Чому йдуть чоловіки, причини розпаду відносин

Коли відносини розвалюються, ми задаємося питанням, чому це сталося, що було причиною? Як правило, ми шукаємо причину в собі. Ви ставите питанням, що ви зробили не так? Чому чоловік залишив вас і пішов мовчки, без пояснень, і чи є в цьому ваша вина?

Жінки часто не знають, що насправді думають їх другі половини і чого очікують, тому їм важко дізнатися чому чоловік пішов, і чи повернеться він.

Чому чоловіки йдуть?

Ось найпоширеніші помилки, які роблять жінки у відносинах:

 1. я зміню його будь-якою ціною. Багато дівчат думають, що вони в змозі змінити свого обранця. Хлопець може, звичайно, почати носити блакитні сорочки, як ви хотіли, але разом з тим йому можуть почати подобатися вогненні брюнетки, а не такі, як ви ефірні блондинки. Іншими словами, якщо ви робитимете комплекс заходів, щоб усунути деякі з рис його характеру і звички, він може вирішити, що було б легше усунути зі свого життя вас;
 2. він може не витримати безперервні зміни вашого настрою. Чоловіки звертають увагу на загальні питання, а дами, як правило, люблять мати справу з деталями. Нічого поганого в цьому немає, за умови, що кожному своєму скрутному становищі ви не будете інформувати вашого партнера. Незважаючи на те що він дуже терплячий, в якийсь момент його нерви можуть не витримати. Зміна настрою шість разів на день не кожен здатен терпіти;
 3. секс на першому побаченні. Жінка, яка на першому побаченні пропонує інтим, як би має на увазі, що ці відносини не виллються в щось серйозне. Ви хочете справити враження? Наприкінці зустрічі поцілуйте його і скажіть: «До побачення»;
 4. постійні розмови про почуття. Багатьом жінкам властиво постійно запитувати партнера: «Ти мене любиш?», «Ти впевнений, що любиш мене?». На жаль, деякі дівчата думають, що, часто вимовляючи ці слова, вона забезпечує тривалі відносини. Але якщо три рази в день розповідати йому, як сильно ви його любите, через деякий час він буде вважати це нудним. Як кажуть психологи, кохання – це часто результат різних подій в нашому житті, а не постійних розмов про почуття.

На думку психологів, чоловіки йдуть без пояснень, тому що у них є проблеми з їх власною психікою і таким чином вони намагаються вирішити їх. У багатьох з них натура переможців – по своїй природі вони добувачі, і прагнуть завойовувати світ і жінок.

Спокушання дівчат доставляє їм не тільки задоволення, воно забезпечує терапевтичну дозу адреналіну. Це свого роду випробування мужності і підтвердження привабливості. Тому, чим красивіше, освіченіші і привабливіше дівчина, тим краще. Стрибки «з квітки на квітку» змушують представників сильної статі відчувати себе молодими.

Крім того, часто хлопці не переносять залежність, вони думають, що це загроза їх мужності.

Вони йдуть мовчки, тому що не можуть відмовитися від своєї свободи, хочуть бути самі собою, не терпіти обмежень. Часто їх втеча не має абсолютно нічого спільного з якістю відносин або з привабливістю партнерки. Це можуть бути просто хлопчики, які не хочуть ставати дорослими. Вони хочуть мати можливість літати, переміщатися між реальністю і мріями, не бажаючи залишати світ веселощів, де немає наслідків або зобов’язань.

Для чоловіків важливо тільки те, що відбувається зараз.

Якщо він був не готовий до серйозних стосунків

Психологи відзначають кілька специфічних рис і особливостей поведінки, які дозволять нам відрізнити вічного хлопчика, який хоче жити сам по собі, від дорослої людини:

 • сильна потреба відпочити, розслабитися, випити;
 • безперервне бажання грати,
 • часта зміна партнерок;
 • зайве захоплення екстремальним спортом (великий попит на адреналін);
 • бажання вирватися з повсякденного життя.

Чому чоловіки йдуть від жінок?

Так буває, що молоді, привабливі, добре освічені дівчата в особистому житті зазнають нищівної поразки. Але якщо пішов черговий чоловік, жінка може почати думати про себе погано, уникати контакту з людьми. Колеги кажуть, що вона була занадто гарна для нього. Багато кинуті жінки обов’язково хочуть знати, що в них не так, щоб не робити ті ж помилки.

На думку психологів, жінок, від яких відмовилися, можна розділити на кілька типів.

 1. Перший тип жінок покірний, вони готові пожертвувати всім для свого партнера, щоб він був щасливий. Вони виконують його бажання, перш ніж він називає їх. У них є свої власні бажання і ідеї, але вони живуть життям інших. Вони дарують себе, щоб просто заробити його вдячність і любов;
 2. Другий тип – це дами, сконцентровані на собі, зайняті кар’єрою, особистісним розвитком, доглядом за красою і чином. Для них партнер або чоловік є лише доповненням до іншої частини їхнього життя. Вони не можуть створити відносини, сім’ю, не хочуть народжувати дітей. Яка вже тут любов, коли кожен зайнятий собою;
 3. Є також дівчата, які навмисно вибирають безвідповідальних супутників життя. Тих, хто боїться відповідальності, шлюбу і йдуть, коли відносини стають серйозними.

Чому чоловіки йдуть із сім’ї?

Незважаючи на сильну емоційну зв’язок, навіть вдалий шлюб не на 100 відсотків вільна від конфліктів. Природно, що непорозуміння виникають. Тим не менш, варто навчитися мистецтву компромісу, душевна розмова є ключем до успіху.

За щасливий шлюб варто боротися, але замість того, щоб постійно звинувачувати партнера, подружжя повинні описати свої почуття і потреби. Потрібно намагатися бути відкритими один для одного. Дослідження показують, що жінки більш схильні до перебільшення тривіальних проблем, а чоловіки після першого аргументу готові піти.

Ось часті причини розпаду шлюбу, на думку психологів:

 • дружини ставляться до чоловіка, як до дитини, намагаючись керувати ним. Чоловіки уникають можливості подорв
  ать їх незалежність;
 • дружини не поділяють частого спілкування чоловіків з друзями;
 • жінки не можуть показати свою вдячність, не можуть похвалити. Варто звернути увагу на те, що він робить, і нехай він знає, що це помічають і цінують. Чоловік цінує жінку, яка захоплюється ним;
 • немає задоволення в сексі. У той час як жінки, як правило, хочуть у відносинах сильного зв’язку психологічної, їх чоловіки часто виражають свої почуття через фізичну близькість. Коли дружина не хоче близькості з чоловіком, він думає, що вона відкидає його і як людину. Секс не може розглядатися з точки зору нагород і покарань;
 • коли чоловік помічає, що його будинок, його фортеця, він не відчуває себе справжнім чоловіком;
 • якщо жінки приймають важливі рішення без його схвалення;
 • дослідження підтверджують, що гроші є дуже важливим джерелом розбіжностей між подружніми парами. Спільне планування доходів і витрат допоможе їх уникнути.

Потрібно чи ні повертати чоловіка, який зрадив і пішов?

Якщо ви розлучилися, але у вас є можливість його повернути або згодом він почав шкодувати, вибачатися і просити вибачення, цілком імовірно, що ви почали задаватися питанням, чи варто відновлювати відносини?

Для того щоб прийняти рішення, потрібно знати про наступне:

 • ваші відносини ніколи не будуть, як раніше. Ви можете бути достатньо сильні, щоб впоратися з усіма негараздами у відносинах. Але правда полягає в тому, що гіркота і розчарування залишаться з вами. Навіть якщо ви незлопамятная, образа залишиться у вашій пам’яті;
 • швидше за все, він не зміниться. Цілком можливо, що він повернеться і навіть піде на поступки, але в більшості випадків люди не змінюються;
 • якщо він змінив, ви ніколи не будете почувати себе в безпеці. Якщо ви хочете повертати відносини, подумайте, чи хочете ви жити в умовах стресу кожен раз, коли він виходить прогулятися з друзями? Якщо ви будете прощати його зради і продовжувати жити з ним, ви завжди будете переживати, де він був і що він робив.

Варто пам’ятати, що ваш чоловік вибрав вас. Тому ви є цінною людиною і заслуговуєте на його любов, як він заслуговує на вашу.

Іноді пара забуває, як добре було спочатку. Якщо ви хочете трохи оживити свої стосунки, варто подумати про речі, які колись приносили вам радість.

Залишити коментар