Які вони: популярні техніки манікюру?

Красиві і доглянуті ручки, нігтики з креативним манікюром, що підкреслює індивідуальність дами – це вже не розкіш, а перша необхідність. І якщо самостійно обробити руки під силу далеко не всім жінкам, то зробити гарний нейл-арт при бажанні може кожна.

У цій справі потрібно лише трохи терпіння, знання техніки манікюру, а також послідовності виконання дизайну.

Місячний манікюр: техніка виконання

Ця техніка являє собою фарбування нігтьової пластини способом «перевернутого френча».

Тобто якщо при традиційному французькому нейл-арте вільний край нігтика покривається якимось іншим відтінком лаку, то при місячному варіанті контрастний колір буде присутній в лінії посмішки.

При створенні нейл-арту важливо визначитися з відтінком лаку для нігтів. Слід пам’ятати, що при такому манікюрі основний колір повинен бути темним, а лінія посмішки світлою.

Доречними поєднаннями вважаються чорний з срібним або золотим, фіолетовий з білим і т. д.

Технік виконання цього манікюру існує декілька, але ми розглянемо найбільш простий варіант для початківців, який легко повторити в домашніх умовах.

Для роботи вам знадобиться:

 • два відповідних за кольором покриття;
 • основа під нейл-арт і закріплювач – це може бути один прозорий лак хорошої якості;
 • трафарети, підійдуть як для френча, так і для місячного нейл-атра.

Порядок виконання манікюру наступний:

 • З нігтьової пластини видаліть старе покриття, якщо воно є, і нанесіть основу, дайте лаку висохнути;
 • Нанесіть на нігтик світлий відтінок лаку, той, яким ви планували покрити луночку. Дочекайтеся повного висихання покриття;
 • Тепер візьміть трафарет і приклейте його в зоні посмішки так, щоб у вас вийшла невелика відкрита частина, розмір якої визначайте самостійно в залежності від того, якої величини бажаєте бачити луночку;
 • Потім нанесіть на нігтьову пластину темний лак, виробляючи роботу від трафарету, заступати за нього не можна;
 • Коли темне покриття висохне, обережно зніміть трафарет і покрийте нігтик закріплювачем.

Після висихання закріплювача манікюр готовий, для його виконання зовсім не обов’язково використовувати трафарети, можна брати підручні матеріали, наприклад, скотч.

Водний манікюр: техніка виконання

Цей варіант нейл-арту досить непростий у виконанні і рідко виходить з першого разу. Але, завдяки тому що на нігтях водний манікюр виглядає незрівнянно, жінки не шкодують часу на навчання цієї техніки. Навчившись робити таку красу одного разу, розучитися складно.

Щоб зробити водний, манікюр візьміть тарілку з водою, деякі працюють зі склянкою, але це менш зручно. Також запасіться декількома відтінками лаку, закріплювачем і базою.

З нігтьових пластин видаліть старе покриття і нафарбуйте нігтики прозорим лаком. Коли він підсохне, нанесіть основний колір. Тепер обережно обклейте шкіру навколо нігтів скотчем або обернути целофаном, це охоронить епідерміс від забруднення.

Потім потрібно створити малюнок. Для цього на поверхню води, яка налита у вас в обраній посудині, капніть кілька крапель різного відтінку лаку. Проводячи цю маніпуляцію, намагайтеся тримати пензлик нижче над водою, інакше візерунок вийде неакуратним.

Коли різнокольорові цяточки виявляться на поверхні води, озброївшись зубочисткою, розтягніть їх в гарний візерунок. Надто не захоплюєтеся творчим процесом, інакше лак підсохне і перенести його на нігтьову пластину стане непросто.

Коли ви отримаєте на поверхні водної гладі бажаний візерунок, опустіть туди палець, тримаючи його горизонтально.

Озброївшись зубочисткою, видаліть з води надлишки лаку, палець при цьому не виймайте. Коли все зайве покриття залишиться на дерев’яній паличці, витягніть кінцівку з рідини (на ноготке залишиться візерунок), зніміть захисне покриття з шкіри: скотч, целофан і т. д.

Якщо епідерміс ще десь залишився забрудненим, то скористайтеся засобом для зняття лаку. З рештою нігтиками проробіть таку ж маніпуляцію. А коли покриття на нігтьових пластинах висохне, нанесіть на них закріплювач. Незвичайний нейл-арт готовий.

Газетний манікюр: техніка виконання

Такий варіант дизайну нагідок виглядає дуже стильно і сучасно, та й виконується в домашніх умовах без особливих проблем.

Для роботи потрібно:

 • фрагменти газет з бажаним малюнком;
 • спирт;
 • пінцет;
 • основний і безбарвний лак.

Покрокові рекомендації будуть наступними:

 • На нігтьову пластину нанесіть основний тон, рекомендується білий;
 • Тепер один нігтик покрийте прозорим засобом. Поки воно не засохло, озбройтеся пінцетом, підніміть їм газетну заготівлю і опустіть її на кілька секунд в спирт;
 • Притуліть мокру газету до ноготку, який покритий прозорим лаком, трохи притисніть, щоб малюнок перенісся, а потім зніміть папір;
 • Щоб манікюр довше тримався, скористайтесь закріплювачем.

Такий нейл-арт просто прекрасний у чорно-білій гамі.

Звичайно, вище наведені не всі техніки нейл-арту, а лише ті, які можливо створити без яких-небудь спеціальних навичок і умінь. Для початківців пробувати свої сили в мистецтві дизайну нігтів такої бази цілком достатньо.

Освоївши прості малюнки, можна буде переходити на більш складні картинки. Головне, це бажання навчитися чомусь новому. Удачі і гарних нігтиків!

Залишити коментар