Пірсинг сосків: догляд та загоєння

Пірсинг сосків – один із способів самовираження. Для дівчат подібний вид модифікації тіла є не тільки приводом для придбання яскравих і оригінальних прикрас.

Пірсинг сосків – процедура, яка, на думку майстрів по бодімодифікації, здатна підвищити чутливість і позбавити від певних дефектів. Наскільки шкідлива така процедура? Як довго заживає пірсінг? Що в словах співробітників салонів є правдою, а що – лише прийомами переконання?

Трохи історії

Першовідкривачі пірсинг сосків були далеко не крихкими дівчатами. Вони взагалі не були представниками прекрасної статі. Адже пірсинг сосків винайшли преторіанці. У охоронців глави Римської імперії подібна прикраса на тілі було у великому тренді. Вони бачили в пірсинг сосків символ мужності, відваги, сили.

Непросто уявити преторианца, який, збираючись на процедуру проколювання соска, запитує у свого товариша: «А це довго гоїться?». Особисті охоронці мудрого Цезаря та інших правителів доби Античності представляли собою міцних хлопців. Їх не хвилювало питання про те, як швидко гоїться невеликий прокол на соску. І вони навряд чи радилися один з одним про те, яким повинен бути догляд за частиною тіла, що зазнала пірсингу.

Однак сучасні дівчата мало спільного мають з преторіанцями. Тим не менш пірсинг сосків регулярно обговорюється на тематичних форумах. Питання про те, наскільки безболісною є ця процедура, яким повинен бути подальший догляд і як довго заживає місце проколу, не втрачають своєї актуальності. Як не дивно, навіть дівчат млосних, нездатних по-преториански терпіти біль, тягне цей вид пірсингу.

Що спонукає їх добровільно погоджуватися на екзекуцію? Адже для того щоб мати подібна прикраса на тілі, потрібно не тільки пережити кілька болісних хвилин. Загоюється рана після процедури досить довго.

Пірсинг на сосках: спосіб підвищити чутливість

Деякі представниці слабкої статі піддаються процедурі, яка, згідно з відгуками, є далеко не самою приємною, виключно для посилення сексуальних відчуттів. На питання про те, наскільки ефективно підвищує чутливість пірсинг жіночих сосків, відповісти однозначно не можна.

Адже все залежить від індивідуальних особливостей. У більшості випадків пірсинг дійсно сприяє загостренню фізичних відчуттів. Головне – пам’ятати про те, що невелика рана заживає довго і болісно, якщо до неї регулярно торкатися.

Пірсинг втягнутих сосків

Боротьба з вадами тіла – ще одна причина, через яку працю майстрів бодімодифікації завжди буде затребуваний. У деяких жінок форма сосків недосконала. Ця частина молочної залози може бути втягнутою або запалих, що, з чоловічої точки зору, позбавляє її власницю еротичної привабливості.

Пірсинг сосків надає форму, робить більш виразною груди. Крім того, у продажу чимало аксесуарів, які покращують естетичний ефект. Але про те, які існують прикраси для пірсингу сосків, поговоримо пізніше. Насамперед слід сказати кілька слів про види цієї модифікації тіла.

Як роблять пірсинг сосків?

Залежить це від бажаного результату.

Види пірсингу існують наступні:

 • вертикальний;
 • горизонтальний;
 • діагональний;
 • мульти-пірсинг.

Горизонтальний прокол найбільш затребуваний. Цей тип пірсингу дозволяє користуватися прикрасами-кільцями.

Що стосується процедури, майстер слід такою схемою:

 1. Огляд соска для визначення розміру прикраси.
 2. Вибір сережки для пірсингу сосків.
 3. Консультація майстра (спеціаліст перераховує чинники, під впливом яких прокол заживає довго).
 4. Заповнення клієнтом анкети про здоров’я (при деяких захворюваннях рани заживають повільно, і в таких випадках процедури варто відмовитися).
 5. Стерилізація набору для пірсингу.
 6. Протирання дезинфікуючим розчином.
 7. Проколювання стерильною голкою.

У завершенні процедури майстер вставляє прикраса і заклеює місце проколу пластиром.

Скільки заживає пірсинг сосків?

Для того щоб процес загоєння протікав найбільш безболісно, необхідно дотримуватися певні правила:

 • не відвідувати баню, сауну, солярій, басейн;
 • не розпарювати місце проколу в душі;
 • не піддавати механічному впливу (наскільки це можливо).

Місце проколу заживає швидко, якщо чітко дотримуватися рекомендацій майстра. Як правило, фахівці рекомендують заклеювати пірсинг пластиром, робити регулярно ванночки зі спеціальним розчином.

Головною умовою звільнення є дотримання чистоти постільної і нижньої білизни. Якщо цього не робити, прокол швидко не заживе. Більш того, пірсинг потрапить інфекція, яка призведе до неприємних наслідків.

Якщо рекомендації майстра враховані, прокол заживає близько трьох місяців.

Максимальний термін – півроку. Коли ж заживає пірсинг довше, слід звернутися до лікаря. Перші два тижні потрібен особливий догляд. У цей період формується канал. Для обробки пірсингу зазвичай використовується хлоргексидин або мірамістин.

Вибір майстра

Важливо не тільки знати, як доглядати за пірсингом. Перш за все, необхідно знайти хорошого фахівця. Місце проколу заживає швидко, якщо процедура проведена професійно. У виборі салону слід звернути увагу на вид стерилізації. Кращий варіант – вакуумний автоклав.

Існує хибна думка, згідно з яким деякі види спеціальних розчинів здатні не тільки запобігти потраплянню інфекції, але і вбити вірус гепатиту. Такі стерилізатори поки ще не винайдені. Але при використанні вакуумного автоклава інструмент стерилізується протягом п’ятнадцяти хвилин. Процедура проходить без ризиків. Прокол згодом заживає максимально швидко.

Негативні наслідки

Що говорять про цю процедуру противники пірсингу? Зазвичай їх доводи засновані на наслідки, які відбуваються в шкірному покриві людини, що має певні захворювання. Пірсинг має протипоказання. Невелика ранка або прокол заживає повільно в тому разі, якщо порушений процес епітелізації.

Хвороби, при яких не можна робити пірсинг:

 • гепатит С;
 • епілепсія;
 • цукровий діабет.

Місце проколу заживає повільно також у тому випадку, якщо процедура була проведена в період менструації. І, ймовірно, не варто говорити про те, що вагітним жінкам слід відмовитися від відвідування пирсера.

Справа не в тому, що в період виношування дитини, рана заживає повільніше, ніж зазвичай. Організм вагітної жінки перебудовується. Навіть невинне захід (не кажучи вже про процедуру, після якої невелика рана гоїться протягом декількох місяців) може чинити на нього негативний вплив.

Чому прокол не гоїться?

Ця послуга досить популярна.

Однак майстри, які її надають, в більшості своїй не цікавляться новинками у своїй професії, не відвідують спеціальних конференцій і не знайомі з основами терапії. Інтер’єр салону може вселяти довіру.

Однак людина необізнана навряд чи відрізнить хірургічний сплав від імплантаційного титану. Деякі майстри стверджують, що сталь підходить для свіжого пірсингу. Тоді як цей вид металу не є імплантаційним. А значить, не підходить для носіння в тілі.

Прокол не заживає швидко, якщо використовуються неякісні сережки. Неприємна ситуація часто складається при дуже близькій проколі.

Прикраса можна зірвати необережним рухом. В результаті – надірветься канал проколу.

Заживає пірсинг більше півроку тому випадку, якщо прокол зроблений недосвідченим майстром. Які помилки роблять початківці пирсеры? Найгрубіша – прокол не самого соска, а ареола. Після такої процедури рана заживає до двадцяти місяців.

Залишити коментар