Як правильно вибрати зачіску, окуляри і нанести макіяж на ромбовидне обличчя

Ромбовидне обличчя характеризується наявністю широких і чітко позначених скул, саме такий тип у знаменитої співачки Мадонни. Щоки – це найширша його частина. Лоб при цьому трохи вже щік, а також є вузьке підборіддя.

Як правило, лоб в такому випадку низький, а лінія росту волосся пряма. Як і з іншими контурами обличчя, правильний вибір зачіски може оптично наблизити таку форму ближче до ідеалу, тобто до овалу.

Підбір зачіски для ромбовидної форми обличчя

Жінкам з такою формою обличчя слід завуалювати щоки, це можна зробити, вибравши правильну зачіску. Для цього треба підстригти волосся в районі щік так, щоб вони утворили м’яку лінію. В області чола і підборіддя волосся повинно бути багато. Не тільки правильна зачіска може допомогти досягти гарного результату, але і додаткові аксесуари, наприклад, сережки. У будь-якому випадку волосся не повинні бути підстрижені або розташовані так, щоб вони візуально збільшували щоки.

Що ж потрібно зробити для хорошого результату?

Щоб підкреслити сильні сторони ромбовидної форми обличчя і приховати його недоліки, спробуйте наступні стилі зачісок:

 • коротка зачіска «боб», яка доходить до лінії щелепи;
 • волосся до плечей з укладанням в художньому безладі;
 • прямі чубчики для ромбовидного обличчя допоможуть візуально скоротити його довжину.

Які стрижки не слід робити для ромбовидного обличчя:

 1. короткі стрижки з великою кількістю волосся на верхній частині голови, особливо без чубчика – такі зачіски візуально розширюють особа;
 2. зачіски, які в області шиї і лінії щелепи не мають волосся;
 3. зачіски на прямий проділ – вони надмірно підкреслюють неправильну форму особи.

Відповідна форма для стрижок може вдало приховати дисбаланс у формі обличчя. При цьому волосся повинні бути правильно підстрижені, можна додатково робити цікаві укладання і застосовувати фарбування. Всі ці заходи дозволять прикрасити обличчя, підкреслюючи його сильні сторони і маскуючи недоліки.

Як вибрати чубок для ромбовидного обличчя

Цікавим вибором буде зачіска, яка зможе підкреслити вилиці, але так, щоб не надати їм більшої ширини. Тому для ромбовидної форми рекомендуються асиметричні чубчика, як у Кемерон Діаз. Такі стилізації будуть гарним вибором.

Дещо ризикованим вибором буде чубок, яка сховає брови, до такої зачіски можна вдатися, якщо у вас світлі тонкі волосся, які сприйнятливі до моделювання. Чубчик може виглядати добре, але вона не повинна створювати ідеально прямі і гладкі лінії на лобі, тому що це розширює верхню частину обличчя. Якщо у вас є враження, що це відбувається, спробуйте додатково підкреслити вилиці макіяжем – це повинно допомогти.

Поганим варіантом буде чубок, яка приховує брови, якщо ваші волосся густі, прямі, вони можуть виявитися занадто важкими для такої зачіски. Особливо коли чубчик починає підвертати кінчики, ви будете виглядати як підліток.

Макіяж для ромбовидного обличчя

Основні правила макіяжу: щоки треба змоделювати таким чином, щоб зробити їх стрункішою, очі і рот слід підкреслити, використовуючи яскраві відтінки.

 • Тонування особи. Ви можете використовувати двоколірну грунтовку. Нанесіть більш темний тон на сторону щоки, в самій широкій частині особи.
 • Брови. Брови повинні бути тонкими, краще природного кольору. Уникайте їх фарбування, тому що при цьому найчастіше вони виглядають штучно. При виборі олівця використовуйте відтінок темніше вашого кольору волосся. Ромбовидное особа досить широке і нагадує трапецію. За допомогою правильно підібраних брів можна полегшити його і надати більш овальну форму. Надайте бровам вигнутий контур, вони повинні нагадувати крило ластівки.
 • Очі. Глибоко посаджені очі повинні бути пофарбовані за допомогою яскравих і блискучих квітів. Підкресліть контур очей за допомогою кольорових олівців або підводки для очей.
 • Вилиці. Ця форма особи має дуже виражені скули. Ви можете підкреслити їх зовнішній вигляд шляхом розміщення рум’ян нижче скул або надати їм нейтральний вигляд, застосувавши рум’яна на вилиці або трохи вище їх, і поширивши їх по діагоналі по щоках. В кінці цієї лінії рум’яна повинні бути світлими.
 • Рот. Як правило, буде негарним застосування темних кольорів. Кращими вважаються яскраві кольори.

Як вибрати окуляри для ромбовидного типу обличчя

Найбільш підходящі окуляри для власниць такої форми особи – це моделі з товстими оправами, розширюються у верхній частині. Такі окуляри створять ефект, який візуально збалансує верхню зону особи. Отже, щоки не будуть так сильно підкреслені. Кращий результат буде досягнутий з товстими або розширюються догори лінзами.

Які окуляри не рекомендується використовувати?

Не слід вибирати маленькі оправи, оскільки вони не зможуть підкреслити верхню частину обличчя.

Ромбовидное особа характеризується вузьким чолом і щелепою з видатними вилицями і широкими щоками. Вибираючи зачіску і макіяж для такої форми обличчя, ви повинні мати на увазі, що контур повинен бути візуально розширено внизу, щоб максимально зменшити щоки і щелепи. Крім того, добре будуть виглядати пасма волосся, що падають на обличчя. Шарму додадуть овальні і круглі окуляри. Але важливо, щоб вони не були ширші, ніж особа, тому що це зайве розширить його.

Слідуючи цим простим радам, ви зможете за допомогою досить простих способів створити свій власний образ, який завдяки балансу елементів зачіски та аксесуарів доведе ваше обличчя до досконалості. Ви завжди будете виглядати привабливо, що додасть впевненості в собі і додасть гарного настрою.

Залишити коментар