Шиацу — швидка гімнастика для омолодження обличчя

Вся індустрія краси спрямована на продовження молодості з використанням різноманітних засобів. Для цієї мети пропонується використовувати дорогі лосьйони, креми і маски. Косметологи застосовують у своїй роботі спеціальні процедури на професійному обладнанні і різні методи сучасної хірургічної пластики.

Не всі нововведення косметології доступні споживачам, тому треба використовувати альтернативні методи омолодження. Одним з ефективних засобів боротьби зі старінням є вправи для омолодження обличчя та шиї, які затребувані сьогодні жінками.

Дія вправ для омолодження

Гімнастика для омолодження особи являє собою комплекс різноманітних вправ, спрямованих на боротьбу зі старінням. Вона заснована:

 • На дії, направленому безпосередньо на м’язи обличчя. Виконання регулярних вправ і масаж підвищує тонус м’язів на обличчі і сприяє їх зміцненню.
 • На поліпшення кровопостачання шкіри і збільшення припливу кисню, що сприяє її омолодженню.
 • На розслаблюючий вплив. Для зняття стресу, який накопичився в організмі за цілий день, служить гімнастика. За допомогою вправ для омолодження особи відбувається релаксація, що позитивно впливає на стан шкіри.

Завдяки перерахованим позитивним діям гімнастика для омолодження обличчя та шиї призводить до чудових результатів.

Головні правила гімнастики для омолодження

Щоб гімнастика призводила до хорошим результатам, потрібно виконувати наступні правила:

 1. Добре вимити руки перед проведенням гімнастики особи.
 2. Шкіру обличчя і шиї очистити перед проведенням вправ. Якщо шкіра чутлива і суха, потрібно нанести крем на область навколо очей.
 3. Необхідно стежити за поставою – спину тримати рівно, положення голови повинно бути правильним. Краще виконувати гімнастику, сидячи на стільці або гімнастичному снаряді. Так зберігається правильна постава.
 4. Гімнастика повинна виконуватися у стані повного розслаблення.
 5. Фаза напруги повинна чергуватися з фазою розслаблення м’язів.
 6. Вправи необхідно виконувати, сидячи перед великим дзеркалом. Особливо це важливо дотримуватися в самому початку занять.
 7. Вправи треба виконувати в три підходи, кожен з яких складається з п’ятнадцяти виконань.
 8. Після закінчення гімнастики треба очистити шкіру обличчя і шиї, так як під час виконання вправ здійснюється активний приплив лімфи, шкіра виділяє піт, і пори забиваються.
 9. Виконуючи гімнастику, треба бути акуратними. Обережні і акуратні руху сприяють позитивним результатам. Шкіра розтягується, нові зморшки не з’являються, м’язи правильно розвиваються і т. д.

Гімнастика для омолодження обличчя в домашніх умовах, проведена відповідно цих правил допоможе досягти відчутних результатів за короткий час.

Найпопулярніші види гімнастики

Є кілька видів гімнастики, які ефективні та доступні для виконання. Найбільш популярними методиками є:

 • Цілий комплекс різних вправ для зміцнення потрібних м’язів обличчя, поліпшення тонусу і пружності шкіри. Він був винайдений Керол Мадджио і називається аеробікою для особи. При явному порушенні обрисів овалу, необхідно робити ці вправи, які поліпшать овал обличчя і зроблять шкіру пружною.

Поряд з позитивним ефектом є мінус. Щоб виконувати ці вправи, потрібна допомога інструктора, щоб уникнути побічних ефектів, неправильного розвитку м’язів і появи зайвих зморшок.

 • Комплекс, який називається фейсформингом, розроблений Бенітою Кантиени і призначений для ніжної і чутливої шкіри. Методика цих вправ заснована на акуратному дії із застосуванням точкового масажу і йоги. Поряд з основним комплексом, існує більш легкий, розроблений пізніше, комплекс, який названий новим фейсфорингом. У цих вправах основна увага приділяється поставі і правильного положення голови.
 • Масаж Шиацу з Японії. Японський масаж є одним з ефективних методів впливу на точки, біологічно активні. Він допомагає позбутися від наслідків стресів і захворювань. Шиацу є гімнастикою для омолодження особи, яка високоефективна в боротьбі зі старінням.

Японська гімнастика Шиацу

Ця методика з’явилася в 1940 роках минулого століття в Японії. Основною її метою було звільнення пацієнта від негативного впливу нездужань і стресів. Гімнастика застосовувалася жінками для косметологічних цілей в цілях продовження молодості.

Шиацу — швидка гімнастика для омолодження особи. З допомогою впливу на точки, шкіра швидко приходить в хороший тонус, а процес старіння значно сповільнюється. За допомогою одночасного натискання на кілька важливих точок, відбувається масаж. Ці точки масажуються з метою відновлення емоційного стану пацієнта та його енергетичного балансу.

Переваги і недоліки Шиацу

Гімнастика Шиацу впливає на людський організм точковим способом. Вона має нескладну техніку виконання. Досить вибрати будь-яку активну точку і виробляти її масування. Ефект омолодження досягається швидко і надовго.

З допомогою вправ йдуть симптоми різних хвороб і погане самопочуття. За допомогою проведених вправ Шиацу пацієнт досягає утихомиреного стану, нервова система заспокоюється, проходять неврози, що моментально відбивається на його зовнішності. Гімнастику для омолодження особи можна проводити в домашніх умовах, для цього не потрібні спеціальне обладнання або інструменти.

Недоліком Шиацу є велика вартість сеансу професійного масажу.

Основні правила

 • Необхідно великим пальцем натискати активні точки. Іноді задіяні в цьому процесі долоню і всі пальці рук.
 • Сила натискання залежить від самопочуття пацієнта і застосовується індивідуально до кожної людини.
 • Натискати необхідно силою всього тіла, а не тільки однієї руки. Натискання прямує прямо перпендикулярно відносно шкіри.

Омолоджуючий ефект надовго, досягається з допомогою точкової методики Шиацу. Якщо підшкірний жировий шар у пацієнта товщі, потрібно сильніше натискати на активні точки. За допомогою Шиацу швидко розгладжуються зморшки, друге підборіддя зменшується або зникає, овал обличчя коригується.

Важливо! Цю гімнастику добре виконувати перед сном, щоб зняти стрес шкіри від негативного впливу навколишнього середовища. Виконання цих вправ буде корисним і вранці, так як допоможе позбавити особу від набряків і складок після сну.

Показання та протипоказання

Показаннями до проведення Шиацу є нервові, серцево-судинні хвороби, хвороби дихальних шляхів, шлунково-кишкового тракту, дефекти опорно-рухових органів, старіння шкіри, її вікові зміни.

Протипоказаннями є гостра стадія усіх хвороб, наявність інфекційних захворювань, запальні і алергічні процеси на шкірі, новоутворення будь-якої етіології, судинні захворювання, в результаті яких виникають гематоми, капилляртоксикоз, поганий загальний стан.

Техніка виконання і користь Шиацу

Для вибору точок впливу, необхідно виявити хворобливе місце або орган, які вимагають корекції. Щоб підготуватися до масажу, потрібно очистити шкіру лосьйоном або іншим засобом для очищення. Для цього краще використовувати натуральні засоби. Потім нанести на шкіру гарячий компрес на 3 хвилини для її розігріву. Компрес спрямований на зняття напруги м’язів, розширення судин. Досягти повного розслаблення організму потрібно до початку процедури.

Шиацу допомагає усунути зморшки між очима, на переніссі і омолодити повіки. Регулярне виконання гімнастики допомагає позбавитися від «гусячих лапок», зняти набряки з повік, надати пружність щоках і зробити красивими губи. Вправи допоможуть відкоригувати овал і усунути складки на шиї.

Залишити коментар