Хімічна завивка для короткого волосся

Сучасна хімічна завивка набагато безпечніше для волосся, ніж хімія, яку робили наші бабусі та прабабусі. Менш агресивними стали речовини, що наносяться на локони, матеріали для коклюшок «м’якше», що не пом’якшує фізичний вплив. Перед нанесенням хімії структура кератину – білка волосся – щільна. Після нанесення волосяні лусочки розкриваються, і при накручуванні на них кучерям можна надати певну форму.

Під час фіксації – нанесення особливої речовини – лусочки змикаються, і волосся знову стають гладкими.

Під час завивки шевелюра відчуває одночасно хімічний вплив і фізична – пасма обробляють агресивними засобами і натягують, піддають тиску.

Види завивки волосся

Легку хімію на короткі волосся називають карвінгом.

Це один з найбільш щадних варіантів хімічної завивки. Тримається легка хімія до 2 місяців, вона надає прикореневій обсяг. Зачіска виглядає жваво, пасма не пересушується. Процедура досить складна і дорога.

Перманент – більш традиційний вид хімії. Сучасні засоби зробили такий тип удосконалення власного виду більш безпечним, але часто до неї вдаватися не варто. Підходить для жінок з тонкими і рідкісними волоссям, надає волоссю додатковий об’єм.

Для слабких волосся допоможе зробити пишну зачіску біо-хімія на короткі волосся. У речовини, які наносять під час завивки, не входять руйнують кератин перекис водню, тиогликолевой кислоти і аміак.

Диосульфидные зв’язку волосяний структури закріплюються натуральними компонентами.

Поєднувати цю процедуру можна з мелірування, фарбуванням, ламінуванням, ця довготривала укладка – її вистачає на 6-8 місяців – шевелюру не ушкоджує.

Ідеальний варіант для коротких стрижок – кислотна завивка. Правда, подібний вплив можуть собі дозволити тільки володарі жирного і нормального волосся. Навіть з урахуванням того, що волосяні лусочки глибоко не розкриваються, ламкість сухого волосся збільшується. Тримається така завивка до 6 місяців, тільки стрижки потрібно коригувати регулярно – при збільшенні довжини пасма випростовується.

Вертикальна завивка

Одна з найбільш «древніх» процедур – суцільна хімія. Вона була винайдена 70 років тому, і зміна технології відбулося тільки за рахунок появи нових щадних засобів. Сам же процес залишився колишнім.

Щоб зробити вертикальну хімію на короткі волосся, необхідно мати

в наявності спеціальні коклюшки конусоподібної форми, з отворами для пасм. Раніше такі бігуді виточувалися з дерева, тепер для їх виготовлення застосовуються міцні полімерні матеріали, стійкі до впливу реактивів.

Накрутка здійснюється від коренів до кінчиків. При коротких пасмах – достатньо однієї коклюшки, у разі довгих – коклюшки розподіляються по всій довжині.

Якщо під час відвідування перукарні жінка вирішила перетворитися повністю, то хімія проводиться після виконання стрижки.

Виглядає цей процес так:

  • Подумки розділивши волосисту частину голови, починаючи з зони потилиці волосся розчісують і розподіляють на пасма у формі квадрата. Розрахунок такий, що підстава коклюшки повинне проектуватися на квадрат;
  • Пасма закріплюють затискачами;
  • Далі наноситься препарат хімічно;
  • Окремі локони продергиваются в отвори коклюшки і потім накручуються;
  • Закріплення проводиться просоченої хімічним складом стрічкою, яку накручують в тому ж напрямку, що і волосся;
  • Фіксується конструкція гумовими кільцями;
  • Повторно волосся змочуються хімічним складом, обробляються парою, що подається спеціальним апаратом;
  • Потім хімічний склад змивається, голова миється, і кучері фіксуються.

В результаті виходять «буйні кучері», здорові і пружні.

Мокра завивка

Мокру хімію на короткі волосся доцільно робити влітку – взимку, після головного убору, шевелюра може виглядати неохайно.

Салонна процедура полягає в наступному – пасма волосся завивають на дрібні коклюшки і обробляють спеціальними засобами, що створюють візуально ефект мокрого волосся.

Мокра хімія не вимагає особливого догляду за волоссям.

Досить вчасно мити голову і користуватися бальзамами, кондиціонерами, живильними масками.

Для отримання великої хімії на короткі волосся застосовуються бігуді великого діаметру.

Хочеться щоб кучері були м’якими – час витримки скорочують, пружними – збільшують. Тримається така завивка до 8 тижнів, в залежності від часу витримки.

Для виконання спіральної хімії на короткі волосся їх накручують на спеціальні коклюшки, дуже близько розташовуючи витки. Причому обов’язково джгути волосся і накрутка на коклюшку повинні збігатися за напрямком.

Спіральна завивка

Спіральна хімія на короткі волосся по всім іншим етапам: закріплення, нанесення складу, фіксації, – виконується за звичайним алгоритмом.

Ще один вид хімічної завивки називається японської хімією. На голову спочатку одягається шапочка з поліетилену, і пасма витягують через отвори в ній.Це забезпечує надійний захист для шкіри голови.

В якості хімічного складу наноситься липидно-протеїновий комплекс – LC2. Завдяки йому кучері стають блискучими і пружними одночасно.

Завивка дуже стійка, максимально дбайливо ставиться до шевелюрі. В деякій мірі впливу навіть лікувальні. Мінусом є вартість завивки.

Як можна бачити, поєднувати стрижки з хімією на короткі волосся легко – методів, які допоможуть створити кучері на тривалий час, досить.

Але потрібно пам’ятати, що яка б не була процедура сучасна, які б ні використовувалися щадні натуральні засоби для обробки локонів, вони проникають в структуру волосся і послаблюють їх.

Тому після хімічної завивки шевелюрі необхідно дати відпочити і відновитися. Відразу ж після однієї хімії робити таку завивку не рекомендується – можна залишитися зовсім без волосся.

Для стимуляції волосяних фолікул слід робити спеціальні маски для зміцнення коренів. Їх складові – засоби, що прискорюють обмінні процеси в шкірі: цибульний сік, суміші перців, алкоголь, мед. Маски втирають безпосередньо в шкіру голови. Для більш глибокого проникнення їх активують димексидом або ефірними маслами.

Гарних вам зачісок і пишних кучерів!

Залишити коментар