Чи можна надовго випрямити волосся?

Жінкам властиво експериментувати з волоссям: стригти, заплітати коси, прикрашати їх квітами, стрічками та шпильками, завивати, укладати в зачіску. Одні постійно незадоволені, що їх волосся прямі і гладкі, інші, навпаки, борються з набридлими кучерями.

Сучасна косметологія пропонує процедуру перманентної випрямлення волосся.

Вона допомагає жінкам перестати користуватися гарячими щипцями і отруювати свої локони лаком, витрачаючи багато часу на укладку.

Перманентне випрямлення гарантує ідеально гладкі, блискучі пасма. Тепер не потрібно боятися, що на відпочинку або в дощик ваші локони стануть схожими на стіг сіна з стирчать пасмами. З перманентним випрямленням не потрібно з вечора укладати зачіску, а вранці виправляти все, що пом’ялося за ніч.

Салонне випрямлення змусить на тривалий термін забути про це.

Процедура перманентного випрямлення популярна, але за це задоволення доведеться викласти досить велику суму з гаманця.

У випрямлення волосся є кілька протипоказань:

  • Волосся, що пройшли сильне знебарвлення або мелірування. Справа в тому, що процедура випрямлення складається з обробки пасм спеціальним хімічним складом, який змінює їх структуру.
  • Схильність до алергічних реакцій. У засобах для перманентного випрямлення волосся можуть міститися алергени.

Варто відзначити, що випрямлення волосся не завдає шкоди, а, навпаки, покращує здоров’я волосся і їх зовнішній вигляд.

Професійне перманентне випрямлення волосся

У салоні голову миють шампунем глибокого дії і наносять на волосся спеціальний засіб, що здійснює хімічне випрямлення, його змивають через 15 хвилин. Потім, використовуючи термозахисний спрей, обробляють кожну пасмо гарячою праскою. Після накладають речовина-фіксатор. Через деякий час його змивають, а волосся висушують.

Відразу після процедури помітний ефект. Ваші локони стають довгими, шовковими і прямими без завитків, їх кінчики перестають сіктися. До того ж, вони набувають атласний блиск і зовні виглядають більш здоровими і міцними.

Недоліком процедури випрямлення є її тривалість. Вона варіюється від 5 до 9 годин, так як безпосередньо залежить від початкової довжини і густоти ваших пасм. Процес дуже складний і часом бувають задіяні два майстри. Результат виправдовує високу ціну, до того ж, друге випрямлення призначається через 6-8 місяців і коштує вже дешевше.

Нова зачіска вимагає ніжного догляду. Не можна перший час накручувати на голові гумки або заколювати шпильки.

Це може пошкодити надану їм пряму форму. Слід придбати спеціально призначені шампуні і бальзами, які сприяють гарному і благородного вигляду волосся.

Процедура перманентного випрямлення волосся в домашніх умовах

Випрямити прядки самостійно можливо, але необхідно бути на 100 % впевненим у своїх силах і здібностях.

Для цього потрібно придбати в спеціалізованих на перукарській справі магазинах:

  1. хімічний склад для перманентного випрямлення;
  2. кондиціонер для розпрямлення локонів перед обробкою;
  3. фіксатор;
  4. професійну плоску гребінець;
  5. косметичний бальзам для догляду.

Перед початком роботи важливо детально ознайомитися з інструкцією і ретельно слідувати її вказівкам.

Чисті пасма моєму ще раз, але з використанням кондиціонера. Чекаємо, коли пасма розпрямляться після миття голови. На волосся наносимо хімічний розчин, рівномірно розподіляємо його по всіх пасмам гребінцем.

Рівномірність тут відіграє велику роль, так як вона впливає на якість кінцевого результату. Коли пройде час по інструкції, нанесіть фіксатор, який зупинить роботу хімічного препарату.

Далі просушуємо обполіскуємо волосся і відновлює їх бальзамом.

Не всі жінки здатні провести цю процедуру в домашніх умовах, їм ми рекомендуємо все ж довіритися професіоналу з салону.

Залишити коментар