Вушка на ногах: ефективні вправи для позбавлення від недосконалості фігури

Вушка на ногах турбують майже кожну жінку, яка грішить у харчуванні здобою, жирною їжею та солодощами. Зайві калорії з вуглеводів і трансжирів у першу чергу відкладаються в гормональних «депо», спотворюючи стрункість стегон.

Чому з’являються вушка і як від них позбутися?

Однак вушка з’являються не тільки з-за надмірного апетиту:

 1. схильності до накопичення жиру в області стегон;
 2. порушення в роботі гіпофіза (жир відкладається нижче лінії талії);
 3. малорухливого способу життя.

Проблема вушок на ногах, позбавитися від яких дівчата намагаються масажами, вирішується комплексним шляхом: рухом і правильні харчуванням. Жир не спалюється локально, тому прибрати тільки скупчення на стегнах неможливо.

Худнути буде все тіло, і «вушка» піддадуться процесу в останню чергу, оскільки стали наслідком застійного процесу.

Існують дві головні причини скупчення вушок на стегнах:

 1. надмірне споживання вуглеводів;
 2. домінування естрогенів і токсичність.

Погані вуглеводи в харчуванні, такі як цукор, здоба і крохмалі, в надлишку швидко збільшує кількість жиру в області стегон і живота. До складним і корисним вуглеводів ставляться: каші (крім рисової і манної), цільнозерновий і житній хліб, макарони з борошна грубого помелу, овочі і бобові. Варто повністю утриматися від білого хліба, цукру, цукерок, білого рису і картоплі у вигляді основного гарніру (але його можна додавати в супи).

Домінування естрогенів зумовлює скупчення жиру на животі і стегнах не тільки у жінок. Стан супроводжується набряками, відчуттям повноти в животі, втомою, уповільненим метаболізмом. Причинами надлишку естрогенів є стреси, дефіцит гормону прогестерону. В останньому випадку позбутися від жиру допоможе гормональна терапія.

Тому без урізання вуглеводів в раціоні, вушка прибрати не вийде.

Вправи проти вушок на ногах

Стегна складаються з десятків м’язів, які необхідно включити в роботу, щоб повернути кровообіг в шари сполучної тканини і підшкірної жирової клітковини, вигнати зайві запаси.

Новачкам знадобиться всього чотири вправи, які потрібно виконувати два рази в тиждень.

 • Присідання кубок. Виконуються з однієї гантеллю, яку потрібно тримати в руках на рівні грудей, підпираючи широку частину долонями, немов «кубок». При присіданні тіло залишається у вертикальному положенні, коліна розводяться в сторони. Глибина присідань залежить від здатності підтримувати спину прямою. Щоб збільшити стабільність в нижньому положенні, можна розвести носки назовні і присідати на низький стілець, встаючи з нього;
 • Нахили на одній нозі. Перенести вагу тіла на праву ногу, ліве коліно зігнути. Нахилитися вперед, відводячи таз назад і зберігаючи спину прямою. Випрямитися, повторити рух кожної ногою певну кількість разів;
 • Підйоми тазу з упором на лаву. Лягти лопатками на лаву (диван, якщо тренуватися вдома). Зігнути ноги в колінах ногами впертися в підлогу. Таз звисає. Покласти на тазові кістки гантель. Опускаючи сідниці до підлоги, піднімати стегна до паралелі, виконуючи розгинання в кульшовому суглобі;
 • Випади назад і удар ногою вперед. Вправа чудово навантажує м’язи ніг, включаючи в роботу дрібні стабілізуючі м’язи, спалюючи багато калорій. Зробити широкий крок правою ногою назад, присісти, встати і правою ногою вдарити повітря перед собою.

Щоб прибрати на ногах вушка, вправи виконуються у вигляді кругового тренування або суперсетів. Можна робити за десять повторень кожного, переходять від першого до четвертого, завершуючи таким чином три або чотири кола.

Можна розділити вправи на пари, і кожну з них повторити три рази: зробити три кола з десяти присідань і десяти нахилів на кожну ногу, потім три кола підйомів тазу і випадів. У міру зростання сили збільшувати кількість повторень. Не дозволяти собі прохолоджуватися — тренування повинна бути інтенсивною. Менше відпочинку між вправами, хвилина перерви між колами.

Стрункість внутрішньої частини стегон

На внутрішній поверхні стегон знаходиться група привідних м’язів або аддукторів, але марно намагатися прибрати жир стисканням подушки або зведенням ніг в тренажері. Серед кращих вправ для стегон знову виявляється присідання, але тільки з широкою постановкою ніг, а також випади у сторону, які дозволяють задіяти додатково аддукторы, зверху яких наростають вушка.

Список ефективних вправ можна продовжити стрибками на місці, взад-вперед, в сторони, з ноги на ногу. Пліометричні навантаження — це секрет швидкого спалювання жиру.

Як побудувати графік тренувань для ніг?

Захоплюючись тільки вправами для вушок на ногах, важко досягти результату в схудненні.

Потрібен комплексний підхід, щоб позбутися від жиру на стегнах:

 1. виконувати 30-40 хвилин п’ять разів на тиждень кардіо на велотренажері, біговій доріжці, еліптичному тренажері або стьопі;
 2. виконувати присідання звичайні і на одній нозі, стрибки, випади назад і бічні протягом 30 хвилин 3-4 рази в тиждень, але додавати до тренування ніг вправи на інші частини тіла.

Аеробні вправи, зміцнюючи серцево-судинну систему, приведуть в тонус стегна і допоможуть швидше прибрати вушка між ногами. Як слід розігнати кров і прискорити жиросжигание допоможе ходьба по 30 хвилин 5 днів на тиждень.

Чому не можна прибрати жир локально?

Схуднення рук, ніг або живота відбувається, коли кількість спалених калорій більше, ніж кількість спожитої з їжею енергії. Тому будь-яка фізична активність допоможе прибрати жир зі стегон.

Абсолютно марно виконувати проти вушок махи лежачи або стоячи рачки, надягаючи на ноги обтяжувачі — ці вправи є лише додатковими при тренуванні м’язів і не призводять до спалюванню жиру.

Ефективних вам вправ та красивої фігури!

Залишити коментар