Як користуватися сухим шампунем для волосся

У догляді за собою і прагненні домогтися максимального результату дівчата використовують різні методи і косметичні засоби. Сухий шампунь не можна назвати новинкою косметичного ринку, адже його використовували в далекому минулому, як простий засіб для очищення волосся без води. На сьогоднішній день такий препарат практично досягла досконалості свого складу та принципу дії на локони, тому залишається досить популярним і затребуваним.

Сухий шампунь являє собою порошок або особливу суміш, яка дозволяє прибрати забруднення і зайвий жир з волосся. Кількість варіацій і різновидів дає можливість, як чоловікам, так і жінкам оцінити переваги такого засобу і вибрати для себе такий варіант, який буде повністю відповідати побажанням і потребам. Щоб купити сухий шампунь, важливо розуміти, якими характеристиками і властивостями він володіє, а також розібратися, в чому плюс його застосування.

Склад і принцип дії сухого шампуню

З давніх часів в якості сухого засоби для очищення волосся використовували перемелені крупи, тальк або борошно. Сьогодні у складі сучасних шампунів використовуються інші абсорбуючі частинки – дрібні крупинки вівса, рису або кукурудзи. Все частіше сухий шампунь можна купити не у формі порошку, а у вигляді спрею, який зручно розпорошити на волосся. Тому допоміжними компонентами такого засобу виступають безпечні гази для комфортного розпилення, кумарин, спирти і віддушки.

Принцип використання сухої речовини простий:

  1. По всій довжині локонів, особливо на волосяну частину голови, розпилюється або рівномірно наноситься сухе засіб.
  2. Масажними рухами воно втирається в шкіру, вбирає в себе забруднення, жир, пил.
  3. З допомогою густий гребінець частинки шампуню вичісується з волосся, залишаючи чисті і добре пахнуть локони.

Фактично абсорбуючі частинки вбирають у себе весь бруд, після чого їх потрібно тільки ретельно вичесати і насолоджуватися чистим волоссям. За коротким волоссям можна доглядати навіть без гребінця, а видалити залишки засобу за допомогою рушника.

Переваги сухих шампунів

Легкість, з якою сухий шампунь справляється з забрудненням голови, швидко очищаючи волосся, є першою і основною причиною, чому багато дівчат користуються таким косметичним засобом. Адже в житті кожної представниці прекрасної статі траплялися ситуації, коли зібратися і виглядати ідеально потрібно за короткий час. Миття голови водою та звичайним шампунем, сушіння і укладання за допомогою фена, займають багато часу, а сухе засіб дає можливість зробити зачіску за 10-15 хвилин.

Серед інших плюсів такого доглядає засоби для волосся можна назвати:

  • можливість привести голову в порядок, якщо несподівано відключили воду;
  • відсутність необхідності витрачати багато часу на догляд за волоссям в літній період, коли вони швидко жирніє;
  • пошкоджене волосся не можна часто мити і сушити феном, а сухий шампунь для них абсолютно нешкідливий;
  • в поїздку або подорож використання такого зручного засобу дозволить виглядати добре і заощадити при цьому час.

Звичайно, сухий шампунь не може повністю замінити звичайний догляд за волоссям, але в якихось виняткових ситуаціях він виявляється незамінний. Саме завдяки його властивостям і переваг дівчата все частіше наважуються спробувати нестандартний метод догляду за зачіскою.

Як правильно вибрати і використовувати

Щоб вибрати хороший очищаючий засіб для волосся, важливо зрозуміти для себе, як зручніше буде його використовувати – у вигляді порошку або спрею. При цьому варто врахувати, що сухий шампунь у флакончику буде коштувати дорожче. Також в процесі вибору цього засобу варто уважно прочитати склад, щоб переконатися в його безпеці і відсутності шкідливих компонентів.

Що стосується фірм і виробників, то тут настільки великий асортимент, що буває складно зробити остаточний вибір. Можна спробувати сухий шампунь тієї фірми, косметика якої найчастіше використовується, з’являється в рекламних роликах або порадила подруга. А потім купити якийсь інший і порівняти їх характеристики між собою. У будь-якому випадку, доведеться спробувати декілька варіантів, щоб зупинитися на одному, найбільш підходящому.

Купивши сухий шампунь, потрібно уважно прочитати інструкцію по його використанню. В більшості своїй рекомендації по їх використанню схожі між собою, але щоб не зіпсувати волосся і відразу отримати бажаний результат, краще ознайомитися з цими правилами. На волосся засіб наноситься за допомогою спеціального аплікатора або руками. Важливо ретельно розподілити його на волоссі і втерти в шкіру голови, щоб абсорбуючі частинки ввібрали всі забруднення.

Наносити і вичісувати сухий шампунь найкраще над ванною або раковиною, щоб потім не довелося витрачати час на прибирання приміщення. З одягу засіб легко знімається руками або щіточкою.

Важливо пам’ятати, що сухий шампунь не буде ефективніше і якісніше «мити» голову, ніж звичайні засоби для догляду за волоссям, тому використовувати його постійно небажано. Тим більше, такий спрей практично не містить корисних мікроелементів та вітамінів для волосся, тому не впливає на їх здоров’я і силу. Можна вважати, що сухий шампунь – це екстрений метод привести себе в порядок в нестандартних умовах. Але його плюси і особливості застосування дозволять відчувати себе впевнено і виглядати привабливо.

Залишити коментар