Золото — найкращий подарунок для жінки. Як не помилитися при виборі

Вибір подарунка – справа непроста. А раптом не сподобається? Знайоме, правда? Є чимало варіантів подарунка жінці, але далеко не всі можуть подарувати посмішку і захват. Парфум або косметика – справа педантичне. Нижня білизна – інтимно. А знаєте, який подарунок підійде будь-якій жінці, незалежно від віку та вподобань? Правильно, золоті прикраси. Вони не втрачають своєї актуальності. Правильно підібрані прикраси, принесуть вишуканість і шик своєї власниці, зроблять образ красивіше.

Щоб не помилитися при виборі золотих прикрас, необхідно дотримуватися кількох правил.

  1. Золото слід купувати виключно у фірмових магазинах. Ви завжди отримаєте товар, відповідний своє вартості. Гарним прикладом такого магазину є інтернет-магазин Алорис https://www.aloris.ru/. Відгуки покупців засвідчують: лояльні ціни, ввічливий персонал, гарантія якості. Що ще треба?
  2. Золотий виріб має бути чудово відполіроване. Неприпустимо наявність всіляких горбків і хвиль. Перевірте, видає чи прикраса дзвінкий звук при ударі з твердою поверхнею. Якщо так – сміливо купуйте.
  3. Важливо, щоб на вашому виробі стояло пробірне клеймо. Воно свідчить про те, що виріб із золота пройшло перевірку якості і відповідає пробі.
  4. Перед тим, як йти в магазин, не полінуйтеся і поцікавтеся, скільки зараз коштує грам золота. Потім, коли ви вже будете біля прилавка, зіставте в розумі вартість «магазинного золота» та даних з інтернету. У разі, коли прикраса в магазині коштує дешевше, задумайтеся. Відмінно, якщо у вас, як у мене, вже є «перевірені» магазини, де ви точно не купуйте кота в мішку.
  5. Після покупки, можна сходити в місцевий ломбард і зважити золото. Так ви зможете переконатися на 100% в його якості і будете спати спокійно. Сьогодні в ломбардах є «нешкідливі» способи. Ви ніяк не нашкодите золотом прикраси.

Що ж, користуватися цими порадами чи ні – справа ваша. І невеликий рада на останок. Даруйте подарунки! Що може бути краще усмішки близької вам людини?

Залишити коментар