Закоханий чоловік: особливості поведінки

Вже зустрічаючись з чоловіком і вислуховуючи визнання, жінка намагається з його поведінки зрозуміти, щирі у нього почуття. Вона обговорює з подругами кожне слово і кожен жест, аналізує вчинки.

Ще більш ретельно жінка стежить за чоловічим поведінкою на стадії знайомства. Якщо чоловік починає вести себе незрозуміло, вона найчастіше робить висновки про те, що сподобалася йому, і починає намагатися зблизитися.

На жаль, жінки дуже часто помиляються. Так як можна зрозуміти, сподобалась або ні об’єктом протилежної статі? Як веде себе закоханий чоловік, коли йому сподобалася жінка?

Ознаки закоханості

В присутність симпатичної жінки більшість чоловіків починають вести себе нетипово. Якщо б вони в цей момент побачили себе збоку, їм самим було б незрозуміло, навіщо вони так метушаться, намагаються жартувати з приводу і без нього, роблять дивні речі.

При наближенні до об’єкта обожнювання, він змінює манеру поведінки:

 • Починає дивитися в порожнечу, відвертатися, якщо вона звертається з якимось питанням;
 • Переминається з ноги на ногу;
 • Не чує, коли до нього звертаються;
 • Змінюється манера мови: вона стає або занадто грубою і розв’язною, або відповіді обмежуються вигуками;
 • Починає пригладжувати волосся, потирати руки;
 • Може постаратися привернути до себе увагу.
 • Намагаючись виглядати відстороненим від ситуації, натикається на якісь предмети при пересуванні, може щось упустити з рук або перекинути.

Як тільки цікавить жінка піде з поля зору, він стане колишнім. Можна зробити висновок: якщо жінка дуже подобається, чоловік веде себе в її присутності, як дитина. Розумна жінка все розуміє і не акцентує увагу на дивацтва поведінки, за що її починають обожнювати ще більше.

Стадія знайомства

Якщо знайомство відбулося, і люди сподобалися один одному, то починається впізнавання. На цій стадії жінка повинна розуміти – поведінка чоловіка, у якого прокидаються почуття, може багато в чому відрізнятиметься від його колишнього поведінки.

На першому етапі хочеться бути постійно поруч з об’єктом пристрасті, радувати його, звертати на себе увагу. Скупі стають щедрішими, інтроверти намагаються продемонструвати товариськість.

Які вчинки люблячого чоловіка можна списати на прояв почуттів?

 • Кожні 5 хвилин на мобільник приходять СМС-ки або від роботи відривають постійні дзвінки: «Як ти себе почуваєш, поїла, не втомилася, зустріти ввечері, вранці відвезти?» і т. д.;
 • Постійні розпитування – здається, що його цікавить біографія від народження. Відомості збираються з розмови друзів, знайомих, він намагається навіть познайомитися з колегами на роботі;
 • Придумує культурну програму, запрошує в кіно, ресторан, погуляти;
 • Дарує квіти, а може навіть і подарунки різної цінності, в залежності від власного матеріального становища;
 • Йому подобається теж, що і обраниці, навіть якщо раніше смаки були абсолютно протилежні;
 • Він починає звертати увагу на свій зовнішній вигляд, намагається чепуритися, стає акуратніше.

Готовий чоловік, щоб завоювати жінку, на багато що. Але вона повинна знати: подібна поведінка не може тривати вічно. Це в характері жінок постійно «трястися» над об’єктом обожнювання, будь то чоловік або дитина.

Коли стосунки стануть більш близькими, не потрібно буде вигадувати приводів для зустрічей і розмов, чоловік буде ставитися набагато спокійніше і не нагадувати кожні 5 хвилин, як чудово виглядаєш.

Не потрібно вигадувати собі жахів, що набридла, знайшов іншу і інше, влаштовувати йому допити з пристрастю і істерики. Відчувши стабільність, молодий – чи не молодий – чоловік заспокоївся і став більше схожий на себе. Тільки на цій стадії можливо зрозуміти, чи потрібен такий партнер в житті? Надійний він, хочеться подальшого зближення?

Стосунки склалися невдало

Як повинен поводитися чоловік, якщо відносини для нього склалися невдало? Зближення відбулося, але на етапі стабільності, коли він вже почав розслаблятися, жінка вирішила, що їй потрібен інший партнер.

Якщо партнер добре вихований, то він піде гідно, не буде звинувачувати дівчину в тому, розпускати про неї плітки. Коли його запитають про неї ті, хто не знають про зміни обставин, не стане скаржитися. Така поведінка гідно поваги.

Бувають випадки, коли дівчина, побачивши подібну поведінку після розставання, розуміє свою помилку і намагається повернути свого колишнього коханого. Після повернення відносин закохані починають ще більше цінувати одне одного, і укладають довгостроковий союз.

На жаль, дівчатам частіше доводиться спостерігати, як веде себе знехтуваний ображений чоловік. Він може зганьбити колишню кохану перед друзями, трясти «брудною білизною», скористатися нікому не відомими фактами з біографії, в які був особисто присвячений.

Ображений хлопець подібного типу веде себе грубо і підло, оточуючі навіть прямо запитують його, як він міг знаходитися поряд з практично «занепалої» жінкою, але він не вгамовується. Зрештою, він сам починає вірити в те, що розповідає, і це лікує його хворе самолюбство.

Зрозуміти його можна. Йому здається, що його спеціально розтоптали і знищили, скористалися ним, і намагається повернути собі почуття власної гідності, через приниження своєї колишньої партнерки.

Як себе відчуває в цей момент дівчина, яка розлучилася з хлопцем? Розуміє, що була абсолютно права. І якщо її турбувала ситуація і вона хотіла якось згладити розрив, то тепер вона остаточно переконалася – правильний вчинок.

Є чоловіки, які замикаються в собі, і вже бояться довіряти іншим жінкам, є ті, які навпаки пускаються «тяжкі», доводячи собі і оточуючим власну затребуваність.

Наступного партнерці доведеться проявити такт, щоб допомогти чоловікові подібного типу повернути впевненість у собі і розкритися.

Чоловік грає на слабкостях

Якщо попався чоловік-маніпулятор, то розлучитися гідно не вийде. Такі люди можуть вдаватися до погрози і шантаж, лише б їх не «кинули» першими. Він так виставить ситуацію, що дівчина відчує себе винуватою, і повернеться, а потім при кожному зручному випадку їй будуть тиснути на хворі точки.

Як себе вести, якщо виявилося, що чоловік-маніпулятор? Як з ним розлучитися?

Зазвичай такий тип особистості видно на стадії знайомства, але якщо почуття затьмарили сприйняття, то надалі такі люди все одно покажуть себе.

Як зрозуміти, що партнер маніпулює? Він змушує робити те, що самій не хочеться. Якщо йому відмовляєш, відчуваєш себе винуватою.

У таких відносинах рідко буває комфортно, і якщо так сталося, потрібно постаратися їх перервати якомога швидше:

 • Потрібно правильно виділити точку, з якої почався тиск. Це може бути що завгодно: від стресу на роботі до важких відносин з нелюбящім вітчимом. Не варто жаліти і почувати себе винуватою в тому, що сталося. Це сталося ще до знайомства. Вислухали, перейнялися, і все. Потрібно сказати людині, що жалість принижує. Швидше за все, він зрозуміє натяк;
 • Потрібно перестати приймати допомогу та подарунки від маніпулятора, погоджуватися з його думкою. Тверде «ні» у відповідь на всі спроби підпорядкувати – краща позиція;
 • Звинувачує в егоїзмі і жорстокості, не варто випробовувати почуття провини. Якщо почнуться розповіді близьких про те, як боляче йому зробили, слід жартами: «Хлопчики не плачуть!». Єдина помилка в тому, що зблизилися не з тією людиною. Але вона вже виправлена.

Коли маніпулятор розуміє, що програв, він може знову перетворитися у закоханого чоловіка. І тоді вже від жінки залежить, давати чи ні йому другий шанс.

Багато жінок вважають, що найкращий час у відносинах – на стадії флірту і закоханості. Коли у чоловіків особливу поведінку, вони уважні і дбайливі, звертають увагу на дрібниці. У цей момент від чоловіка виходить максимальна підтримка, він обожнює вибраний об’єкт пристрасті.

Постійно перебувати на піку почуття неможливо, відносини все одно перейдуть на більш спокійний і стабільний рівень. І тоді дуже важливо, щоб поруч виявився гідний чоловік. Якщо серце відчуває – це не той чоловік, не потрібно боятися рвати відносини.

Здорові відносини-це такий зв’язок, в якій партнери відчувають себе комфортно і спілкуються на рівних. До них потрібно прагнути, адже від гармонії у відносинах залежить не тільки щастя жінки, але і її здоров’я.

Залишити коментар