Зачіски для трикутного обличчя: як створити свій образ

Кожна дівчина знає, що зовнішній вигляд є дуже важливим елементом успішності. Тому серед представниць прекрасної половини людства такою популярністю користуються всілякі процедури по догляду за собою.

Але іноді однієї тільки масочку буває недостатньо. І сьогодні ми з вами поговоримо про те, як правильно підібрати зачіску або стрижку до трикутною формою обличчя. Адже ви ж розумієте, що правильно підібрана зачіска – це половина успіху.

Які зачіски підходять для трикутного типу обличчя

І перед тим як ми з вами почнемо підбирати зачіску для трикутної форми особи, давайте вивчимо його особливості. Звичайно, трикутна форма зовсім не означає, що особа незграбне.

Зовсім ні! Якщо придивитися, то така форма скоріше нагадує сердечко. А враховуючи той факт, що таких осіб у наш час досить багато, необхідність правильного підбору зачіски в цьому випадку незаперечна.

Овал особи такої форми притаманний досить романтичним натурам. І він характеризується широким лобом і досить вузьким підборіддям. А що стосується ідеальної зачіски, то вона повинна непомітно робити нижню частину обличчя більш круглою.

У першу чергу варто запам’ятати, що основним завданням при підборі зачіски або стрижки в даному випадку є надання нижній частині форми овалу. Саме з цієї причини золотим правилом у такому випадку є підбір зачіски таким чином, щоб в районі нижньої щелепи обсяг візуально збільшувався.

Для досягнення такого ефекту ви можете використовувати звичайну плойку. І все що вам потрібно – це трохи завити кінчики локонів, створюючи цим невеликий творчий безлад навколо голови. Увага! Ні в якому разі не накручуйте на велику плойку верхню частину локонів. Оскільки така зачіска однозначно підкреслить ще більше трикутне обличчя.

При підборі зачіски або стрижок для трикутного обличчя не варто забувати і про чубок. Пам’ятайте, що якщо у вас не дуже густе волосся, то робити косу чубок в цьому випадку не рекомендується, оскільки ви не зможете закрити весь лоб, тільки підкреслите його. А ось якщо у вас густа шевелюра, то можете, без сумнівів, робити косу чубок. Вона буде маскувати всі недоліки, роблячи ваш образ ідеальним. Підходить подібна стрижка і для дівчат з високим чолом.

До речі, змістити акцент з широкого чола можна і з допомогою градуйованої стрижки з невеликими «пір’їнками». Але при цьому не варто забувати про те, що такий варіант буде підходити тільки власницям густого волосся. А ось на не дуже густої шевелюри подібна стрижка може виглядати смішно. Оформити подібним чином можна і короткі волосся. А якщо вам хочеться створити оригінальний образ, то можете пофарбувати вибиваються пір’ячко різнокольоровою фарбою.

А тепер ми розповімо вам, які стрижки волосся для трикутного обличчя робити не варто:

  1. Стрижка «під хлопчик». У цьому випадку ваші волосся стануть занадто короткими і акцент буде залишатися на верхній частині голови, що тільки посилить проблему;
  2. «Драбинка». Суть такої стрижки полягає в тому, що донизу волосся ставати все менше. А це значить, що весь обсяг буде розташований біля лоба і тільки підкреслить трикутне обличчя.

Як бачите, деякі популярні в цьому сезоні стрижки власницям такого типу особи не підходять. Але не варто засмучуватися! Адже це означає, що ви не будете схожі на інших. А оригінальність в наш час привертає досить багато уваги.

Варіанти вечірніх зачісок для трикутного обличчя

В принципі, правило те ж: вам потрібно змістити акцент з чола на нижню частину обличчя. А для
святкового заходу ви можете використовувати такі вечірні зачіски, як кучеряшки або невеликий начісування.

Але при цьому пам’ятайте, що начіс повинен розташовуватися на потиличній частині, оскільки в тому випадку, якщо волосся буде дуже видно з-за голови, лінія щік і лоба стане візуально ще ширше.

Ще одним варіантом можуть стати звичайні накручені локони, недбало прихоплені ззаду за допомогою шпильки.

При цьому не забудьте випустити кілька пасом спереду з боків, адже в іншому випадку форма обличчя залишиться незмінною.

Ну і, звичайно ж, ви можете зробити собі прості м’які локони, красиво спускаються на плечі.

Але при цьому не варто забувати про те, що великі локони у верхній частині голови краще не робити. Тому намагайтеся накручувати кожну пасмо, починаючи від середини.

Увага!Зробити обличчя трохи кругліше можна і за допомогою аксесуарів. Наприклад, ви можете використовувати довгі масивні сережки. Але при цьому не варто забувати, що подібні прикраси поєднуються тільки з піднятими вгору волоссям. Не потрібно забувати і про вбранні. Сережки обов’язково повинні походити до іншого способу, оскільки, в іншому випадку ви будете виглядати безглуздо.

Тепер що стосується весільних зачісок для трикутного обличчя. Варіанти в принципі збігаються з вечірніми. Єдиною різницею є те, що весільні зачіски не включають просто розпущене волосся, оскільки в цьому випадку досить складно прикріпити фату. Що стосується самих локонів, то їх досить часто прикрашають невеликими квіточками або намистинками.

Як бачите, підібрати зачіску для трикутного обличчя з високим і широким чолом цілком можливо. Але не варто забувати, що зачіску в даному випадку потрібно підбирати не тільки за типом особи, але і за типом зовнішності в цілому.

Обов’язково зверніть увагу на форму шиї і плечей, вони також досить важливі для створення неперевершеного образу. Удачі!

Залишити коментар