Секрети тимчасового боді-арту

Бажаючи експериментувати з іміджем, жінки відправляються в тату-салон. Однак цей крок не завжди обертається вдало. Справжні татуювання не виводяться, і їх доведеться носити до кінця життя. Щоб уникнути такої незручності, майстри придумали тимчасове тату.

Нанести малюнок на тілі можна самостійно, використовуючи підручні матеріали. Такі зображення протримаються 10 днів і зникнуть. Як раз в цьому і плюс: обридлу картинку легко замінити новим зображенням в потрібний момент.

Як в домашніх умовах зробити тимчасове тату?

Зробити татуювання можна кількома способами, не вдаючись до великих витрат. Для новачків підійде нанесення за допомогою косметичного олівця, блискіток і трафарету. Досвідченим можна скористатися хною для декору.

Щоб зробити тимчасове нанесення олівцем потрібно дотримуватися кількох правил:

  1. купіть олівець чорного кольору, головне, щоб він був без блискіток і масла;
  2. олівець обточите, надайте стрижня гострий вигляд;
  3. спочатку малюйте на папері, контролюйте силу натискання;
  4. отримавши потрібний малюнок, приступайте до мистецтва на шкірі;
  5. обезжирьте і дезінфікувати шкіру спиртовмісним розчином;
  6. намалюйте візерунок;
  7. посипте місце роботи дитячою присипкою або тальком;
  8. змахніть пензлем зайвий порошок;
  9. покрийте лінії безбарвним лаком для нігтів чи волосся;
  10. насолоджуйтеся твором мистецтва.

Якщо для покриття ви вибрали лак для нігтів – розумну емаль, то малюнок протримається 2 дні. Не наносите великі візерунки, вони виходять розмитими і невиразними. Тонкі лінії виглядають симпатичніше.

Як в домашніх умовах зробити тату?

Популярним видом серед молоді стало глітер-тату. Цей вид багатий шаблонами малюнків і кожен підбере для себе підходящий варіант. Як правило, шкіра знежирюється і просушується. Шаблон наклеюється на місце роботи, заповнюється клейовою основою і зафарбовується кольоровим або матовим пігментом. Такі татуювання тримаються до 10 днів. Їх можна виконати вдома без спеціальних навичок.

Щоб зробити в домашніх умовах блиск-тату, підготуйте клей, трафарети і кольорові блискітки. Ці товари частіше продаються в інтернет-магазинах і коштують копійки.

Обезжирьте і продезінфікуйте робочу зону. Акуратно приклейте трафарет, повільно, щоб не порушити контури. Всередині прорисуйте візерунок прозорим або кольоровим клеєм. Зніміть трафарет. Тепер тату потрібно покрити блискітками. Широкою кистю наберіть блиск і рухами нанесіть на клей, струсіть зайве. З таким малюнком ходять на пляж, басейн. Не можна розпарювати в лазні або терти мочалкою – змиється.

Тепер розглянемо, як зробити тату хною в домашніх умовах. Біо-тату виконується спеціальним порошком хни для дизайну або готової рідкою фарбою. Щоб розвести порошок використовуйте воду без хлору. Протріть шкіру спиртом. Розписувати можна за допомогою трафарету або від руки. Консистенція фарби повинна бути не рідкою і не густий. Вибираємо «золоту середину» для вдалого нанесення пензлем.

Приклейте трафарет і обведіть його фарбою. Залиште до повного висихання. Зніміть із шкіри. Щоб малюнок вийшов яскравим і точним, накладається шар повинен бути середнім. Коли майстри роблять татуювання хною, головне, провести правильну дезінфекцію, щоб не було набряків і пошкоджень. Повторно на один і той же малюнок фарбу накладати не можна – вийде опік шкіри.

Трафарети для виконання тату хною в домашніх умовах краще підбирати з тонким і необъемным малюнком. Дівчатам підійдуть легкі зображення у вигляді візерунка, написи, метелики, квітки, дракончика. Біо-тату краще робити під час відпустки або вихідних.

Зустрічаються випадки, коли у людини виявляється алергічна реакція і шкіра набрякає і червоніє. В такі моменти треба до лікаря!

Якщо ви не впевнені, що зможете правильно виконати процедуру самостійно, зробіть боді-арт в салоні краси. Майстри підберуть для вас оптимальний варіант і підкажуть, де краще розташувати малюнок.

Відвідайте майстер-класи або пройдіть курси навчання у татуювальників. Дізнавшись, секрети вдалої роботи ви зможете без праці робити татуювання будинку з мінімальними витратами.

Залишити коментар