Як позбутися від задирок на пальцях?

Задирки на пальцях дуже псують зовнішній вигляд нігтів. Вони можуть свідчити про те, що людина, яка не любить за собою доглядати. Крім того, вони можуть бути ознакою неполадок зі здоров’ям. Тому потрібно з’ясувати причину і зробити все, щоб нігті і пальці виглядали бездоганно.

Причини появи задирок

Причини і лікування задирок – те, що повинно цікавити кожного їх володаря. Головним винуватцем цієї проблеми є відсутність належного догляду за шкірою і звичка гризти нігтьову пластину. Грають роль чистячі, хімічні речовини, які практично щодня використовуються в побуті. Часто господині забувають про те, що необхідно використовувати спеціальні рукавички у процесі роботи з такими речовинами. В результаті шкіра, яка оточує пластину нігтя, сохне, стає грубою, з’являються тріщини.

Причини можуть бути більш серйозними. Задирки можуть бути ознакою порушень в організмі. Наприклад, при нестачі вітамінів і мікроелементів такі проблеми є звичайним явищем. Яких вітамінів не вистачає при задирках на пальцях? Це ретинол, токоферол, вітамін В5, рутин, біотин, аскорбінова кислота.

Задирки виникають і при захворюваннях ШЛУНКОВО-кишкового тракту, дисбактеріоз. Помічено, що чоловіки стикаються з цією проблемою частіше, ніж жінки. Це пов’язано з тим, що чоловіча шкіра більш схильна до грубості і сухості. Більш того, багато чоловіків вважають, що доглядати за шкірою рук повинні тільки жінки.

Ефективне лікування

Багато людей при виявленні заусенца прагнуть відрізати його. З-за цього він стає глибше. Якщо зривати задирок з пальців, можуть пошкодитися здорові шкірні тканини. Так виникає нарив на шкірі, з’являється запальний вогнище. Якщо вчасно не позбутися від задирок ефективними методами, нігтьовий валик може запалитися, як і весь палець.

Як позбутися від задирок на пальцях в домашніх умовах? Основні методи – регулярний догляд, тобто манікюр. Перед тим, як його робити, треба заздалегідь розпарити шкіру у ванночці. Краще всього до неї додати трохи ефірного масла. Можна використовувати і рослинне. Після розпарки манікюрними щипчиками задирки потрібно зрізати. Не можна рвати шкіру або тягнути її.

Грубу шкіру можна знімати за допомогою шліфувальної пилочки. Але після цього процесу важливо обробляти шкіру дезинфікуючим засобом. Можна використовувати перекис.

Для боротьби з задирками і запобігання їх появи можна і потрібно використовувати масла. У готовому вигляді вони продаються в аптеках і звичайних магазинах. Це дуже гарний і ефективний засіб, яким не слід нехтувати.

Найпоширенішим методом є ванночки і маски для рук. Ванночки на основі олій дуже ефективні, добре впливають на шкіру, покращуючи її стан вже після першого застосування. Їх можна використовувати кожен день.

Красива шкіра біля нігтів доставляє радість оці. Такими акуратними пальцями приємно доторкатися до близьких, коханих людей. Тому потрібно регулярно і з турботою доглядати за своїми руками і нігтями!

Залишити коментар