Залучаємо гроші: створюємо оберіг на удачу, щастя і благополуччя

Талісманом прийнято називати предмет, який наділений магічною силою і захищає власника від негативної енергії простору. Вважається, що вони можуть оберігати від псування, пристріту, і притягувати гроші, успіх, любов, інші блага. Раніше їх виготовляли маги і чаклуни, але зараз такі послуги коштують досить дорого. Тому люди намагаються робити їх своїми руками. Щоб виріб дійсно мало силою, потрібно знати основні тонкощі і секрети.

Для чого потрібен оберіг і з чого його роблять?

Їх використовують політики, спортсмени, актори, інші публічні люди.

Вони впевнені, що ці чарівні предмети допоможуть їм досягти успіху, везіння, захистять від невдач. Вироби дійсно можуть накопичувати і віддавати енергію – саме цим пояснюється їхня магія.

Матеріали для створення можуть використовуватися будь-які. Найчастіше застосовують ювелірні прикраси, дорогоцінні камені, але за основу можна брати інші предмети: мушлі, ключі, пряжу, ляльок або глиняні вироби. Як правило, виготовляють їх люди, які знають про суть магічних явищ, круговороті енергії, вміють впливати на оточуючих. Вони розуміють, як зробити оберіг максимально ефективним, щоб він допомагав господареві у вирішенні проблем.

Необхідно враховувати кожну дрібницю: сезон року, число, місяць, час доби, дату народження, знак зодіаку власника, його переваги. Виходячи з цього, підбираються матеріали, з яких будуть виготовлятися оберіг. Створення вимагає чіткої послідовності дій, нанесення на нього спеціальних змов, заклинань, які допомагають наділити предмет потрібними властивостями.

Щоб він притягував багатство, його необхідно «накачати» енергією вогняної стихії. Це предмет сили людини, для якого він виготовляється, тому його необхідно постійно носити з собою, бажано як можна ближче до тіла. На поверхню наносяться знаки – це можуть бути таємні імена магічних покровителів, духів стихії, демонів, а також його прикрашають магічними символами давнього алфавіту, які використовують народи Північної Америки.

Як зробити?

Щоб створити оберіг для везіння і удачі самостійно, вам знадобляться декілька корисних рекомендацій. Помилки при виготовленні можуть призвести до того, що він не буде достатньо ефективний, та не зможе працювати. До того ж, він може завдати вам шкоди і привернути до вашого поля чужі енергетичні потоки.

З першого разу складно його створити – заважає непрофесіоналізм. Але він дає і масу позитивних моментів. Ви можете наситити його своєю енергією, яка підходить саме вам, і добре засвоюється завдяки вашим енергетичних структур.

Ви зробите його таким, яким вам зручно його бачити, і до того ж значно заощадите на походах до чаклуна.

Перед створенням чарівного предмета вирішіть, для яких для яких цілей ви будете його використовувати. Важливо підібрати для нього відповідний матеріал, а також визначитися з кольором. Найчастіше його виготовляють з глини, картону, паперу, ниток або дерева. Щоб привабити багатство, можна пофарбувати в золотою або білий колір, а після цього нанести на поверхню символи, які його ототожнюють. Їх слід підбирати по знаку Зодіаку власника.

Кулон-монетка

Найпростіший спосіб – виготовити амулет з монети.

Для цього необхідно підібрати велику, гарну, блискучу копієчку, а також невеликий шматочок пластику. Він повинен бути трошки більше за діаметром, щоб зверху залишався зазор. В отвір просуньте товсту нитку, зав’яжіть її кінці, щоб вийшов кулон. За аналогією можна виготовити оберіг-підкову на щастя своїми руками.

Обов’язково потрібно провести медитацію. Для цього візьміть у руки ваш амулет, затисніть його між долонями, представляючи при цьому завдання, заради якої ви його створювали. Уявіть, як енергія вашого бажання протікає крізь ваші руки, наповнює собою талісман, виливаючи її за краї і створюючи магічне поле. Цей прийом допоможе зробити оберіг ефективним.

Які вони бувають?

Перш ніж розбиратися, як же зробити оберіг на успіх і гроші, потрібно вивчити їх класифікацію. Талісмани бувають різні. Але схема завжди одна: віра + енергія + виріб = особистий амулет.

Їх поділяють в залежності від того, до якої категорії вони відносяться:

  • Загальноприйняті: конюшина, старовинні монети, статуетки, підкова;
  • Відповідні гороскопом: рослини, каміння, метали;
  • Повсякденні: іграшки, шпильки;
  • Нематеріальні: мантри, молитви.
  • Тварина – будь-яка тварина, з яким у вас був контакт;

Везіння має супроводжувати у всьому, тому талісманів може бути багато. Амулет для залучення грошей приносить удачу в справах, які пов’язані з роботою, бізнесом. Можна використовувати квітка чотирилистої конюшини – слід носити його з собою в сухому вигляді або в щільному мішечку, перев’язаному ниткою. Вона повинна мати зелений колір. Також підійде виріб, форма якого нагадує конюшина.

Для залучення грошового потоку потрібно вигравіювати із зворотного боку підвіски руну і завжди носити з собою. Щоб зарядити, виконайте спеціальну процедуру. Візьміть талісман в руки, прикладіть до нього долоні. Пульсацію ви відчуєте відразу або через якийсь час. Це залежить від того, наскільки виріб вам підходить за знаком Зодіаку. Замотайте його в щільну тканину, яка не пропускає світло, і оберніть його ниткою 9 разів.

При кожному обороті вимовляєте вголос призначення – це обов’язкові перешіптування. Такий оберіг-дрібка орієнтований на залучення успіху і матеріального благополуччя.

Щоб «оживити» його, дайте йому ім’я і подуйте на нього, після вимовіть слова: «Будь зі мною, поки твоя робота не завершена». Запорука успіху – віра. Людина має вірити, що талісман приносить йому удачу. Саме тому він вважається індивідуальним і в руках сторонній буде звичайним предметом.

Як привернути щастя?

Під щастям розуміють той стан людини, коли він повністю задоволений своїм життям, її повнотою і якістю буття, коли він розуміє своє призначення в цьому світі. Щоб привернути щастя, потрібно використовувати магічні інструменти.

Оберіг на удачу і щастя допоможе вам здійснити найсміливіші бажання, знайти гармонію.

Як тільки ви станете носити його з собою, до вас прийде спокій. Амулети на щастя прийшли до нас із стародавньої практики друїдів. Символи, які наносяться, з часом змінюються, і являють собою рунічні письмена. Амулет виготовляється за певною технологією, тому помилки і відступ неприпустимі.

В основі такого талісмана може бути кільце, коралова намистина або риба. Їх потрібно виготовляти з тих матеріалів, які підходять вам за знаком Зодіаку. Наситьте енергією, заговорите і завжди носіть з собою.

Пам’ятайте, що обереги на успіх і гроші, зроблені своїми руками, повинні приносити вам тільки позитивні емоції. Не можна їх використовувати, якщо у вас з ними асоціюються погані спогади.

Залишити коментар