Саліциловий лосьйон: застосування від прищів

Сучасні аптечні пункти переповнені спеціальними засобами, які допомагають у боротьбі проти вугрів, прищів та інших запалень на шкірі. Всі вони відрізняються між собою не тільки ціною, але і складом, а також іншими характеристиками. Але, якщо звернути увагу, то можна помітити, що всі ці засоби об’єднує саліцилова кислота.

Склад саліцилового лосьйону

Самими основними складовими елементами цього косметичного засобу є спирт і саліцилова кислота. Останню отримують з кори верби, використовуючи спеціальні методи. Кислоту стали добувати з цього дерева дуже давно, але тоді матеріал просто замочували у воді. А сьогодні, сучасні технології дозволяють отримати набагато швидше.

У старі часи саліцилова кислота використовувалась для різних цілей. Наприклад, з її допомогою знімали зубний і головний біль, а також, чистили шкіру від вугрів і прищів. Завдяки її властивостям, продукт використовується і по сьогоднішній день в косметології.

На ринку косметичної індустрії є саліцилові лосьйони з додаванням спирту або без нього. В першу чергу такий тонік використовується для чищення особи. Видалення жиру, бруду, пилу та інших забруднень.

Найголовніше в догляді за будь-якою шкірою, це її правильне очищення. Що стосується використання тоніка, то тут немає строгих правил або критеріїв. Досить 2 рази на добу обробляти обличчя ватним диском, попередньо змочивши його в саліциловий тонік. Але ось зону навколо очей слід уникати, тому що там шкіра ніжна. Перед використанням тоніка слід зняти повністю всю косметику з обличчя, вмитися теплою водою, і тільки після цього очищати обличчя за допомогою саліцилового лосьйону.

Переваги саліцилового лосьйону

Щоб підібрати саліциловий лосьйон, необхідно знати свій тип шкіри. Якщо неправильно вибрати косметичний засіб, можна нашкодити собі. Не просто пересушити шкіру, але і обпалити її. Особливо це стосується чутливого типу. Як правило, тонік допомагає боротися саме з проблемами епітелію. Він усуває недоліки, які можна помітити неозброєним поглядом. Це ознаки, які з’являються на обличчі в результаті гормонального збою організму.

Якщо заглянути глибше, то основна причина, по якій з’являються акне – це велика кількість шкірного сала. Воно забиває пори, таким чином і виходить запальний процес. Він зачіпає весь навколишній ділянку на шкірі. На сьогоднішній день у людей є багато варіантів і коштів, щоб боротися з вугровим висипом і усувати різні недосконалості на тілі.

Одним з таких є і саліциловий лосьйон, головною складовою якого є кислота. Це той основний інгредієнт, який і допомагає боротися із запальним процесом. Такий продукт широко використовується в косметології, завдяки своїм протизапальним властивостям і якостям.

Сучасні компанії використовують цей компонент для створення підліткової косметичної серії, щоб боротися з недоліками шкіри.

Універсальність цього продукту і є його перевагою. У продажу є спиртові саліцилові лосьйони, які допомагають усунути більш серйозні проблеми. А є серія щадною косметики, тонік не містить спирту. Нею можна обробляти проблемні ділянки.

Кому показаний лосьйон

Крім того, що саліциловий тонік має переваги, він ще й передбачає протипоказання. Перш, ніж використовувати його, необхідно розібратися, кому його можна застосовувати, а кому фахівці не рекомендують. Існують певні свідчення, коли саліциловий тонік підходить для використання:

 • Якщо турбують вугри і після них залишаються рубці.
 • При виникненні підшкірних прищів.
 • Лосьйон підходить для використання занадто жирної шкіри.
 • Якщо на обличчі є нерівності і ущільнення.
 • При косметичних дефектах або невеликих саднах.

Є список і тих людей, кому саліциловий лосьйон абсолютно протипоказаний:

 • Не можна застосовувати таке косметичний засіб, якщо шкіра дуже чутлива.
 • У людини можуть бути проблеми з перенесенням одного або декількох компонентів лосьйону.
 • Не можна використовувати засіб у поствакцинальний період.
 • Якщо у людини є ознаки дерматиту.
 • Не рекомендують фахівці і тим, у кого триває період загострення герпесу.
 • Якщо є ушкодження епітелію, у тому числі опіки або відкриті рани.

Корисні рекомендації

Щоб отримати позитивний ефект необхідно пам’ятати про правила застосування саліцилового лосьйону, тоді бажаний результат буде досягнутий:

 1. Наносити засіб фахівці рекомендують на чисту шкіру, попередньо очищену. Невеликою кількістю змочити ватний диск, і протирати обличчя уздовж масажних ліній.
 2. Найбільше, саліциловий тонік для жирної і комбінованої шкіри, особливо на спирту.
 3. Для сухого типу фахівці рекомендують використовувати засіб без додавання спирту. Його можна використовувати і на інших типах шкіри, так як він володіє м’якою дією.
 4. Перед використанням уважно читати інструкцію. Неправильне використання такого засобу може викликати побічну реакцію.
 5. Не варто тривалий час користуватися лосьйоном, засіб може викликати звикання.

Залишити коментар