Як перефарбуватися з брюнетки в блондинку?

Експерименти із зовнішністю – природний процес для кожної жінки, допомагає їй підняти собі настрій, привнести в життя щось нове і просто подивитися на себе з незвіданої раніше боку. Найчастіше цього піддаються волосся, стрижки, нові уходовые процедури і, звичайно ж, зміна кольору.

І одним з головних питань, пов’язаних з останнім кроком, є можливість перефарбуватися з брюнетки в блондинку. Наскільки це реально і можливо в домашніх умовах?

Можна освітлити темне волосся?

Для того, щоб сказати, чи можна з брюнетки перефарбуватися в блондинку, навіть не чіпаючи питання збереження здоров’я волосся, необхідно розібратися в тому, як відбувається процес зміни кольору на глибокому рівні. Будь перукар скаже, що ця задачка складніше, ніж може здатися спочатку, і на порядок важче будь-якого ін. види фарбування.

Особливо якщо клієнтку цікавить не курчачі відтінок з незрозумілих рудим відтінком, а красивий шляхетний блонд. Чому?

  • Для значного підвищення бази необхідно позбутися від декількох видів пігменту відразу – це коричневий, чорний та рудий. Останній самий «уїдливий». Тільки після того, як у волоссі утворюються порожнечі, їх можна заповнити (декомпенсировать) новим, світлим пігментом.

Щоб «вигнати» молекули пігменту, майстру необхідно розкрити кутикулу і зробити це дуже явно, для чого використовується перекис водню у великій концентрації. Чим вище її відсоток, тим сильніше будуть підняті лусочки і тим легше буде позбутися значної частки пігменту. Однак тут потрібно відразу пояснити, що розкриття кутикули небезпечно для структури волосся, і якщо не зробити наступне запечатування, або просто занадто довго протримати їх в такому стані, волосся починає псуватися, що призводить до сухості, ламкості і т. д.

  • На натуральних темному волоссі отримати світлий відтінок допомогою знебарвлення легше (і швидше, ніж на забарвлених).

Пов’язано це в першу чергу з глибиною проникнення штучного пігменту і його «чіпкість». До того ж, тут потрібно врахувати, що декомпенсація вже відбувалася (в момент, коли дівчина намагалася стати брюнеткою). Деякі жінки вважають, що зуміють швидко перефарбуватися з брюнетки в блондинку, скориставшись змиванням – спеціальним хімічним складом, який вимиває фарбу. Чорний пігмент дійсно буде видалений, однак рудий залишиться, і буде потрібно не одна повторна процедура, щоб від нього позбутися. Однак для «штучних брюнеток» без цього етапу дійсно не обійтися.

Як перефарбуватися з брюнетки в блондинку правильно?

Схема дій для натурального і пофарбованого раніше полотна відрізняється тільки необхідністю робити змивку на останньому, тому наведений нижче алгоритм відповідає на питання про максимально щадному і грамотному зміні кольору будь-якої жінки.

Якщо можливості потрапити в руки перевіреного фахівця немає, переконайтеся, що Ви уважно прочитали всю інформацію, яку пропонує стаття.

  1. Знебарвлення. Головний етап, який допомагає ліквідувати темні пігменти з кортекса. Здійснюється за допомогою блондирующего порошку або класичної крем-фарби, яку розводять з оксигентом, що мають високий відсоток перекису водню – 9% або 12%. Працювати на більш низьких значеннях сенсу немає, якщо різниця між наявним і бажаним тоном складає більше 2-х рівнів. При дуже низькій базі (1-2 рівень) доведеться провести декілька процедур знебарвлення з невеликим часовим проміжком, щоб дійти до 9-10 рівня.
  2. Тонування. Обов’язковий процес, який допомагає знайти правильний красивий відтінок. Його проводять із спеціальним барвником, змішуються зі слабким оксигентом (найчастіше концентрація перекису нижче 3%). Тут відбувається введення додаткових пігментів і нейтралізація небажаних: наприклад, ліквідація жовтизни. Крім того, ця процедура згладжує кортекс, який був потривожений знебарвлення.

Існує важливий нюанс, на якому загострюють увагу всі фахівці: дана схема хоч і є загальною, підходить не всім жінкам.

Якщо Ви замислюєтеся, не «як швидко» перефарбуватися з брюнетки в блондинку, а «як зробити це якісно», спочатку Ви повинні оцінити стан свого волосся. Якщо вони ламке, сухе, пористі, дуже тонкі, знебарвлюватися навіть на 9%-ном оксигенте Вам вкрай небажано. Краще проводити повільне підвищення бази на 6%-ном оксиді, і робити це не частіше 2-х разів на місяць. Так Ви зможете максимально зберегти пристойний стан вашого волосся.

Підводячи підсумок, слід ще раз сказати, що перефарбуватися з брюнетки в блондинку можливо, але цю процедуру краще довірити кваліфікованого перукаря, оскільки при домашніх експериментах результат затії передбачити складно. Якщо у Вас синяво-чорне волосся, будьте готові до того, що процедура освітлення забере кілька тижнів, а після Вам доведеться посилено підтримувати з такою працею отриманий колір частими тонировками і хорошим доглядом.

Залишити коментар