Тренажери для схуднення живота і боків в домашніх умовах

У наші дні одним із головних критеріїв краси жіночого тіла стали осина талія, пружні стегна і сідниці. На жаль, настільки ідеальною фігурою примхлива природа наділила не всіх. Багато мають жирок в тих місцях, де він зовсім не потрібен. Дієта допоможе підкоригувати фігуру, а видимі результати можна отримати, використовуючи тренажери для схуднення живота і боків.

Позбавляємося від зайвих сантиметрів в спортзалі

З приходом холодів любителям спорту та здорового способу життя волею-неволею свої заняття доводиться перемістити в тепле затишне приміщення. Багато хто віддає перевагу спортзалам і фітнес-центрах. І тут навалюється нова проблема: як же правильно підібрати тренажер для занять і схуднення?

Можна підійти до вирішення питання глобально і проводити заняття з досвідченим тренером, але не у всіх знайдуться на це додаткові кошти, тому доводиться розбиратися у всьому самостійно. Всі тренажери можна умовно розділити на дві категорії:

 • кардиоустройства;
 • силові прилади.

Перші працюють з усіма основними групами м’язів, допомагають швидко і ефективно спалити зайві калорії і позбутися від підшкірного жиру. Крім цих основних функцій, кардиоустройства готують серцево-судинну систему до інтенсивної роботи, зміцнюють м’язи, підвищують еластичність суглобів і збільшують витривалість тіла. Багато фахівців рекомендують починати роботу над своїм тілом саме з них.

Друга група тренажерів націлена вже на роботу м’язів у конкретній галузі, будь то стегна, сідниці, прес або ноги. Простіше кажучи, їх основне завдання — прибрати зайві сантиметри в конкретній частині тіла.

У будь-якому сучасному спортзалі ви легко зможете відшукати обидві категорії пристроїв для заняття спортом. Ось найпоширеніші з них:

 • Бігова доріжка. Для схуднення нижньої частини тіла краще вибирати техніку інтервального бігу, коли при швидкій ходьбі плавно збільшується темп і навантаження на ноги.
 • Степпер. Це компактний тренажер, призначений для спалювання жиру на боках і талії. Заняття на ньому можна порівняти з ходьбою по сходах.
 • Гребний тренажер ефективно зміцнює основні м’язи преса, одночасно збільшуючи рухливість тазостегнових суглобів і розтяжку.
 • Еліптичний тренажер представлений у вигляді двох рухомих майданчиків для ніг і високих поручнів. Згідно з останнім проведеним дослідженням, саме він став найефективнішим для спалювання жиру з боків і талії.
 • Лава для преса — один з найпопулярніших спортивних пристроїв. Вона допомагає сформувати талію, зміцнити живіт і спину, підтягнути сідниці.

Всі ці тренажери для схуднення живота і боків громіздкі і мало підходять для занять спортом в домашніх умовах. Звичайно, при наявності зайвих квадратних метрів і декількох тисяч рублів ви легко зможете придбати їх для власного користування, однак набагато зручніше і практичніше буде все ж записатися в спортзал, а для дому вибрати пристрої простіше.

Стрункі ніжки, ідеальна талія: диво-прилади для дому

Не варто думати, що домашні тренажери для схуднення живота і боків не настільки ефективні, як професійне обладнання. При належному підході до тренувань і правильному виборі пристрою можна домогтися нітрохи не гірших результатів.

Фахівці рекомендують віддати перевагу таким видам домашніх пристроїв для занять спортом:

 • Гімнастичний килимок допоможе легше і з комфортом виконувати всі вправи на прес. Але пам’ятайте: щоб прибрати боки, необхідно піднімати корпус не прямо, а по черзі: спочатку до одного, а потім до другої коліні.
 • Хула-хуп – ідеальний тренажер для осикою талії. По-перше, виконуючи лише одну вправу, ви одночасно тренуєте декілька різноманітних груп м’язів. По-друге, від дотику обруча до тіла значно посилюється кровообіг, а значить, процес схуднення піде в прискореному режимі.
 • Гантелі безпосередньо не впливають на спалювання жиру в області живота, але допомагають зміцнити м’язи грудей і рук. А будь-фітнес-тренер вам скаже, що на тлі подкачанной верхньої частини тіла талія буде виглядати значно тонше.
 • Ролик для преса — дуже корисне придбання для дому. Його належить тримати двома руками і катати по підлозі, стоячи на четвереньках.
 • Фітбол – один з найбільш доступних придбань для схуднення. З м’яким гумовим м’ячиком будь-які тренування будуть тільки в радість, а чекати видимих результатів не доведеться дуже довго. Всього лише місяць занять на фітболі дозволить істотно зміцнити спину, підтягнути сідниці і накачати прес.

Видів домашніх тренажерів може бути багато. Наприклад, гімнастичні обручі в магазинах представлені відразу в декількох варіантах:

 • звичайні пластмасові;
 • з обважнювачами;
 • з масажними кульками;
 • металеві конструкції.

Якщо спорт для вас нововведення, вибирайте самі прості варіанти і тільки після того, як тіло звикне, збільшуйте навантаження та інтенсивність тренувань.

Рекомендації до занять

Збільшити ефективність тренувань і значно полегшити процес адаптації можна, якщо прислухатися до порад досвідчених фітнес-тренерів:

 • Будь-які заняття, навіть саму просту гімнастику, необхідно поєднувати з правильним харчуванням і здоровим способом життя. Замість калорійних жирних страв і фастфуду, віддайте перевагу свіжим овочам, фруктам, вітамінів і їжі, багатої білком.
 • Більше користі принесуть заняття, початок яких збігається з періодом вашої активності. Наприклад, якщо по природі людина — сова, боки будуть йти швидше при тренуваннях у вечірній час доби і навпаки.
 • Займатися саморозвитком варто лише після проведення легкої 15-хвилинної розминки.
 • Особливо проблемні зони, наприклад, живіт і пишні стегна, перед тренуваннями потрібно обмотати харчовою плівкою або поліетиленом. Таким чином, ви збільшите потовиділення, відповідно, зайві калорії будуть залишати тіло набагато швидше.
 • При занятті на кардиоустройствах обов’язково стежте за серцебиттям і пульсом. При найменших ознаках нездужання краще зробити перерву або зовсім відмовитися від цього виду вправ.

Пам’ятайте, що перед заняттями спортом не зайвим буде проконсультуватися з інструктором, відвідати лікаря і скорегувати свій раціон. Тільки правильно складена програма, дієта і відсутність протипоказань можуть принести користь вашому організму без шкоди для здоров’я.

Залишити коментар