Як вибрати підходящий манікюр і зробити його правильно?

Домашні клопоти, зміна погоди і безліч інших причин діють негативно для нігтів. Неправильний догляд за ними призводить до виникнення ламкості, яку дуже важко в подальшому виправити і привести нігтики в порядок.

Існують методи догляду, які можуть зробити кожну жінку справжньою леді.

Види манікюру і техніка їх виконання

Найбільш поширені види манікюру – класичний. Ця техніка також носить назву обрізного манікюру. Його може зробити будь-яка дівчина. Після зняття лаку спочатку потрібно надати форму нігтям за допомогою пилки. Пам’ятайте, щоб уникнути розшаровування нігтьових пластин, обробляйте їх тільки сухими інструментами.

Наступний етап передбачає процес виконання догляду для шкіри рук. Для цього ручки опускаються в спеціальну ванночку приблизно на 5 хвилин. Для її приготування використовуються спеціальні засоби, які будуть доглядати за шкірою. Це може бути морська сіль, лимонний сік, ефірні масла.

Розм’якшену кутикулу потрібно відсунути спеціальною паличкою, а потім обрізати. Важливо, щоб манікюрні щипчики були добре заточені.

У разі появи дрібних ранок обов’язково обробіть їх спиртом. Далі нігтьова пластина ретельно полірується і покривається лаком при необхідності.

Апаратний метод

Перед процедурою спочатку використовують рідину, яка не містить ацетон. Потім наноситься пом’якшувальний засіб. Кутикула видаляються за допомогою спеціальної машинки з насадкою у вигляді маленького кульки.

Цей вид дизайну необхідний дівчатам з проблемними нігтиками. Основою для роботи виступають різні інструменти, що обертаються на кінці апарату. Виконуючи апаратний манікюр в домашніх умовах 1-2 тижні, можна домогтися того, що пальці завжди будуть виглядати доглянутими і красивими.

Європейський метод

Його по-іншому називають необрізним, так як технологія видалення кутикули, що лежить в його основі, провадиться без допомоги ножиць. Класичний манікюр відрізняється від нього. Свою назву «європеєць» отримав завдяки тому, що саме в Європі цей метод вважається найбезпечнішим по догляду за ручками.

Методика виконання манікюру наступна:

 1. Змиваються залишки старого лаку;
 2. За допомогою пилки надається необхідна форма нігтям;
 3. Наноситься спеціальна рідина, до складу якої входять фруктові кислоти. Вона пом’якшує шкіру навколо нігтів і перешкоджає подальшому зростанню кутикули;
 4. Руки опускаються в ванночку;
 5. Проводиться обробка нігтів. Шкірка видаляється за допомогою апельсинової палички по траєкторії, спрямованої від центру до бічних сторін, не доторкаючись до нігтьової пластини;
 6. Залишки коштів видаляються вологою серветкою;
 7. Акуратними круговими масажними рухами наноситься поживна олія для шкіри рук;
 8. Нігтям надається здоровий блиск за допомогою поліровки;
 9. При бажанні нігті покриваються зміцнюючим засобом або безбарвним лаком.

Так як європейський догляд має більш м’який вплив, хорошого результату можна досягти після 7 сеансів. Результат вартий того, щоб терпіти стільки часу.

Техніка манікюру, підходить для домашніх умов

Хороші інструменти та матеріали є обов’язковою умовою правильного догляду за нігтями.

Тому необхідно мати:

 • ножиці;
 • апельсинову паличку для нігтів;
 • кусачки для кутикул;
 • полірувальні інструменти.

Перед тим, як нанести лак на нігті, потрібно підготувати їх красиву форму. Навіть самий витончений манікюр буде виглядати жахливо на недоглянутих нігтях при стирчить кутикули.

Можна за допомогою ножиць і пилочки для нігтів додати їм потрібну форму – квадратну, круглу, коротку, довгу, як вам зручніше.

За допомогою апельсинової палички і ножиць позбавтеся від кутикули. Щоб лак лягав краще, нігтьову пластину відполіруйте. Тепер можна переходити до самого процесу створення дизайну.

Під час роботи тримайте руки на столі так, щоб лікті не звисали.

Перед фарбуванням обріжте нігтьові пластини. Лак потрібно наносити, не зачіпаючи кутикули і бічні валики. Краще, якщо виконуючи дизайн самостійно, ви будете відступати приблизно 1 міліметр від шкіри.

Техніка виконання обрізного манікюру:

 • Зніміть залишки старого лаку;
 • За допомогою пилки постарайтеся надати нігтям потрібну форму. Краще, якщо паличка буде гумовою або на картонній основі;
 • Якщо у вас є живильний крем, нанесіть його на руки;
 • Замочіть руки у ванночці зі спеціальним розчином. Він розм’якшує кутикулу і допомагає видалити її швидко. Також ця процедура надає релаксуючу дію на шкіру рук;
 • Після розм’якшення кутикули видаліть її за допомогою щипчиків;
 • Виконайте шліфування манікюрними ножичками, щоб після манікюру не було задирок;
 • Легкими рухами втирайте в нігтьову пластину поживне масло;
 • За допомогою полірувальника надайте нігтикам здоровий блиск;
 • При бажанні покрийте нігті зміцнюючим засобом або кольоровим лаком.

Техніка виконання в’язаного манікюру

В’язаний дизайн має свої особливості і рекомендується для однотонного фону. Малюнок може виконуватися як звичайними лаками, так і гелієвими.

Щоб надати малюнку більше оригінальності, зверху ручки покриваються оксамитовим піском, сніжинкою або пудрою. В’язаний манікюр можна урізноманітнити блискітками, шипами і стразами.

Дуже цікаво виглядає манікюр – в’язаний светр з поєднанням зображень оленів, гілочок і зірок.

Дуже легка техніка виконання манікюру простими лаками. Для цього потрібно взяти 2 або 3 відтінку, що сполучаються між собою, і оксамитовий пісок.

Спочатку нанесіть топове покриття. Воно зробить нанесення наступних шарів лаків рівномірним. Покрийте пальчики різними відтінками лаку, при необхідності продублюйте шари. Потім візьміть тонкий пензлик, для кожного нігтика свій відтінок лаку, і намалюйте орнамент. Трохи підсушені лаки будуть робити малюнок більш об’ємним.

Після того як покриття ще не просохло, рясно посипте його оксамитовим піском. Тепер потрібно дочекатися, поки він не висохне. Часу може знадобитися багато, зате потім ваші ручки, безумовно, не залишаться без уваги.

Догляд за руками, безумовно, вимагає часу. Постарайтеся виділяти 1 день на тиждень для догляду за ними, тоді ручки завжди будуть доглянутими і не запущеними.

Залишити коментар