Скоростріл: причини прискореної еякуляції і як боротися з проблемою

Швидке сім’явиверження – неприємне явище, непокоїть багатьох чоловіків, і в питанні того, що робити, якщо чоловік скоростріл, необхідно не тільки вжити заходів щодо усунення проблеми, але і з’ясувати її причину.

Жінка не повинна акцентувати увагу на слові «скоростріл», так як в деяких випадках явище – симптом небезпечного захворювання, що вимагає комплексного і швидкого лікування. Є й інші причини того, що чоловік скоростріл. Що робити, щоб зберегти відносини, уникнути конфліктів і вирішити неприємну проблему?

Ознаки прискореної еякуляції

Відновлення процесу еякуляції повинно проходити лише після узгодження і обговорення проблеми з сексопатологом або іншим фахівцем.

Найчастіше мужик-скоростріл скаржиться на наступне:

 • Занадто швидке сім’явиверження;
 • Дискомфорт у нижній частині живота під час статевого акту;
 • Підвищену стомлюваність.

Боротися з проблемою потрібно починати тільки після виявлення її причини, лікар обов’язково повинен знати, чи є постійна партнерка у хлопця, як довго триває статевий контакт за часом.

Ця інформація важлива, так як деякі чоловіки не мають великого сексуального досвіду і відчувають сильні емоції при акті, що впливає на рівень тестостерону і, відповідно, швидкість сім’явивергання.

При наявності болю і дискомфорту проблема може виявитися більш серйозною та небезпечною, чому і потрібно прискорене лікування. Не слід ігнорувати неприємні симптоми, так як вони можуть сигналізувати про серйозної патології.

Основні причини

У питанні того, що значить скоростріл, в першу чергу звертають увагу на тривалість статевого акту (від 1 до 3 хв). Хоча першочергово необхідно визначитися з причиною даного явища.

Основні з них:

 • Порушення гормонального фону;
 • Невеликий досвід у сексі;
 • Занадто висока чутливість (швидка розрядка і настільки ж швидке збудження);
 • Нові відносини і невпевненість у собі (страх осоромитися перед новою партнеркою може призвести до прискореної еякуляції);
 • Запальні процеси, патології статевих органів;
 • Невміння контролювати сім’явипорскування;
 • Нестійкість психоемоційного характеру;
 • Нестача в організмі магнію (заповнити важливий елемент можна, регулярно вживаючи фрукти, рибу, каші і овочі);
 • Спадковість, генетична схильність також впливають на «скорострільність»;
 • Великий стаж куріння, часте вживання алкогольних напоїв.

Всі перераховані вище пункти можуть бути причиною того, що чоловік або хлопець – скоростріл. Як з цим боротися, може визначити фахівець в залежності від виявленої причини недуги. Звернутися до психотерапевта обов’язково слід при наявності психологічних бар’єрів, що заважають нормальній статевого життя.

З гормональними порушеннями, запальними процесами в статевій системі, нестачею поживних речовин допоможе впоратися медикаментозне лікування. При підвищеній чутливості чоловічого члена ідеальний засіб – мастила або використання відразу декількох презервативів.

Способи лікування

Проблема може вирішуватися різними способами, якщо чоловік – скоростріл.

Лікування здійснюється трьома шляхами:

 • Консервативним;
 • Медикаментозним;
 • Оперативним втручанням.

Якщо хлопець – скоростріл, як лікувати цю недугу, що повторюється регулярно протягом тривалого часу? Не варто відразу думати про операції. Потрібно спробувати й інші способи, попередньо звернувшись за допомогою до професіонала. Якщо причина того, чому хлопець скоростел – запальний процес в організмі, допоможуть антибіотики, виписані лікарем.

Втручання хірурга допомогою лазерної терапії необхідно тільки в разі, якщо у головки органу підвищена чутливість. Чоловік-скоростріл після проходження цієї процедури висічення тканин не тільки позбутися від своєї проблеми на 2 тижні, але і уникне багатьох патологій статевої системи у майбутньому.

При відсутності видимих ознак відхилень у здоров’ї лікування призначається народними та косметичними засобами. Варто звернути увагу, що будь-який препарат може викликати алергічну реакцію, тому перед використанням необхідно потестувати засіб або порадитися з фахівцем.

Косметичні і народні засоби

Про те, як зробити «скоростріл», хлопці замислюються рідко, а ось продовження статевого акту – більш актуальне питання.

Якщо прискорене сім’явиверження відбувається із-за особливостей в будові статевого органу, то боротися з проблемою можна за допомогою косметичних засобів, наприклад, лобрикантов, які продаються в магазинах та аптеках.

Препарати-мастила містять у своєму складі речовини (анестетики), уповільнюють передачу нервових імпульсів і значно знижують чутливість головки члена.

Чоловік може спробувати і різні лікарські відвари, безпечні для інтимної гігієни. Більшість рослинних компонентів не тільки здатні продовжити еякуляцію, але і надають відновне дію на статеві функції.

Перевірений засіб, якщо чоловік – скоростріл – прийом всередину кори дуба (одна третина склянки на добу). Цей трав’яний відвар знизить чутливість головки органу, а також послабить потенцію, що позначиться і на час статевого акту.

Ефективні вправи

Якщо немає ніяких проблем зі здоров’ям і лікар не виявив фізіологічних відхилень, то, що робити, якщо хлопець – скоростріл?

Допоможуть прості, але ефективні вправи:

 1. Стискання статевого члена. Якщо чоловік відчув наближення моменту під час сексу, то необхідно різко здавити у підстави член вказівним і великим пальцями протягом 15-20 сек.
 2. Утримання сім’явивергання через силу (старт-стоп). Чоловік може проводити цю маніпуляцію з допомогою дружини, яка буде зупинятися під час статевого акту в потрібний момент. Позитивна динаміка помітна вже після декількох тижнів.

Розглянута проблема не повинна ставати перешкодою між подружжям або закоханою парою, «скорострільність» нескладно усувається при відсутності відхилень у здоров’ї чоловіка.

Корисні поради та профілактика

Боротися з прискореним сім’явипорскуванням потрібно комплексно, після проходження повного обстеження у фахівця. Чоловік або партнер повинні не зациклюватися на проблемі, а як можна швидше вирішити її.

Кілька корисних порад, які допоможуть уникнути неприємностей у сексі:

 1. Часті статеві акти допоможуть «відстрочити» сім’явиверження.
 2. Ефективно знижують чутливість статевого члена спеціальні змащувальні склади і презервативи.
 3. До початку фрикцій потрібно порушити свою партнерку, що позитивно позначиться не тільки на еякуляції, але і задоволеності жінки.
 4. Під час сексу слід сповільнюватися, а при наближенні сім’явипорскування – подумати на абстрактну тему.
 5. Відмінною профілактикою довгого часу статевого акту є регулярне фізичне навантаження, спорт допоможе відчувати і контролювати своє тіло.

Не варто комплексувати і постійно думати про свою проблему, швидке сім’явиверження – не діагноз, а лише незначна проблема, яка при бажанні легко усувається.

Залишити коментар