Вправи в басейні для схуднення: приводимо тіло у форму

Безперервна робота над собою – невід’ємна частина життя кожної дівчини, адже краса обличчя і тіла вимагає постійної уваги. Саме тому заняття спортом входять в список обов’язкових вимог до себе. Вправи в басейні для схуднення дають більш повільний результат, ніж різні дієти, але він зберігається набагато довше.

Крім того, такі заняття несуть безперечну користь, покращуючи роботу організму в цілому. А якщо знати, які з них найбільш дієві, успіх не змусить себе довго чекати. Різні вправи сприяють втраті зайвих кілограмів, а панночкам, які задоволені своєю фігурою – допомагають тримати її в тонусі.

Заняття в басейні для схуднення, плюси

Доведено, що у водному середовищі люди стають легше більш, ніж на 90% від маси власного тіла. Відбувається це тому, що на них діє сила виштовхування води.

Незважаючи на більш повільні темпи схуднення, вправи у воді володіють безперечною перевагою – немає жодної шкоди для суглобів. Тут можна повністю розслабити хребці і навіть зняти будь-яку напругу хребта — при плаванні на спині.

Також слід враховувати, що опір води перевищує повітряне в 15 разів, завдяки чому в першому випадку витрачається набагато більше енергії, а значить, і калорій. Саме тому плавання в басейні для схуднення підходить найкраще. Також це відмінний вибір для людей, які за станом здоров’я не можуть займатися в спортзалі.

Як схуднути в басейні: найбільш ефективні вправи

Якщо ви прагнете втратити кілограми, робіть в басейні наступні вправи:

 • Бігайте на місці, тримаючись за борти. Чим більше ви будете піднімати ноги, тим сильніше буде навантаження. Робіть вправу три рази за 30 секунд.
 • Поверніться спиною до бортика, і, тримаючись за нього, трохи підніміть ноги. З цієї позиції починайте енергійно піднімати ноги вгору, по черзі або разом. У другому випадку ефект буде значнішим, через збільшення площі опору водного середовища, а значить витрати більшої кількості енергії на її подолання.
 • Стрибайте, стоячи у воді і висуваючи ноги назад і вперед. Після 30 стрибків потрібно стрибати стільки ж раз, але вже з розлученням ніг в сторони.
 • Выпрыгивайте з басейну, намагайтеся, щоб як можна більша частина вашого тіла опинилася на поверхні. Потрібно стрибати різко, сильно відштовхуючись від дна, щоб витрачалося більше енергії.
 • Купіть спеціальні гантелі для басейну. Вони дають можливість робити безліч різних вправ, які будуть відмінно сприяти зміцненню м’язів рук і плечей.

Якщо проводити ці заняття правильно і регулярно, ви дуже швидко отримаєте прекрасний результат.

Як схуднути в басейні, вправи для живота

Як правило, більша частина жінок хоче прибрати зайві кілограми в області живота. Це можуть бути сантиметри, що залишилися після пологів або з-за ведення неправильного способу життя.

Незалежно від причин, по яких ви незадоволені своєю фігурою, зробити живіт плоским допоможуть певні вправи:

 • Зіпріться на бортик, стоячи обличчям до нього. З цієї позиції потрібно по черзі піднімати ноги вгору, а потім убік. Зробіть вправи 15 разів однією ногою, потім стільки ж разів іншого. Ефект буде краще, якщо кут між піднятою ногою і тієї, яка стоїть на дні, буде дорівнювати 90?.
 • Тримайтеся за бортик однією рукою, вставши до нього боком. Потрібно по черзі піднімати вгору кожну ногу, тримаючи її в горизонтальному напрямку. Виконувати вправу слід по черзі, по 15 разів кожною ногою.
 • Поверніться до борту і тримайтеся за нього. З цієї позиції потрібно якомога вище підняти ногу. Намагайтеся, щоб при цьому ви відчували навантаження на черевні м’язи. Число підходів на кожну ногу 15-20 разів.
 • Трохи розставивши ноги, стоячи у басейні, почніть стрибати, піднімаючи коліна до рівня грудей. Це вправа досить важке, але воно дуже добре допомагає схуднути, тому робіть стільки стрибків, скільки зможете.
 • Стоячи у воді, підніміть ноги так, щоб вони не торкалися дна. Потрібно якомога сильніше розводити їх у сторони, напружуючи при цьому м’язи живота. Це дуже ефективна вправа для схуднення, якщо виконувати його правильно.
 • Якщо надіти ласти і плавати в них, це допоможе швидко прибрати зайві кілограми і накачати прес. Чим більше ви будете в них плавати, тим швидше буде йти процес схуднення. Ласти можна брати з собою не тільки в басейн, але і на море або озеро. Плавання в них прибере целюліт, а також підтягне і зміцнить живіт.

Регулярні заняття з такими вправами допоможуть швидко досягти потрібного результату.

Як плавати в басейні, щоб схуднути

Для того, щоб скинути зайві кілограми, можна не тільки виконувати певні вправи, але і просто плавати. Регулярні заняття в басейні допоможуть не тільки схуднути, але і зміцнити всі м’язи, підтягти тіло і позбутися целюліту.

Щоб отримати результат, потрібно знати, як правильно плавати в басейні, щоб схуднути. Тільки грамотний підхід допоможе отримати бажаний ефект. Отже, існує чотири стилю.

Як саме плавати, кожен вибирає сам, тому що кожен з них несе користь для здоров’я: зміцнюють дихальну систему, м’язи і хребет:

 • Брас – найбільш повільний варіант, який в меншій мірі сприяє схудненню, але і при цьому чудово тренує кожен м’яз. Плавати слід на животі, роблячи одночасні рухи в сторони руками і ногами. Рухи повинні бути паралельні водної поверхні.
 • Крос – наступний стиль плавання, більш інтенсивний. Здійснюється він на животі, з допомогою покрокових рухів руками. В процесі ноги потрібно переміщати вгору-вниз, а голову тримати у воді і піднімати її лише для швидкого насичення киснем.
 • Зворотний кроль – стиль, що повторює попередній. Різниця лише в тому, що плавати потрібно на спині. Цей варіант прекрасно підходить тим, у кого є проблеми з хребтом.
 • Батерфляй – найбільш важкий і енерговитратний варіант плавання на животі за допомогою одночасних сильних гребків руками. При цьому тіло щоразу піднімається з води, здійснюючи дугоподібні руху. Цей стиль краще всього допомагає схуднути, так як спалює більше калорій. Враховуючи, що при такому варіанті пульс прискорюється, не рекомендується плавати батерфляєм більше 6 хвилин. Потім потрібно переходити на більш спокійні рухи.

Якщо ви освоїте будь-який з цих стилів, відповідь на питання, чи можна схуднути, плаваючи в басейні, буде позитивним.

Допомагає басейн схуднути? Секрети досягнення результату

Заняття в басейні чудово сприяють схудненню. Головне – виконувати вправи правильно і регулярно.

Існує деякі секрети, які допоможуть збільшити ефективність занять у воді і зробити басейн для схуднення кращим варіантом:

 • Потрібно стежити за тим, щоб температура води не була надто маленькою. Чим вона нижча, тим менш ефективними будуть заняття. Оптимальними для схуднення вважаються цифри в межах 23-30?.
 • Відвідуйте басейн не рідше двох разів на тиждень. Водні вправи можна поєднувати з різними стилями плавання. Так результат буде швидше і краще. Скільки потрібно плавати в басейні, щоб схуднути, залежить від індивідуальних особливостей організму. Час комплексного заняття не менше однієї години.
 • Корисно робити у воді вправи не тільки для схуднення, але і для дихальної системи. Наберіть якомога більше повітря і опускайте голову в басейн, повільно випускаючи його через ніс та рот.
 • Заняття, де ви плаваєте без участі рук, будуть відмінно зміцнювати стегна, ноги, а також хребетні і черевні м’язи. Для цього можна скористатися м’ячем або дошкою, пересуваючись по басейну за допомогою потужних ударів по поверхні ногами.

Таким чином, відповідь на питання, чи можна схуднути в басейні, позитивний. Крім того, різні вправи у водному середовищі допомагають позбутися від целюліту і підвищити пружність тіла.

Залишити коментар