5 етапів ефектного макіяжу, як у фільмі «Великий Гетсбі»

Весілля в стилі Гетсбі, випускний у стилі Гетсбі, корпоратив у стилі Гетсбі, макіяж в стилі Гетсбі, — світ як ніби збожеволів! З тих пір як на екран вийшов фільм «Великий Гетсбі», його образи просто підкорили всіх.

Звичайно, цей спосіб не можна назвати новинкою, але, як кажуть, нове — це давно забуте старе, от так і прийшов стиль Гетсбі в наш час.

У картині «Великий Гетсбі» події відбуваються в 20-х роках. У Першу Світову зовнішність жінки змінилася у бік простоти, проте ж розкіш і гламур ніхто не хотів забувати. І щоб полегшити собі і без того складне життя, їм довелося обрізати довгі локони, вкоротити спідниці і ввести в свій гардероб штани.

А коли настав мирний час жінки захотіли рівноправності і заявили про це за допомогою яскравого макіяжу і такого ж стилю одягу.

І незважаючи на те, що ті жінки жили давно і далеко від нас, їх стиль зацікавив і наше покоління.

Правила нанесення макіяжу в стилі великий Гетсбі

Звичайно, такий макіяж не підходить для походу в магазин, офіс або в дитячий садок за дитиною. А ось для тематичної вечірки в колі друзів або корпоративу в самий раз.

Але щоб і там не виглядати безглуздо в такому стилі, потрібно дотримуватися чітких інструкцій:

  1. Особа. При створенні макіяжу ваша шкіра на обличчі повинна бути ідеальною, тому скористайтеся коректором або консилером. Тональний крем підберіть на кілька тонів світліше, ніж ви зазвичай користуєтеся. Головне, не переборщити, щоб обличчя не здавалося дуже блідим;
  2. Брови. Брови залишаються самою природною частиною особи. Вони повинні бути натуральної форми, з плавним вигином. Трохи підфарбуйте їх за допомогою олівця або тіней темних тонів;
  3. Очі. Тіні візьміть темного спектру, від сірого до чорного. Середній тон нанесіть на рухому повіку. Темним проведіть темну, виразну лінію в складці століття пружною м’якою кистю для тіней. Розтушуйте її тієї ж пензликом по напрямку до брови. Чорним олівцем прокрасьте смужку перед лінією вій, ближче до слизової. Вії, верхні і нижні, ретельно прокрасьте густою чорною тушшю. Можна вдатися до накладних вій;
  4. Губи. З допомогою червоного олівця намалюйте чіткий контур, приділивши при цьому особливу увагу западинці біля носа — вони повинні бути гострими. Якщо губи повні, трохи налаштувати за допомогою консилера. Щоб отримати губки бантиком, вам знадобляться дві помади, одна просто червона, а інша ближче до бордо. Червоної нафарбуйте губи повністю, а бордовою виділіть центр;
  5. Мушка на щоці буде яскравим доповненням образу в стилі 20-х.

Зачіска в стилі 20-х

Так як в ці роки входять в моду коротке волосся, то для створення красивої зачіски треба було попрацювати. Якщо у вас коротка стрижка, вам пощастило. Для створення зачіски в стилі великий Гетсбі, вам всього лише треба накрутити волосся на плойку або на великі бігуді і закріпити мусом. Укласти отримані хвилі в зачіску, виділивши трохи навколо особи.

А ось якщо у вас довге волосся, треба зробити укладку так, щоб вийшла імітація зачіски «боб».

Обов’язковим атрибутом для завершення образу будуть прикраси у вигляді стрічок, ободків, пов’язок з пір’ям або без, а також шпильки з яскравими квітами.

Макіяж і зачіска в стилі «Великий Гетсбі» зажадає від вас ще й одягнутися слушно, як у роки Великої американської Депресії і фільмах тих часів. Обов’язково повинна бути нотка «вамп», жіночна втому і млосність в наряді. Сукні прямого покрою з заниженою талією і туфлі на невеликому каблучку — ось тепер образ готовий!

Якщо ви готуєтеся до тематичній вечірці, підійдіть до цього питання з усією серйозністю або не ходіть взагалі.

Не ризикуйте, завдаючи яскравий макіяж і одягнувши при цьому джинси з дірками або легінси, які зараз так популярні.

Якщо ви мрієте про моду і стиль 20-х років минулого століття, подивіться фільм «Великий Гетсбі» і зачерпніть звідти кілька гламурних образів.

Залишити коментар