Як замазати прищі на обличчі?

Прищі на обличчі можуть сильно засмучувати їх володарку. На щастя, сьогодні є сучасні методи боротьби з цим дефектом. А поки Ви лікуєте шкіру, недоліки можна приховати деякими засобами. До них відноситься тональний крем і консилер. Але для того щоб зробити обличчя красивим, потрібно вміти ними користуватися.

Як замазати прищі на обличчі тональним кремом? Перше, що потрібно запам’ятати – раз у 7 днів необхідно дуже добре очищати обличчя від темних крапок. Більшу частину запалень простіше усунути, ніж заховати. Ніяк не обійтися без підготовки шкіри обличчя. Точніше, її можна і не використовувати, але хорошого ефекту від такого підходу чекати не доведеться.

Перед використанням тонального крему потрібно вмитися. Якщо є необхідність, можна скористатися скрабом. В процесі вмивання можна застосовувати засоби, які підсушують шкіру. Важливо, щоб вона виглядала рівномірною. Для цього, швидше за все, доведеться купити різні види тональних кремів.

Так як прищі – це явище шкіри з підвищеною жирністю, можна спокійно наносити кілька засобів для маскування. Перед використанням тонального крему потрібно постаратися забезпечити тон за допомогою рідкого засобу, який має антибактеріальну або живильну основу.

Сьогодні проводиться чимало кремів, які мають лікувальні компоненти. У них може міститися пудра. Її особливості в тому, що при осіданні на шкірному особовому покриві вона вбирає в себе непотрібне сало, додає матовість. Такі крему можна наносити не тонким шаром, тому всі шорсткості будуть приховані дуже добре. Завдяки цьому колір обличчя стане ніжним.

Починати наносити тональний крем потрібно від центру прища, а потім розтушовувати по всій шкірі. При поодиноких висипаннях увагу потрібно приділяти тільки їм.

Як замаскувати прищі за допомогою консилера?

Консилер – це засіб для точкової маскування шкірних дефектів. Його структура щільна, непрозора. Консилери – це не коректори. Їх потрібно вибирати так, щоб вони точно відповідали основним кожному тону або були на півтону світліше.

Як замазати прищі консилером? Знову ж таки, спочатку потрібно ретельно очистити обличчя. Це допоможе позбутися від зайвого шкірного сала. Потім слід нанести зволожуючий крем, завдяки чому шкіра не буде сухою і перестане лущитися.

Тепер радиться нанести тональну основу. Можна використовувати рідкий варіант або крем-пудру. Щоб уникнути висипання, такий засіб потрібно злегка вбити в шкіру. Тепер на явні висипання слід нанести зелений консилер. Його продаж ведеться в косметичних магазинах. Не потрібно втирати його, краще акуратно розгладити спонжем для розтушовування. Тепер можна наносити консилер кольору шкіри. Це робиться за допомогою точкових рухів. Радиться використовувати консилери у флаконах і тюбиках. Засіб підлягає обережною розтушовуванні.

Останній штрих – легке припудрювання особи. Вибирати пудру краще прозору або ту, яка розсипається. Завдяки таким засобам консилер добре закріплюється, а шкіра стає матовою. Крім того, пудра вбирає в себе шкірне сало на протязі всього дня. Можна придбати мінеральний продукт.

Такі прості поради щодо того, як замаскувати прищі на обличчі, допоможуть зробити обличчя ще більш привабливим. Але слід вибирати якісні маскувальні засоби, навіть якщо вони коштують недешево, краще всього відомих, перевірених виробників. Це буде гарантією хорошої якості продукту, а, отже, відмінного результату від його використання.

Залишити коментар