Вчимося бути ідеальною дружиною: втілюємо в реальність ідеальний образ свого чоловіка

Хочете стати ідеальною дружиною для свого чоловіка, але не знаєте, якою саме вона має бути? Вам здається, що ви є саме такою, але в той же час у вашій родині іноді виникають різні проблеми? Давайте дізнаємося, якими якостями повинні володіти дружини сучасних чоловіків!

Ідеальний образ жінки для чоловіка

Представники чоловічої статі ще до одруження створюють свій ідеальний жіночий образ, якому, на їх думку, повинна відповідати майбутня дружина. Стосунки чоловіка і жінки завжди складні, щоб у сім’ї все було гладко, важливо співпрацювати між собою.

Знаючи, якою повинна бути ідеальна дружина, ви навчитеся обходити стороною сварки і сімейні негаразди, а ваші відносини з чоловіком стануть гармонійними і теплими.

Всім відомо, що в природі ідеальних людей не існує, ми самі для себе створюємо. Виходячи з цього, приклавши зовсім небагато зусиль, ви можете стати ідеалом для своєї коханої людини. Що для цього потрібно? Стати трохи хитріше, розумнішими і мудрішими!

У кожного чоловіка свій ідеал дівчини, але соціологічні дослідження показують, що у більшості представників сильної статі уявлення про те, якою повинна бути майбутня дружина, багато в чому збігаються. Насамперед, вони хочуть бачити поруч із собою жінку, що володіє певними якостями.

Критерії ідеальної жінки

Замислюючись про одруження, молодий чоловік намагається знайти таку дівчину, яка хоч трохи відповідала його ідеального жіночого образу. Отже, давайте дізнаємося, чого від нас чекають наші обранці!

ТОП-10 якостей ідеальної дружини:

 • Жінка повинна любити свого чоловіка. Кожен чоловік хоче, щоб його любили, він чекає від своєї обраниці любові, ласки і турботи. Покажіть чоловікові, що він для вас найважливіший і кохана людина в життя, тоді у нього підвищиться власна самооцінка, а це обов’язково сприятливо позначитися на ставленні до вас;
 • Вона повинна бути красивою. Безумовно, як же чоловік може одружитися з негарною дівчині! Проте, тут слід враховувати те, що у кожного свої смаки і уподобання, мова не йде про канонічної модельної красою, а скоріше про особисті погляди вашого майбутнього чоловіка. Крім того, ви повинні знати, що для представників сильної статі не менш важливою є і внутрішня краса коханої жінки;
 • Хороша господиня. Щоб ваш чоловік носив вас на руках, недостатньо бути просто красивою! Ви ж знаєте, як вони люблять смачно поїсти, також цінують чистоту і порядок в будинку, тому ви повинні вміти готувати. Мабуть, це один з найважливіших критеріїв, якою повинна бути дружина. Безсумнівно, чоловік в кінці робочого дня мріє прийти в будинок, де стіл буде накритий різними смаколиками;
 • Дружина повинна бути охайною. Напевно, ви чули, як часто жінки скаржаться, що від них пішли чоловіки, так як вони перестали за собою доглядати. Знайте: це не міф, а гірка правда. Як би не було боляче усвідомлювати, але дійсно практично всі представники чоловічої статі цікавляться своїми обраницями до тих пір, поки вони не перетворилися на домробітниць. При цьому не забувайте: ваш будинок повинен теж бути ідеальним, в ньому повинна панувати злагода, затишок і, звичайно ж, чистота і порядок. Рідко коли чоловіки прибирають у домі, але безлад вони теж не терплять;
 • Фізично здоровий і без шкідливих звичок. Хвора жінка нікому не потрібна – це не вигадане вираз, а взяте нашими предками з власного життєвого досвіду. Як би не любив вас чоловік, він хоче бачити біля себе абсолютно здорову жінку. Саме тому так важливо з молодості піклуватися про себе коханої!
 • Сексуально приваблива. Секс – один з важливих факторів щасливого сімейного життя, так стверджують психологи. З цим твердженням просто не можна не погодитися. Ваш чоловік вірний вам до тих пір, поки ви будете викликати у нього сексуальний потяг. Якщо дружина перестає володіти цією якістю, чоловік заводить пристрасну коханку, здатну доставити йому сексуальне задоволення;
 • Поважати його родичів. Складно знайти чоловіка, який буде терпіти погане ставлення до своєї рідні, зазвичай він вимагає від своєї обраниці, щоб вона ставилася до них так само, як і він;
 • Вміти контролювати свої емоції. На жаль, нам, жінкам, властиво іноді влаштовувати істерики і вередувати. Навчіться керувати своїми емоціями і почуттями, не влаштовуючи своєму чоловікові скандали без вагомих на те причин. Навіть якщо у відносинах виникають складні ситуації, що переповнюють вас емоції, тільки погіршують становище;
 • Справжня жінка повинна бути особистістю. Піклуючись про свою сім’ю, створюючи затишок в будинку, виховуючи дітей, важливо не загрузнути з головою в цих турботах. У вас повинні бути свої інтереси, які дозволять розвиватися вам, як особистості. Багато чоловіки самі кажуть, що наявність у подружжя роботи – необов’язкова умова, але з неї повинно бути цікаво, а для цього потрібно саморозвиватися;
 • Бути вірною. Представники сильної статі цінують в нас, тендітних і ніжних, така якість, як вірність. Причому жінка повинна бути вірною своєму чоловікові не тільки тілом, але і душею.

Розумних дружин біля себе бачити хочуть не всі, а от мудрих – багато. Мудра дружина завжди знайде потрібні слова для свого коханого, а її вчинки будуть доречними і правильними. Жіночність, тактовність, доброта, порядність, чесність – ще й такими якостями вона повинна володіти.

Щоб подружжю було про що поговорити, їх інтереси повинні хоч трохи збігатися, враховуйте це обов’язково, вибираючи собі супутника життя. Крім того, щоб назавжди прив’язати до себе свого чоловіка, ви повинні стати його кращим другом, давати йому поради, радіти і переживати разом з ним.

Освоюємо непросту науку

Після того як ви вже знаєте, чого чекає чоловік від своєї жінки, можна спробувати стати саме такою. Правда, знати, якою повинні бути справжні дружини, недостатньо, крім того, навчитися цього можуть не всі. Постаратися бути ідеальною потрібно ще до заміжжя, щоб ваш обранець зміг розпізнати у вас ідеал до того, як ви станете його дружиною.

Для цього дотримуйтесь такі рекомендації:

 • навчіться смачно готувати;
 • завжди стежте за будинком;
 • особливу увагу приділяйте сексуального життя;
 • залиште для чоловіка особистий простір;
 • повністю довіряйте своєму коханому;
 • піклуйтеся про себе, стежте за своєю зовнішністю;
 • цікавтеся його справами на роботі.

В принципі, якою повинні бути справжні дружини, ми розібралися, однак, пам’ятайте, що цей ідеал багато в чому залежить від віросповідання чоловіка, не забувайте про це, виходячи заміж.

Православна дружина

Якщо ви виходите заміж за глибоко віруючої людини, повинні бути готові до того, що до вас будуть висунуті більш серйозні вимоги. Якою повинні бути православні дружини, можна дізнатися з Біблії. Насамперед, потрібно пам’ятати, що жінка ніколи не повинна дозволяти собі деякі речі – принижувати чоловіка, сміятися над ним, виставляти напоказ і обговорювати з іншими їхні сімейні стосунки.

Вже так вирішив Господь, він поставив чоловіка ієрархічно вище, з чим і повинна покірно змиритися православна жінка. Якими ще якостями повинна володіти дружина? Вона обов’язково повинна бути слухняною, чесною, скромною, вірною помічницею свого чоловіка. Ви самі розумієте, що в православному світі жодної мови не може йти про зраду, тільки вірна жінка зможе знайти щастя в шлюбі.

Чи Легко бути мусульманської дружиною

Зараз православні дівчата все частіше виходять заміж за мусульманських чоловіків, приймаючи їх віросповідання. Багато з них не розуміють насправді, до чого зобов’язує їх цей відповідальний вчинок. Для мусульманина важливо, щоб його дівчина була незайманою, в принципі, на інших вони і не одружуються.

Слідуючи ісламу, не можна одружуватися на дівчині, яка народилася в результаті перелюбу. Однак, якщо мусульманин одружується на такій дівчині, він буде винагороджений, так як вважається, що він врятує її від грішного суспільства і його поганого впливу.

Якою має бути дружина мусульманина? Дуже важливо, щоб вона не була безплідною, тому перед весіллям наречений повинен дізнатися все про стан здоров’я його обраниці. Крім того, виходячи заміж за мусульманина, слід розуміти, що сперечатися з ним не можна, його треба слухати і поважати.

Тепер ви знаєте, як стати ідеальною дружиною для свого коханого чоловіка! Прагніть до ідеалу, і ви ним станете!

Залишити коментар