Тренажери для дому, які розвивають максимальну кількість м’язів

Фізична активність – шлях до набуття міцного здоров’я і красивої фігури. Але регулярно відвідувати професійно обладнаний спортивний зал вдається не всім, адже для цього потрібно мати час і гроші. Не поспішайте вважати проблему нерозв’язною: можна придбати тренажери для дому, розвивають максимальну кількість м’язів.

Використання тренажерів допомагає стати володарями відмінної фізичної форми досить швидко і без додаткових зусиль, тому покупка такого «спортивного помічника» зайвою не буде. Однак, витративши чималу суму на устаткування, можна залишитися розчарованими. Така неприємність не загрожує покупцям, які вміють робити правильний вибір.

Вибираємо «машину стрункості»

Моделі тренажерів для дому на всі групи м’язів мають принципові відмінності.

Кардіотренажери

Обладнання для імітації звичних рухів – ходьби, бігу, підіймання по сходах і т. д. — забезпечує значну аеробне навантаження на організм. У процесі занять кров насичується киснем, поліпшуються процеси метаболізму, нормалізується функціонування життєво важливих органів. Схуднення, підвищення витривалості і гнучкості, профілактика захворювань – завдання, які допомагає вирішити кардиотренажер.

Силові тренажери

Цей вид пристосувань для тренувань створює на м’язові тканини силове навантаження, яку необхідно долати. Дії, що виконуються на таких пристроях, що призводять до нестачі кисню, внаслідок чого м’язи ростуть, мускулатура стає міцною і рельєфною, з організму виводиться зайва вода і солі.

Вибирайте тип тренажера відповідно поставленим цілям. Якщо вам необхідно обладнання для всієї родини, купіть кардиотренажер, а прагнення до значної атлетичної фігури реалізовується з допомогою силових машин.

Що ховається за милозвучними назвами?

Ознайомлення з характеристиками конкретних тренажерів для дому, розвивають максимальну кількість м’язів, дає можливість відчувати себе в магазині більш впевнено.

Еліптичний тренажер

Дане обладнання тонізує серцево-судинну систему, покращує обмін речовин, зміцнює мускулатуру. Кардіонавантаження допомагає займаються спалювати за півгодини до 400 ккал. Специфіка конструкції дозволяє рухатися у формі бігу, ходьби, катання на лижах або їзди на велосипеді. Безумовно, це один з кращих тренажерів для ніг і сідниць, використовуваний для занять вдома.

Бігова доріжка

При бігу середньої інтенсивності за 30 хвилин можна спалити 400-500 ккал. Щоденні півгодинні заняття на цій простій машині ведуть до зниження маси тіла, відновлення досягнутих результатів після довгої паузи в тренуваннях, стабілізують роботу серця і судин. Додаткові функції бігових доріжок дозволяють регулювати темп бігу, кут нахилу і інші умови занять. Це необхідно для того, щоб не заподіяти шкоди суглобам.

Степпер

Швидкий підйом по сходах, имитируемый на степпере, дає відмінну кардионагрузку. Існують різні варіанти такого «союзника» – можна знайти степпер, тренує не тільки м’язи ніг, але і тулуб. У ході годинної «підйому» в середньому темпі людина витрачає до 400 ккал. Купуйте цей тренажер, якщо маєте потребу в корекції ваги, красивій формі стегон, пружності сідниць, зміцнення зв’язок і суглобів.

Райдер

Тренуючись на райдері, людина імітує верхову їзду. Унікальна конструкція створена для залучення мускулатури ніг, а також спини, преса і верхніх кінцівок. Такий тренажер відмінно підійде для схуднення живота і боків. Зусилля, прикладені при використанні райдера, за годину знищують 550-600 ккал.

Мультистанции

Ці силові спортивні станції мають безліч різновидів. Одні призначаються для опрацювання основних м’язів тіла з петлями для накачування преса і рук, інші тренують ноги, лави потрібні для жиму лежачи і преса, з допомогою турніків підтягуються. До комплекту обладнання входять вантажі для регулювання навантажень.

Відмова від занять в спортивному залі не вирок для цілеспрямованих людей, що піклуються про своє здоров’я і красу. Завжди можна поставити тренажер в квартирі і вдосконалювати свою фігуру в будь-який час доби. При купівлі корисного пристрою не забувайте, що ваші бажання повинні збігатися з можливостями машини. І нехай впадуть надумані перешкоди на шляху до атлетичному статурі!

Залишити коментар