Як зробити брелок для ключів?

Ключі від квартири, машини або офісу можуть загубитися в самий невідповідний момент. Тому пропонуємо вам зробити брелоки – ключниці. Розглянемо тему, як зробити брелок своїми руками з бісеру, шкіри, фетру та мотузки.

Приклади цих заготовок легкі, з ними впорається навіть новачок. Для виконання виробів вам знадобляться матеріали, терпіння і кілька годин вільного часу.

Брелок з бісеру своїми руками

З бісеру роблять фігури тварин, любовної атрибутики, квіткові варіанти, морські тематики, їжу. Ми з вами будемо плести кавунову часточку. Цей варіант легкий і підійде для початківців.

Підготуйте матеріали:

  1. чорний, червоний і зелений бісер;
  2. застібку «карабін»;
  3. дріт з міді тонку;
  4. ізоляційну стрічку або скотч.

Всуньте дріт в застібку і закріпіть її на столі ізолентою. Візьміть червону намистину, просмикніть в отвір 2 кінця підготовленої дроту до застібки і зафіксуйте.

Тепер зробіть набір 2-х червоних і 1 чорної намистини. Хрестоподібно пронизав їх іншим кінцем дроту – затягніть. Далі набираємо: 3 кр.+1ч.+1кр.

Робимо перехрещування і впритул подвигаем намистини до попереднього ряду.

Нанизуємо наступні ряди, подібним чином додаючи по 2 намистини. Візуально чергуйте. Червоні – м’якоть, чорні насіння. В кінці роботи скрутіть кінці і відріжте зайву довжину. Кавунова часточка готова!

Брелок своїми руками зі шкіри

Цю ключницю будемо робити у вигляді пензлика. Підготуйте заздалегідь шкіряний матеріал, кільце для ключів, суперклей, затискачі та ножиці. Також приготуйте лінійку, ручку і тонку резиночку.

Для початку вирізаємо з шкіри 2 заготовки. Одна маленька – 8 см на 0,7 мм. Інша – 25 на 9. Просуньте маленьку деталь через кільце, утворюючи петельку. Склейте 2 кінця деталі, зафіксувавши зажимом. На великому лоскуте робимо смужки, відступаючи від верху 3 див. Ріжемо бахрому.

Тепер на внутрішню верхню частину смужки, де немає бахроми, наносимо суперклей. Прикладаємо раніше зроблену петельку і загортаємо. На склеєну частину пензлика намотайте гумку і дайте клею схопитися. Коли заготовка висохне, всуньте ключик в кільце і користуйтеся брелок зі шкіри готовий!

Наступним варіантом буде брелок, виготовлений з мотузки своїми руками. Нічого мудрованого майструвати не будемо. Зробимо звичайну косичку або колосок. Приготуйте мотузки бажаного кольору і тонкий дріт. З мотузки сплетіть косичку. Зв’яжіть обидва кінця і обмотайте дротом, щоб не було видно стики. Вийде своєрідний браслетик. Стик можна закрити шкірою або іншими предметами. Просуньте в заготовку кільце і приєднайте ключ.

Викрійки брелків з фетру своїми руками

Фетр – це матеріал з великою палітрою, тому з його допомогою можна зробити різні підвіски. Візьмемо ту ж кавунову часточку, яку ми робили з бісеру. Підготуйте фетр 3-х кольорів: білий, зелений і червоний. Нитки муліне тих же відтінків + чорний. Вирізаємо півколо червоного кольору, за ним білого, на 5 мм вище.

Тепер зелений – вище за інших. На червоний фетр нашиваємо чорними нитками кавунові кісточки і пришиваємо до білої частини. Далі, до зеленої часточці. Таких заготовок робимо дві і зшиваємо між собою.

Верхню лінію прошиваємо вузликами, нижню – рядкову. Кріпимо соковиту часточку на карабін – брелок для ключів, виготовлений своїми руками готовий до використання!

Наступна ключниця – апельсин. Виріжте з фетру 4 кола: 2 помаранчевих та 2 білих. Помаранчеві заготовки робимо на 1 см ширше. Щоб зробити зубчики, нам знадобиться вирізати трикутники. Для цього зробіть ще один помаранчевий коло на 1 см менше білого і розділіть його на трикутники. Пришийте трикутники до білому колі нитками муліне. Цю заготовку пришиваємо до скоринці – помаранчевому колі. Так, робимо 2 сторони і зшиваємо між собою. Циганською голкою проколюємо дірочку і протягуємо ключное кільце.

Брелки з фетру можна зробити самостійно для дитини. Солодка фруктова композиція – відмінний аксесуар для ключів, телефону або портфеля.

Викрійки різних типів в достатку викладені в мережі. Пробуйте, у вас обов’язково все вийде!

Залишити коментар