Зате можна простежити формування цього стереотипу, так би мовити, крізь століття.

Чоловікам любов до довгим жіночим волоссям прищеплює:

  1. Культура, в якій вони з дитинства виховуються. Так, в Азії дівчині честь носити довге волосся. Ви не зустрінете там осіб з короткою стрижкою, там це немодно і неактуально. Чому? Мабуть це йде корінням у Священне Писання;
  2. Релігійна підгрунтя. В Біблії для єврейських жінок і прозелиток (в Старому завіті) і для християнок (в Новому заповіті) була вимога не стригтися. Таким чином жінка повинна показувати своє смиренне положення перед чоловіком і перед ангелами Бога. Волосся використовувалися жінкою замість хустки або покривала. Потім вже багато народів замінили це біблійне вимога своїми традиціями: носити хустку, ісламський хіджаб і інші атрибути жіночої скромності. Хоча за задумом Бога жінці, щоб підкреслити свою повагу, було достатньо тільки красивих, довгих локонів. Десь коси більше не цінуються, а леді віддають перевагу стилю «під хлопчика» і ніякі релігійні організації не звертають на це особливої уваги. А десь навпаки, волосся вже не достатньо, а потрібно, щоб показати відданість і віру, кутатися з ніг до голови в хустки. У кожній місцевості своя культура, і ми не хочемо зачепити чиїсь релігійні почуття.

Зазирнемо за завісу психології

Сильна стать воліє не любов, а повага – це всім відома аксіома. У компанії питущих чоловіків яку ми зазвичай чуємо фразу? Звичайно ось цю: «Ти мене поважаєш?». Для чоловіка немає нічого більш ганебного, ніж втратити чиюсь повагу. А так часто буває в житті.

Жінка здатна оточити улюбленого турботою і любов’ю, але дати йому те, чого він потребує по-справжньому щира повага, вона буває не в силах. Ось і шукають наші хлопчаки дівчат з гарними довгими волоссям, тому що на підсвідомому рівні вірять, що саме вони здатні на щиру повагу. Звичайно, пояснити те, чому чоловіки люблять саме довге волосся у жінок, у них часто не виходить.

Одні скажуть просто, що це красиво. Іншим подобається, що така дівчина виглядає мило і романтично. Хтось думає, що такі волосся – це показник здорової жінки.

Адже якщо чоловік налаштований на серйозні відносини, що хоче мати сім’ю і дітей, він буде шукати собі дружину не серед крутих емансипованих бізнес-вумен з короткими розфарбованими йоржиками на голові.

А обере ту, яка зможе виносити, народити і добре виховати його майбутніх дітей.

Хто це? Часто це звичайна, рум’яна і весела довговолоса дівчина. Чоловік упевнений, що у цієї спокусниці більше шансів стати хорошою дружиною для нього і відмінною матір’ю для його дітей, ніж у вічно квапиться кудись кар’єристки.

Доглянутість або довжина?

Якщо у пані є час і бажання мати довге волосся, значить, вона може виявитися працьовитою і старанною. Адже не на кожну довгокосу красуню чоловік зверне увагу. Якщо у дівчини волосся тьмяне, неохайні, від них виходить неприємний запах — увага чоловіків їй чекати не варто. Чоловіки люблять не тільки очима, але й носом. Від жінки завжди приємно пахнуть, якщо вона розраховує на цікаве знайомство.

Адже чоловіки люблять красиві довге волосся, які доглянуті та мають здоровий вигляд.

Будь-який чоловік, знайомлячись з дівчиною, спочатку звертає увагу на її зовнішність. Часто у хлопця немає певних переваг в плані кольору волосся і очей дівчини. Всупереч розхожій думці, вона може сподобатися йому, навіть якщо «не подобається», але має свій неповторний шарм. Якщо дівчина буде вести себе правильно з молодою людиною, не принижуючи його почуття власної гідності, у неї є всі шанси йому сподобатися. Особливо, якщо вона відрізняється привабливою зовнішністю і з готовністю стежить за своїми локонами.

До того ж, довговолосі дівчата можуть легко змінювати свій вигляд, роблячи різні зачіски. Молоді люди теж люблять різноманітність.

Не варто сумувати, якщо вам не світить розкішна шевелюра по пояс. Іноді дівчата з акуратними і актуальними стрижками виглядають набагато цікавіше, ніж пані з відрослими, давно втратили свіжість локонами.

Адже молода людина може оцінити здоров’я дівчини та її потенційне повагу до нього не тільки за цим критерієм.

Це лише початковий підсвідомий поштовх для знайомства. Але домогтися чоловічої уваги може дівчина з абсолютно будь довгою локонів. Сімейне щастя від цього не залежить.

Залишити коментар