Як вибрати капелюх за формою обличчя

Капелюх є символічним аксесуаром. Це не тільки красива річ, але ще й корисна. Капелюх може приховувати обличчя від сторонніх очей, захищати від спекотного сонця або сильного вітру. У виборі такого цікавого і оригінального аксесуара є дві думки. Жінки розділилися щодо капелюхи. Хтось вважає для себе цей аксесуар дуже корисним і необхідним. Тому в гардеробі таких людей є не капелюх, а ціла колекція виробів. А хтось і зовсім не визнає її, вважає, що жодна модель не підходить, і користі від неї ніякої. Але це помилкова думка, особливо, якщо предмет правильно вибрати. Він стане не просто прикрасою, а родзинкою цілого образу.

Як вибрати капелюх за типом особи?

Кожна людина по-своєму індивідуальний. Це стосується, як чоловічої, так і жіночої статі. У всіх людей свої риси обличчя, свої особливості. Враховуючи ці характеристики можна вибрати капелюх:

  1. Будь-який тип особи не вимагає дотримання певних правил чи вимог, щоб вибрати капелюшок. У цьому випадку будь-яка деталь прикрасить людини. Головне знайти той варіант, який сподобається, і буде відповідати формі обличчя.
  2. Капелюх для овального типу. Для такого випадку можна вибрати виріб будь-якої форми і стилю. Це може бути банальна шоферська кепка або навіть вінтажна капелюшок у вигляді таблетки. Фахівці рекомендують пробувати будь-які колірні варіації, головне, не вибрати моделі, у яких верхівка буде вже, ніж відстань між вилицями на обличчі.
  3. Буває обличчя у формі серця. В такому випадку підійде бере, капелюх, яка нагадує дзвін. Можна вибрати моделі з полями середньої довжини або, у яких висока тулія.
  4. У випадку, коли форма обличчя виглядає як трикутник в перевернутому вигляді з гострими кутами, тоді можна спробувати приміряти капелюх, у якій асиметричні поля. Таким чином, цей вибір зробить чоло злегка завузьким.

  1. Якщо обличчя кругле, тоді краще вибрати капелюх, у якої широкі поля і пристойно висока тулія. Не рекомендується одягати убір з маленькими полями або у вигляді дзвона. Для круглого обличчя підійде асиметрична капелюх, або убір, який доповнені вертикальними елементами. Це можуть бути різні речі, наприклад, пір’я або квіти.
  2. Особа прямокутної або довгастої форми. Для такого типу обличчя не варто вибирати капелюхи геометричної форми, наприклад, у вигляді квадрата. Краще віддати перевагу моделям, виконаним у вигляді канотьє. Або тим уборам, які передбачають середню або низьку тулью. Капелюх з широкими полями допоможе створити рівновагу, якщо форма обличчя, витягнута. Крім того, не варто робити вибір на користь головних уборів з вузькими полями.
  3. Квадратна форма обличчя добре поєднується з капелюхами, у яких широкі поля. Можна віддати перевагу моделям з величезною кількістю вигинів. Не варто носити квадратні капелюхи з короткими полями. Щоб подовжити широку форму обличчя, можна вибрати капелюх з високою тулією. Таким людям можна носити капелюх, трохи зсунувши її на бік.

Загальні рекомендації вибору

Є загальні поради фахівців, які допоможуть правильно вибрати капелюх, не тільки враховуючи особливості особи:

  • У процесі вибору слід дивитися на себе в повний зріст, щоб можна було добре оцінити головний убір і зрозуміти, чи підходить він. Що стосується полів вироби, то краще вибирати таку, щоб вони не виходили за межі плечей. Якщо це тулія, тоді вона не повинна бути вже, ніж сама особа.
  • Високим дівчатам фахівці рекомендують вибрати капелюхи з широкими полями, об’ємні вироби або, щоб тулія була низька. Представницям прекрасної статі невисокого зросту підійдуть мініатюрні капелюшки. Якщо у дівчини повна фігура, тоді краще віддати перевагу головного убору з середніми полями.
  • Не варто вибирати занадто щільні моделі, вони можуть стати більшою проблемою, ніж прикрасою. Треба щоб головний убір був за розміром, в іншому випадку буде постійно турбувати головний біль.

Якщо дівчина носить окуляри, не варто вибирати занадто декорований головний убір. Для такого випадку краще віддати перевагу простим моделям. Наприклад, капелюх, у якої поля направлені вперед або дивляться вгору.

Матеріал капелюхи

Вибрати капелюх можна не тільки за формою обличчя, є ще один такий критерій, як матеріал. Він теж вимагає дотримання певних правил.

Фетрові капелюшки

Такі головні убори жорсткої форми носять елегантні дами. Подібний варіант не підійде під куртку або джинсовку. Дівчині або жінці доведеться купити пальто або гарний плащ. Фетрові капелюхи не відрізняються теплими якостями, але вони чудово гармонують з шкіряними або звичайними пальто, а також, з шубами.

Солом’яні вироби

Сільський стиль, але він ніколи не йде в минуле. Такі моделі завжди актуальні і користуються високим попитом. Елегантний варіант, для виготовлення якої використовуються натуральні матеріали. І це не остання перевага такого виробу. Солом’яні капелюхи легкі і красиві, пропускають повітря. Тому волосся і шкіра голови будуть дихати. Такий головний убір підійде будь-якій дівчині, дівчинці або бабусі. Якщо придумати хитрі прийоми, можна створити новий образ, і нову модель капелюшки. Солом’яний убір можна надягати з будь-яким одягом, наприклад, з джинсами або платтям. Мало того, волосся захищені від дії прямих сонячних променів, шкіра обличчя теж. Відмінне рішення для тих, хто не бажає постійно користуватися спеціальними кремами.

Трикотажні капелюхи

Це самі невибагливі вироби, оксамитові і трикотажні капелюшки, які користуються підвищеним попитом. Особливо якщо людина звикла постійно змінювати свій стиль. Сьогодні дівчина ходить, одягнена в класичний наряд, а завтра вона побажає зручний і спортивний стиль. Навіть під авангардний образ підійде така капелюшок. Моделі не відрізняються великими полями. Фахівці рекомендують перед придбанням обов’язково міряти такі вироби.

Залишити коментар