Відлякувач щурів і мишей: який краще?

На боротьбу з мишами і щурами у багатьох йдуть роки. Коли мишоловки, отрути і домашні кішки не справляються з поставленим завданням, постає питання про якісну альтернативу. Тут на допомогу приходить сучасне технічне досягнення – відлякувач щурів і мишей. Який краще і як правильно вибрати пристрій в конкретному випадку?

Переваги приладів для відлякування гризунів

Розвиток технологій не обійшло і сферу боротьби людини з шкідниками. Саморобні пастки і різноманітні отрути для багатьох людей залишилися в минулому завдяки ультразвуковим приладів. Компактні і зручні у використанні, вони стали відмінною заміною застарілих методів позбавлення від гризунів. Такі апарати можуть працювати на батарейках або від мережі.

Безпека пристрою є одним з головних переваг. На відміну від хімічних розчинів, такий прилад не несе загрози для мешканців житла і домашніх тварин.

Крім того, метод вважається одним з найбільш дієвих. Виробники подібних пристроїв стверджують, що дана технологія виганяє до 99% непрошених гостей, в той час як кількість загиблих від отрутохімікатів особин становить близько 67%.

Іншим важливим плюсом є гуманність кошти, адже прилад не вбиває тварин, а лише відганяє їх допомогою ультразвуку. Сьогодні люди все частіше замислюються про збереження інших видів, тому даний критерій має особливу значимість.

Як вибрати відлякувач щурів і мишей?

Почитавши відгуки про те, якою прилад краще або гірше, ви зорієнтуєтеся в тому багатому асортименті, який представлений на ринку сьогодні. При виборі, природно, важливо орієнтуватися і на власну конкретну ситуацію. Але для початку не заважає розібратися в принципових особливості ультразвукових пристроїв відлякування:

  • в основі дії більшості відлякувачів лежить ультразвук, однак деякі додатково поширюють електромагнітне випромінювання;
  • ультразвук не здатний проникати крізь двері, стіни і стелі;
  • що стосується електромагнітних хвиль, вони можуть долати вікна і стіни, проте металеві конструкції стануть для них перешкодою;
  • ультразвук має властивість набагато краще відбиватися від твердих поверхонь, ніж від м’яких.

Знаючи про те, що собою представляють такі прилади, ви будете готові до правильного їх використання і не станете плекати зайвих ілюзій.

Отже, ви ознайомилися з усіма плюсами і мінусами і твердо мають намір придбати відлякувач щурів і мишей. Який краще – можна дізнатися у знайомих, на тематичних форумах або самостійно порівняти характеристики.

Перед придбанням уважно вивчіть інструкцію. Важливо зіставляти площа вашого приміщення з тією, що вказана в інструкції. При цьому слід враховувати ступінь «захаращеності» кімнати, адже велика кількість предметів може перешкоджати поширенню ультразвуку. Ознайомтеся з усіма технічними характеристиками, нюансами впливу на домашніх тварин і іншими тонкощами.

Непогано також дотримуватися комплексного підходу у боротьбі з гризунами. Так, приміщення, наповнене привабливою для тварин їжею, звільниться нескоро. А ось порожній простір стане малоцікавим для мишей вже через пару тижнів після встановлення апарату.

У більшості випадку робота ультразвукових пристроїв непомітна для людини, проте деякі можуть видавати характерний тріск, наприклад, прилад «Спектр». Це варто враховувати, якщо жиле приміщення.

Найбільшу ефективність засвідчило паралельне використання відразу декількох апаратів, наприклад, «Торнадо 400» і «Чистон 2». Однак такий варіант підходить тільки для тих господарів, у кого економія грошових коштів не стоїть на першому місці.

Відгуки споживачів

Ультразвукові відлякувачі мишей і щурів сьогодні представлені у вигляді десятків найменувань як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва. Давайте розглянемо, як відгукуються користувачі найбільш відомих з них.

Апарат «Электрокот» здобув славу ефективного засобу для відлякування небажаних гостей. Однак відгуки також попереджають, що не варто очікувати занадто швидкого результату. Крім того, пристрій набагато краще працює в парі з іншими подібними приладами. Також деякі розчаровані покупці неприємними звуками, які видаються виробом.

Відлякувач «Град-1000 Про» любимо споживачами за його довгий термін служби в порівнянні з іншими приладами. За їх словами, це ефективне і безшумне засіб, яке виганяє мишей і щурів за лічені тижні. Однак прилад малоефективний в приміщеннях з сильною шумоізоляцією. Краще всього застосовувати пристрій в льохах і гаражах, на складах. Також однією з вагомих мінусів для покупців є його висока вартість.

Відгуки про отпугивателе мишей і щурів «Торнадо 400» також вельми суперечливі. Найчастіше миші залишають будинки вже через тиждень з моменту початку роботи приладу. Досвід споживачів вказує на те, що пристрій працює без зайвого звуку, добре підходить для житлових будинків та виробничих приміщень. Проте в окремих ситуаціях прилад, судячи з відгуків, не дає ефекту, що, можливо, обумовлено перериванням його використання.

Щури і миші, хоч і малі розміром, вкрай небезпечні для людини. Ці гризуни є переносниками серйозних інфекційних захворювань. Також шкідники здатні зіпсувати запаси продовольства, сировини і предмети домашнього вжитку – позбуватися від них доведеться. Організувати це сьогодні нескладно, тим більше що всі пристрої для відлякування мишей і щурів позиціонуються як нешкідливі для людини і домашніх тварин.

Залишити коментар