Застосування бобрового струменя: готування, як застосовувати?

Чи вірите ви в існування панацеї? Ліки, в силах якого допомогти при захворюваннях, починаючи банальним прищиком і завершуючи набагато більш серйозними недугами? Виявляється, така панацея існує, і наші предки користувалися їм ще багато років тому. Назва чудо-зілля – бобровий струмінь.

Що це таке?

Це поняття зовсім не означає сечу або інші випорожнення цієї тварини. Насправді, струмінь бобра – це ні що інше, як вміст препунциальных залоз жіночих і чоловічих особин водних гризунів, у складі яких присутній більше 40-ка сполук органічного походження. Це і спирти, ефіри, натуральні стероїди і смолисті речовини, феноли та інша органіка.

У старі часи струмінь бобра цінувалася набагато вище, ніж шкурка або м’ясо цієї тварини.

Нею лікувалися такі відомі особистості, як Петро I, Пушкін, Олександр Невський, Шукшин і багато інших. Як показують історичні замітки, існував навіть універсальний еліксир під назвою «Від усіх хвороб», первинний склад якого був благополучно загублений. Але і того, що зараз знають про властивості струменя, цілком достатньо для лікування величезного переліку хвороб. Яких саме? Дивіться нижче.

Практичне застосування Кастореума

Кастореум – саме так охрестили сучасну версію даного препарату, що володіє щонайширшим спектром позитивного впливу.

Отже, показання до практичного застосування бобрової струменя виглядають наступним чином:

 • Буквально все патології сечостатевої сфери, включаючи простатити, аденоми і чоловіче безсилля. В
  народній медицині наведено багато фактів, які підтверджують здатність струменя надавати дію, аналогічне віагрі;
 • Захворювання судин, нервової системи і серця;
 • Хвороби «по-жіночому», а конкретніше, молочниця, кісти різного походження та запалення;
 • Патології внутрішніх органів: пієлонефрити, нирковий дефіцит;
 • Застосування бобрової струменя актуально і у випадках захворювання суглобів. Вона активно використовується з метою профілактики та лікування артритів, артрозів і остеопорозів різного ступеня. Для досягнення максимального позитивного ефекту препарат рекомендують застосовувати паралельно з відвідинами російської або фінської лазні;
 • Організм людини, що страждає варикозним розширенням вен, позитивно висловлюється на тривале вживання Кастореума, що проявляється у вигляді зменшення набряклості, усунення ущільнень і зміцненні венозних стінок. Буквально за пару тижнів реально домогтися повного розсмоктування тромбів і попередити їх подальшу освіту;
 • Гокажучи про те, від яких хвороб допомагає бобровий струмінь, не можна не згадати про високу
  ймовірності позбавлення від легеневих захворювань за типом пневмонії і навіть туберкульозу. Подібний ефект досягається за рахунок наявності в діючій речовині мускусу в чистому вигляді. Саме він вгамовує сильний кашель, гнійну пневмонію, легеневі силікоз та інше;
 • Грипи, герпесы і простудні хвороби теж не можуть чинити опір природним компонентам Кастореума, як і більшість патологій нервової системи: заїкання, переляк, епілепсія тощо;
 • Лікування бобрової струменем активно практикується у випадках з гепатитами, жовтяницею, лейкемію, онкологічними патологіями і хворобами крові;
 • З її допомогою досягають лікування авітамінозу, депресивних станів, загального занепаду імунітету;
 • Речовина, що добувається з залоз бобра, володіє вираженими бактерицидними і загоюючими властивостями.

В якому вигляді можна вживати?

На сьогоднішній день панацею допустимо приймати у формі порошків, саморобної або аптечної настоянки, ректальних або вагінальних свічок свого або промислового виробництва. До всього іншого, Кастореум допустимо використовувати як для лікування зовнішніх травм і порізів, так і з метою терапії внутрішніх неполадок в організмі. В останньому випадку перевагу варто віддавати виключно аптечного препарату.

Як готувати?

У тому випадку, якщо вам дісталася струмінь бобра в чистому вигляді, її слід сушити до тих пір, поки вона не стане твердою, після чого подрібнити до стану крихти.

Одноосібне приготування на спирту висушеної бобрової струменя виглядає наступним чином:

 • На 100 г готового порошку береться 550 мл якісного 70% спирту;
 • Все перемішується і заливається в тару з темного скла;
 • Бальзам настоюється в темному і прохолодному місці протягом 7-11 діб. Його періодично слід збовтувати;
 • На 10-ту добу в ємність доливають спирт, з таким розрахунком, щоб рідина була коньячного, а не сильно насиченого забарвлення.

Настоянка на спирту має досить пренепреятнейшим запахом і смаком, з-за чого слід знати, як саме приймати боброву струмінь, щоб вона не викликала стійкого відрази.

Наші предки вживали її у компанії з медом або відваром запашних трав, тоді як сучасна людина може вчинити простіше. Досить зварити міцну каву або розвести будь-який інший кавовий напій, змішати його невелику кількість необхідної дозуванням ліки, і проковтнути за один раз. Таким чином вдасться приглушити специфічний аромат і притупити огидний смак панацеї.

Приготування ректальних або вагінальних свічок відбувається так:

 • В аптеці купуються будь-які трав’яні свічки крім ихтиоловых;
 • Медикамент розплавити на водяній бані, і змішується з бобровим порошком з розрахунку сірникова головка зілля на одну свічку;
 • Все добре перемішується і заливається у форми – обрізані зверху шприци;
 • Останні відправляються в холодильник на всю ніч, або до повного застигання;
 • Далі саморобні свічки використовуються відповідно до інструкції, що супроводжує показання до лікування конкретного захворювання. В більшості випадків досить одного введення препарату.

Як і у випадку з будь-яким іншим ліками, нехай навіть і повністю натуральним, важливо не тільки знати, від яких конкретно хвороб допомагає позбутися Кастореум, але й ознайомитися з протипоказаннями. По суті, їх немає, єдиний ризик – це викликати алергію, але він мінімальний.

Варто зауважити, що боброву струмінь визнали повністю засвоюваним офіційним медикаментом, що вимагає суворого дотримання рекомендованого дозування. Відхилення від неї може спровокувати погіршення загального стану здоров’я.

Залишити коментар