Як підстригти машинкою хлопчика в домашніх умовах?

Як підстригти машинкою хлопчика вдома? Цим питанням задаються багато практичні батьки. І не завжди метою виступає освоєння професії перукаря, а скоріше, неможливість зводити дитину в салон краси. Домашня стрижка – справа, звичайно, не з легких, але цілком здійсненне.

Секрети перукарського мистецтва

Отже, перед тим як підстригти свого хлопчика машинкою будинку, в першу чергу необхідно буде провести деякі підготовчі роботи, а сам дитина нехай тим часом трішечки пограє. Ви ж знайдіть зручний для стрижки стілець або обертове крісло. У першому випадку на стільчик знадобиться покласти ще й подушку. Потім заздалегідь приготуйте воду, гребінець з тонкими і частими зубчиками, щіточку, якою будете прибирати залишки волосся, і насадки для електричної машинки.

Ось тепер можете покликати свого малюка і ознайомити його з фронтом робіт. Маленькі діти дуже часто бояться стрижки або зовсім відмовляються розлучатися з волоссям. Спробуйте пояснити хлопчикові, що всі ці дивні пристрої дозволять йому стати красивішим, а можете навіть показати, як вони працюють, на прикладі ляльки або плюшевого ведмедя.

Після всіх підготовчих заходів можна приступати до безпосереднього стрижці волосся, але в процесі роботи врахуйте ще кілька важливих моментів:

 • Перед тим як обрізати волосся, застеліть підлогу газетами, старої тканиною або поліетиленом. Ця невелика хитрість дозволить вам по закінченні стрижки швидко і безболісно прибрати дрібні волоски.
 • Професіонали радять стригти дитину при денному світлі. Так ви зможете детально розглянути всі проблемні місця і вчасно виправити недоліки в роботі.
 • Якщо є така можливість, то для стрижки краще вибирати машинку, яка працює від батарейок. Це дозволить виключити всі можливі контакти дитини з електричними проводами, а значить, убезпечить сам процес.

 • Ножиці є обов’язковим атрибутом будь-якого майстра. Навіть якщо основну частину роботи ви виконайте за допомогою електроприладу, ними можна буде підрівняти віскі і згладити неточні переходи після першого досвіду стрижки.
 • Врахуйте, що процес состригания волосся — справа зовсім не п’яти хвилин. Вашому чаду доведеться просидіти нерухомо як мінімум півгодини, а то й більше. Щоб дитина не занудьгував, попросіть родичів почитати йому книжку або увімкніть мультики.

Ось і всі секрети, як вдало підстригти хлопчика машинкою в домашніх умовах. А тепер давайте спробуємо застосувати отримані знання на практиці.

Освоюємо дитячу стрижку будинку

Отже, варіантів, як красиво підстригти хлопчика машинкою, існує кілька. Перший спосіб, який ідеально підійде для навчання новачків, – використовувати всього лише одну найбільшу насадку і тріммер.

Варіант другий передбачає наявність професійних навиків поводження з електричною машинкою для стрижки. У ньому передбачається використовувати всі насадки: від найбільшої до маленької. Величезний плюс такої складної стрижки в тому, що різна довжина лез допомагає досягти плавних переходів.

Почнемо, мабуть, з самого простого:

 • Посадіть дитину на стілець і злегка змочіть волосся на маківці за допомогою пульверизатора.
 • Відокремте верхню частину волосся від основної маси і зачешіть її набік.

 • Ретельно розчешіть нижню частину волосся і приготуйте машинку для стрижки.
 • Надягніть на голівку пристрою найбільшу насадку з широкими зубчиками.
 • Увімкніть машинку і плавними рухами состригите волосся від маківки, рухаючись знизу вгору.

 • Вимкніть електричну машинку і трохи остудіть. Потім змініть насадку на тример.
 • Підрівняйте лінію шиї з допомогою тріммера і знову ні в якому разі не вдавлюють пристрій в шкіру.
 • Розчешіть волосся і уважно огляньте голову хлопчика на наявність нерівностей стрижки.
 • Підрівняйте скроневу частку з допомогою ножиць.

 • Потім рваними рухами сгладьте неточності переходу і проредите залишену маківку.
 • Знову пройдіться по волоссю гребінцем і приберіть зістрижене кінчики з шиї, чола і щік дитини.

 • Досить проста, але дуже модна дитяча стрижка готова!

Ми розглянули інструкції для початківців, як красиво підстригти хлопчика машинкою. Що стосується другого варіанта, то принципи роботи дуже схожі на перший за винятком використання відразу декількох насадок. Що, як і в якій послідовності робити, наочно показано на фото нижче.

У цьому випадку починати стрижку необхідно з найбільшою насадки і області тімені дитини. Потім, коли основна маса волосся виявиться на підлозі, на машинку встановлюється довжина поменше і необхідно вистригти лінія від маківки до шиї. Поступове укорочення і постійна зміна головок дозволяє залишити на тімені дитини найдовші волосся, трохи нижче — середньої величини і зовсім коротенькі в області шиї.

До речі, при бажанні ви можете залишити дитині верхній шар волосся дуже довгим, зробивши таким чином стрижку «Боб». А досвідчені матусі-майстрині можуть додатково за допомогою тримера вистригти на скронях хлопчаки візерунки у вигляді кількох смужок або блискавки.

Освоївши всі ці елементарні прийоми, секрети і хитрості, вам не складе ніякої праці постійно стригти свого шибеника в домашніх умовах, при цьому заощадивши значну суму грошей на походах в дорогі салони. Не бійтеся експериментувати і пробувати щось нове, адже волосся не зуби – відросте, і не помітиш.

Залишити коментар