Оригінальні способи шнурування кросівок

Всі ми прекрасно знаємо, як правильно зав’язувати шнурки на кросівках, і з дитинства вміємо це робити. Але тим, у кого взуття не дуже яскрава і незвичайна, деколи хочеться оригінально її підкреслити.

Якщо підійти до заняття з цікавістю, воно може виявитися творчим захопленням, що виражає вашу індивідуальність.

Кілька способів, як оригінально зав’язати на взуття шнурочки

Нижче пропонуються варіанти шнурівок на кедах, кросівках і черевиках, серед яких можна вибрати щонайменше один спосіб, що відповідає саме вашим перевагам:

 • «прихований вузол». Заправте шнурочок в дірочки взуття кінцями всередину. Повинна утворитися смужка. Далі, взявши один край шнурка, пропустіть його з внутрішньої сторони назовні, минаючи ряд отворів. Запустіть кінчик в сусідню дірочку на протилежній стороні, утворюючи паралельну смугу з тією, яка у вас вже є. Подібним чином необхідно виконати роботу до самого верху. На завершення залишається лише красиво заправити другий кінчик шнурочки в порожні отвори і зав’язати його з внутрішньої сторони;
 • «драбина». Подібний метод можна застосовувати для будь-якого взуття, але найкраще він виглядає на черевиках в стилі «мілітарі». Для його виконання необхідно пропустити обидва кінці шнурка через отвори з внутрішньої сторони назовні. Потім слід заправити елементи всередину краями в сусідні отвори тієї сторони, на якій вони знаходяться. Обидва вільних кінчика, утворюючи хрест, просмикуються під утвореними паралельними смужками, після чого вони знову заправляються в отвори вище, знаходяться на своїй стороні. Подібним чином потрібно продовжувати плести шнурки до самого верху. У підсумку ви отримаєте креативну драбинку!
 • «драбина» – другий спосіб. Даний метод являє собою комбінацію великих і маленьких зигзагів. Результат виглядає дуже оригінально. Шнурочок з обох сторін заправляється всередину. Далі, один з кінчиків просовується в один отвір, що знаходиться вище, з протилежного боку, зсередини назовні і пропускається в іншу дірочку навпаки, зовні – всередину. Так, елемент утворює пряму смугу. Другий кінчик шнурка повинен продється таким же чином, але вище на один ряд. Повинно вийти плетіння з прямими паралельними смужками зовні і під кутом 45 градусів зсередини
 • «зворотний ланцюг». Для тих, хто не знає, як можна зав’язати світлі шнурки на темних кросівках, є один простий варіант. Заправте кінці через нижні отвори всередину, потім схрестіть їх і пропустіть назад в прорізи, розташовані вище, з внутрішньої сторони назовні. Дії повторюйте до тих пір, поки не дійдете до кінця. Повинна вийти шнурівка у вигляді хрестів, утворених переплетенням двох протилежних кінців шнурочка.
 • «дисплей». Деякі особистості цікавляться, як красиво і природно зав’язати шнурки на кросівках. Існує звичайний тип шнурівки, схожий з класичним, але володіє своєю родзинкою. Просуньте шнурочок в нижні щілини кінцями всередину. Потім обидва кінчика заправте хрест-навхрест в отвори, розміщені на протилежних сторонах. Зверніть увагу, що один кінчик при цьому заправляється зовні всередину, а другий – зсередини назовні. Довівши шнурівку доверху, ви побачите створену вами комбінацію великих і малих хрестів.
 • «блискавка». Ідеальний тип шнурування, що дозволяє отримати міцну фіксацію. Виконується він у такий спосіб: вставте шнурочок у нижні отвори кінцями назовні. Підчепивши утворилася смужку з-під низу обома кінцями шнурка, пропустіть їх хрест-навхрест через такі отвори, прямуючи зсередини назовні. Після цього знову піддягніть вільними кінцями заправлену частина шнурочка і продовжуйте цю операцію до кінця. Повинна вийти шнурівка, що нагадує блискавку, яка фіксує своїми петлями кожну дірочку.
 • «подвійна» шнурівка. Якщо у вас занадто довгі шнурочки, і ви не знаєте, як оригінально зав’язати шнурки на своїх кросівках, скористайтеся способом, який допоможе їх укоротити. Суть його зав’язування полягає в тому, що елемент протягується не в самий нижній ряд дірочок, а починаючи з другого ряду від верху. Просуньте мотузочку з двох сторін кінцями всередину, після чого пропустіть один ряд отворів, кінчики заправте хрест-навхрест зовні всередину.
 • продовжуйте в тому ж дусі, поки не дійдете до низу. Внизу заправте кінці елемента всередину останніх прорізів і витягніть їх з дірочок, розташованих вище назовні, кожен зі свого боку. Після цього заправте шнурочки у вільні отвори хрест-навхрест, але їх краю тепер просуньте зсередини назовні.
 • «перехресний» спосіб. Цей спосіб також один з традиційних. Виконується він хрест-навхрест, як в «Дисплеї». Шнурочок заправляється кінцями всередину в нижні дірочки, після чого обидва кінця, утворюючи хрест, пропускаються зсередини назовні. Далі вони схрещуються і заправляються в отвори зовні всередину. Так продовжуйте до самого верху, утворюючи один зовнішній хрест та один внутрішній.
 • «косичка». Шнурівка кросівок виконується в двох кольорах. Перший шнурочок, наприклад, білий, заправляється в нижні прорізи кінцями назовні і шнуруется хрест-навхрест, проходячи кожен раз по одному ряду отворів. Потім в останні отвори просовується другий шнурок, наприклад, червоний, і шнуруется таким же чином, як і перший. Після виконаних дій один шнурочок необхідно зав’язати зовні, а другий – з внутрішньої сторони.
 • «метелик». Нескладний спосіб шнурування, що має свою «родзинку». Елемент заправляється в нижні отвори кінчиками всередину і дістається через сусідні щілини на тій же стороні. Після цього кінці шнурка заправляються хрест-навхрест зовні всередину і знову дістаються через сусідні отвори на своїй стороні. Подібним методом шнурівка виконується до самого верху.
 • «шахи». Назва говорить сама за себе – шнурівка нагадує шахову дошку. Цей спосіб підійде молодим людям, яким хочеться зав’язувати шнурки на кросівках по-справжньому круто. Виконується він двома плоскими шнурочками різних кольорів, найчастіше зустрічається на так званих шузах. Суть плетіння полягає в тому, що перший шнурок заправляється кінчиками всередину і шнуруется у вигляді прямих паралельних смуг. Елемент іншого кольору пропускається між смугами, які утворилися першим шнурочком, то зверху, то під ними.
 • «вузлувата» шнурівка. Даний тип зав’язування виконується досить просто, при цьому результат на кросівках виглядає зі сторони дуже красиво і незвично. Шнурок заправляється кінчиками назовні, після чого краї переплітаються, як при їх встановленні, далі вони пропускаються через отвори, протилежні своїй стороні зсередини назовні, знову переплітаються, і так до самого верху.

Як прибрати «бантик»

Якщо вам набрид «бант», і ви не бажаєте бачити його на своїй модного взуття, можна зав’язати елемент під язичком.

Але як же зав’язати шнурки на кросівках зовсім без бантика? Для цього знадобляться не звичайні шнурочки, а короткі гумки, створені з метою полегшеної шнурівки кросівок без бантика. Розпитайте про них у магазинах. Вироби дуже популярні і існують в різних кольорах.

Зав’язування шнурків є буденним заняттям для більшості людей, і щоб правильно це робити, особливого розуму не потрібно.

Техніка виконання більшості шнурівок проста, досить вловити саму суть.

Якщо ви щось не зрозуміли або не зовсім правильно зробили, перегляньте фотографії або відеоролики в інтернеті. Можливо, побачивши приклад наочно, багато етапи шнурівок стануть зрозумілішими.

Залишити коментар