Ідеї для прикраси будинку й саду: папуга з пластикових пляшок

Просте і легке у виконанні прикраса для квартири або саду можна виконати, використовуючи підручні матеріали. Для створення пташки потрібно використовувати всього кілька пластикових пляшок для тулуба і крил.

Як самому зробити папугу з допомогою пластикових пляшок?

Для того щоб створити декоративну птицю в своєму будинку необхідно використовувати:

 • пластикову тару в якості основи;
 • 4 пластикових пляшки ємністю 2 літри;
 • маркер для дисків;
 • акрилові фарби;
 • ножиці;
 • ножик для паперу;
 • клей;
 • степлер.

Майструємо папугу покроково:

Спочатку візьміть тару для основи. Ідеально, якщо вона буде, як би розділена навпіл. Верхня частина становитиме голову, а нижня – тулуб.

Тепер приступайте до самого трудомісткого процесу – виготовлення пір’я. Для цього потрібно вирізати з пластику шаблон довільної форми. Тепер по заготівлі виріжте пір’я з пластикових пляшок. Чим більше їх буде, тим красивіше стане шедевр. Для створення пір’я можна використовувати різнобарвні пластикові ємності, тоді їх не доведеться фарбувати. Прозорі пір’ячко доведеться пофарбувати акриловою фарбою в насичені відтінки і залишити висихати. Тепер з прозорих пляшок потрібно виконати шаблони для крил, грудки і хвоста.

Далі з пластику жовтого кольору потрібно вирізати дзьоб. Якщо такого немає, знову використайте прозорий. Вибирайте місце у вигинах горлечка, щоб дзьоб вийшов опуклий.

Використовуючи кольоровий пластик, виріжте довге пір’я для крил і закріпіть їх на основі за допомогою степлера.

Зробіть жовті пір’я для хвоста і закріпіть їх аналогічним способом. Для другого шару підготуйте маленькі сині пір’ячко, для третього –червоні. Хвости та крила готові.

З жовтого оперення створіть грудку папуги, створеного з допомогою пластикових пляшок. Почніть з нижнього рівня, поступово накладаючи пір’ячко, один на одного, поки не покриєте всю заготовку.

Тепер потрібно зібрати птицю. У нижню частину тари вставте хвіст. Потім зробіть тонкі прорізи ножиком у шаховому порядку. Лінії повинні вийти тонкими, щоб пір’я входили щільно. Вставляйте пір’ячко в порядку знизу вгору.

Покрийте пір’ям передню сторону речі, використовуючи 2-3 ряду, потім зафіксуйте грудку. Тепер вставте крила. З допомогою клею закріпіть дзьоб. Аналогічним чином закрийте спину птиці.

Прийшов час прикрасити голову папуги – у верхній частині пляшки зробіть прорізи. Виріжте пір’я різної довжини і кольору і вставляйте їх вертикально. Вийшов чубчик. Пофарбуйте голівку. Поки вона сохне, робите очі з шматочків чорного і білого матеріалу різних діаметрів і клеїте їх. На довгих пластикових смужках зафіксуйте жовті пір’я. Такий комірець приховає недоліки верхнього краю, передньої частини тулуба, а також зробить перехід між головою і тілом більш м’яким.

Закріпіть очі і комір. Скоби для степлера зафарбуйте. Папуга готовий. Цю саморобку можна поставити на столі або на балконі. Також ви можете закріпити пташку на палиці або кільці.

Як своїми руками зробити папуги, використовуючи пластикові пляшки?

Така прикраса виглядає дуже яскраво і оригінально. В першу чергу необхідно спорудити тулуб папугу. Для цього добре використовувати ємність з «талією».

У нижній частині зробіть горизонтальні розрізи, надалі туди будуть вставлятися пір’я. З двох сторін зробіть розріз для крил і ззаду вертикальний розріз для хвоста.

Візьміть кілька пластмасових пляшок і розфарбуйте їх у різні кольори акриловою фарбою. З однієї ємності виріжте 2 крила, інші знадобляться для пір’я.

Чим більше шматочків, тим красивіше буде папуга. Пір’ячко потрібно акуратно увіткнути в тулуб. Далі необхідно відрізати нижню кромку крила пташки і увіткнути їх у тельці. Вони повинні щільно заходити в розрізі, щоб міцніше триматися.

Тепер виріжте одну велику смужку з пластику і наріжте її тонкими лініями. Розріз робіть не до кінця, залишивши 1 см з одного краю. Нерозрізаний кінець вставляється на місце хвоста, а тонкі смужки повинні дивитися вгору.

Залишається тільки оформити голівку папузі. У верхній частині пляшки потрібно зробити напівкруглий розріз для дзьоба. З іншої тари вирізуйте шаблони для дзьоба і пофарбуйте їх темною фарбою. Зігніть дзьоб і застроміть туго в розріз. Замість пробки зробіть акуратну пальму-чубчик, використовуючи тонкі смужки. Намалюйте папузі оченята. Виріб готова. Ви можете насипати кілька маленьких камінчиків знизу ємності, тоді папуга буде більш стійкий.

Пластикові пляшки у створенні своїми руками папугу для саду

Для цього потрібно використовувати наступні матеріали:

 • велику пластмасову тару ємністю 5 літрів;
 • прозорі пластикові пляшки ємністю 1,5 літра;
 • шуруповерт і блохи;
 • 2 відрізка металевого прута;
 • ножиці і фарба.

Візьміть п’ятилітрову ємність і зробіть внизу дві дірочки, надалі туди будуть вставлятися прути. Інші матеріали помийте, приберіть зайве етикетки.

Спочатку підготуйте чубчик. Для цього відріжте дно пляшки і поріжте смуги вздовж тіла до горлечка. Тепер візьміть ще одну пляшку, виріжте в ній середину і наріжте смуги, але не до кінця. Всі скрутіть і трохи припалите для фіксації.

Заготівлю вставте в шийку першої деталі і потримайте трохи над вогнем. Із середньої частини кожної тари виріжте 2 крила. Їх має вийти 6 штук. Також виріжте деталі для хвоста. З двох шийок зробіть деталі для лапок.

Залишилося зібрати конструкцію. Вставте в шийку великої ємності чубчик, з боків прикрутіть крила, ззаду прикрутіть хвіст.

Встановіть птицю на труби або прути, надіньте заготовки лапок. Тепер зробіть гарну мордочку – приклейте очі, зробіть їх із двох деталей, вирізаних з дна ємності, склеєних між собою. Приклейте і починайте фарбувати виріб.

Щоб прикрасити свій дачну ділянку або квартиру, необов’язково звертатися до досвідченим дизайнерам і витрачати великі суми. Можна просто включити фантазію і створити своїми руками щось незвичайне, наприклад, папуги.

Залишити коментар