Як зменшити шлунок?

Володіючи пристрасним бажанням схуднути, величезна кількість представниць слабкої статі готові лягти під ніж хірурга, зменшує обсяги шлунка. Але варто відмінна фігура таких жертв? І чи є хоч мінімальна ймовірність урізати обсяги цього органу травлення в домашніх умовах?

Медики давно встигли довести, що основна причина перерозтянутості шлунка – це надмірне споживання їжі. В ідеалі його доза повинна бути такою, щоб з легкістю поміщатися в долоні людини.

Здається, що немає нічого простіше, ніж харчуватися такими порціями, але на практиці все інакше. Звичка, як ви знаєте, діло велике, і подолати її вдається не кожному. Але, якщо це вийде, то плоский животик і струнка фігурка не змусять себе довго чекати.

Чому він розтягується?

Як і у випадку з терапією всіх існуючих хвороб, спочатку відшукуються причини нездорового стану, і тільки потім відбувається лікування. Проблема того, як самостійно зменшити шлунок, щоб схуднути, вирішується аналогічним способом. Людині слід зрозуміти, які саме фактори посприяли збільшенню цього органу, і постаратися їх нейтралізувати.

Наприклад, це можуть бути такі обставини:

 • одноразове поглинання їжі величезними порціями або нерегулярне її поїдання протягом дня;
 • велика кількість пиття, споживане під час їжі;
 • звичка є, коли немає явного відчуття голоду;
 • систематичне зловживання продуктами харчування.

Медичні прийоми

Якщо ви бажаєте дуже швидко схуднути і готові на все, то гарним, хоч і не зовсім нешкідливим
способом стане операція по зменшенню шлунка.

Її суть полягає в тому, що в процесі хірургічного втручання відрізається 1/4 частина органу, і зниження ваги починається буквально на наступну добу. Людям, які погодилися на таку екстремальну корекцію маси свого тіла, варто підготуватися до досить тривалого реабілітаційного періоду, відчутним болів і проблем з усією системою перетравлення їжі.

Як альтернатива, існує ще кілька способів того, як зменшити шлунок в умовах поліклініки. Перший полягає у введенні силіконового балону, який зменшує вихідний обсяг органу, і зникає, як тільки пацієнт схудне до потрібної межі.

Другий спосіб передбачає ушивання нижній частині шлунка, що робиться з використанням специфічного пристосування. В останньому випадку звичний апетит відсутній протягом пари-трійки тижнів, і за цей термін цілком реально скинути 25 кг!

Що можна зробити вдома?

Спочатку, людський шлунок має розміри двох кулаків, щільно притиснутих один до одного. В силу описаних вище причин, його істинний обсяг може зрости до 4 літрів.

І щоб зробити його таким, яким він повинен бути від природи, доведеться сильно змінити спосіб життя, керуючись наступними принципами:

 • Для початку потрібно зменшити вагу кожної порції їжі до 300 грам, а їх кількість збільшити до 5-
  6 в добу. Варто більше налягати на перші страви, овочеві салати і каші, а будь-яку рідину пити або за 30 хвилин до або через півгодини після основного прийому їжі. Фрукти теж повинні поглинатися завчасно, так вони відразу ж пройдуть в кишечник і не забродять в шлунку разом з сніданком або вечерею;
 • Тамуючи апетит, продукти слід пережовувати не поспішаючи, повільно, досягаючи максимального прискорення процесу їх перетравлення. Неприпустимо їсти перед телевізором, читаючи журнал або граючи в комп’ютер;
 • Одним з непорушних правил того, як зменшити обсяг шлунка, є прийняття їжі лише в разі явного голоду. Так вийде не тільки схуднути, але і отримати від страв максимальне гастрономічне задоволення.

Якщо вірити відгукам людей, які дотримуються таких рекомендацій, то проблема того, як безболісно зменшити шлунок в домашніх умовах, може вирішитися вже через пару місяців. Знову ж, і цей період можна скоротити, якщо виконувати спеціальні вправи, про яких написано нижче.

«Шлунковий» фітнес

Отже, щоб підтягнутий стінки проблемного органу, з ранку, поки він голодний, потрібно виконувати наступне:

 • встати прямо;
 • глибоко вдихнути;
 • різко видихнути все те, що виявилося в легенях, і одночасно втягнути живіт;
 • всі маніпуляції треба повторити 30 разів.

Варто помітити, що ввечері такі ж дії не принесуть бажаного ефекту, оскільки в шлунку однозначно залишиться щось з їжі, з’їденої за день.

Таку гімнастику рекомендується підкріплювати танцями живота і йогою.

Крім «фітнесу», потрібно навчитися правильно поглинати і пережовувати їжу. Виявляється, що це – справжнє мистецтво. Порція їжі людини, що бажає зменшити шлунок і стримати апетит, повинна становити всього 30 ч. л., по 5 г кожна. У підсумку виходить, що за один присід належить з’їсти 150 г тієї ж каші, супу або рагу.

Мало? Зовсім ні, адже все це поглинається тими самими чайними ложками, повільно, і кожну нову дозу потрібно пережовувати 40 разів, витрачаючи на цей процес секунд 30-35. Як результат, сигнал про насичення встигає дійти до мозку набагато швидше, ніж ви перенасытитесь. Та і їжа буде здаватися набагато смачніше, ніж вона є насправді, і від усього дії ви отримаєте справжнє задоволення.

Наостанок хочеться сказати: чи стоїть перед вами мета зменшити параметри жовчного міхура, шлунка або ще якогось органу, усі дії, що вживаються потрібно узгоджувати зі своїм спостерігає лікарем.

Так вийде добитися максимального ефекту без будь-якого ризику для здоров’я.

Залишити коментар