Окуляри для комп’ютера — бережний і надійний захист очей

Під час тривалої роботи людини за комп’ютером очі відчувають навантаження. Напруга пояснюється тим, що постійно треба фокусувати погляд, змінюючи кожен раз відстань до предмета. Крім того, тривале перебування за комп’ютером стомлює.

Необхідність постійно концентрувати увагу, рідкісне моргання, що призводить до зневоднення слизової ока, неправильне освітлення завдають серйозної шкоди зору. У цьому разі порятунком для втомлених очей стануть захисні окуляри для роботи за комп’ютером. Вони зменшать навантаження на очі і дозволять розслабитися м’язам шийного відділу. Втому і головний біль відступлять, а робота викличе задоволення. Спеціальні комп’ютерні окуляри як раз-таки призначені для запобігання подібних проблем зі здоров’ям.

Як правильно вибрати комп’ютерні окуляри

Сидячи біля комп’ютера, використовувати такі окуляри можуть як ті, у кого зір порушено, так і ті, у кого проблем в цьому плані немає. Справа в тому, що у подібних очок – спеціальні лінзи, які здатні нейтралізувати випромінювання, що йде від комп’ютера. Захисні окуляри для комп’ютера допомагають згладити мерехтіння монітора, уберігаючи очі від напруги.

Окуляри для захисту очей від комп’ютера представлені у продажу досить широко.

Щоб вибрати потрібний аксесуар правильно, треба врахувати такі корисні поради:

 1. окуляри для роботи за комп’ютером умовно поділяються на три види: для гри, для роботи з текстовими документами і графікою – на їх тип потрібно звернути увагу при покупці;
 2. обов’язкова консультація офтальмолога, він дасть рекомендації по вибору лінз;
 3. купувати окуляри треба в аптеці або спеціалізованому магазині, де вам подадуть документи про сертифікацію товару (на ринку можна нарватися на підробку);
 4. при купівлі аксесуара для роботи на комп’ютері необхідно звернути увагу на ціну, так як дешева підробка погіршить зір;
 5. купуючи окуляри для читання і роботи за комп’ютером, варто віддати перевагу продукції японських, швейцарських і німецьких фірм (вони випускають якісні, дорогі аксесуари);
 6. при проблемах із зором окуляри краще робити на замовлення.

Дані поради допоможуть здійснити правильну покупку. Переконатися в цьому можна після першого ж дня роботи за комп’ютером, використовуючи даний оптичний прилад: бадьорий стан і комфорт скажуть про вдалому виборі.

Опис

Питання захисту зору при перегляді файлів за комп’ютером останнім часом став одним з основних у практиці офтальмологів. Не так давно під керівництвом російського академіка С. Н. Федорова винайдені нові окуляри. Вони зменшують шкідливий вплив на очі, в них можна спокійно працювати за комп’ютером.

Захисні окуляри для комп’ютера виконані з екологічно безпечних матеріалів, що випускаються об’єднанням «Аліс-96», яке є провідним виробником вітчизняної оптики. На виготовлення лінз без діоптрій цього російського бренду йде нетравматичний пластик або мінеральне скло, які в минаючому світлі відливають світло-жовтим відтінком. Оправи замовляються у передових зарубіжних фірм, що виробляють оптичні прилади.

Лінзи та оправи представлені багатьма моделями, серед яких можна вибрати відповідний варіант в кожному індивідуальному випадку.

Товар сертифікований, пройшов множинні, у тому числі клінічні випробування, медичні тестування та реєстрацію.

Антиблікові окуляри для комп’ютера представлені двома моделями: чоловічого і жіночого. Вони припадуть до смаку навіть дуже вимогливому користувачеві. Непомітна і в той же час оригінальна оправа підкреслить красу та індивідуальність власника даного аксесуара. У комплекті з ним йде чохол для зберігання, гігієнічна серветка, інструкція по застосуванню.

Принцип дії аксесуара

Екран монітора комп’ютера, виділяючи ультрафіолетове випромінювання, є підвищеною небезпекою для очей.

Для запобігання захворювань очей їх потрібно захищати, для чого і використовується даний оптичний прилад.

Щоб зрозуміти, за рахунок чого досягається позитивний результат таких окулярів, розглянемо принцип їх дії.

Він полягає в наступному: в оправу вставляються лінзи, які:

 • не пропускають ззовні ультрафіолетове випромінювання завдяки спеціальному покриттю;
 • покращують регенерацію клітин очного яблука;
 • знижують до мінімуму процес адаптації при використанні нового оптичного пристосування.

Окуляри Федорова для комп’ютера завдяки новим принципом дії при їх щоденному використанні є профілактикою захворювань очей: глаукоми, катаракти, далекозорості і короткозорості. Крім того, їх можна вибрати для роботи тим, хто користується лінзами.

Новинка вже перевірена часом: результатом використання стало відсутність почервоніння очної оболонки, синдрому «сухого ока», відзначається зниження втоми та кількості випадків гострих нападів головного болю внаслідок сильного навантаження органів зору.

Переваги очок Федорова

Якщо ви вирішили вибрати для роботи даний аксесуар, то проблем з придбанням не буде, так як він показаний пацієнтам будь-якого віку.

Розроблені російськими вченими лінзи даного оптичного приладу характеризуються наступними перевагами:

 • роблять зображення на моніторі чітким і контрастним;
 • добре пропускають світло;
 • усувають неприємні різкі відчуття в очному яблуці і, як наслідок цього, сльозоточивості;
 • підсилюють зорову витривалість;
 • перешкоджають проникненню в орган зору шкідливого випромінювання.

Захисні окуляри принесуть більше користі, якщо вибрати їх допоможе фахівець.

Щасливий володар даного аксесуара при постійному його використання забезпечить нормальну роботу сітківки і кришталика ока на довгий час, відновлення функцій очних тканин і біоритму зорових аналізаторів. Крім того, підвищується працездатність, йдуть геть сонливість, втому і головний біль, неодмінні супутники зорового перенапруги.

Де використовуються окуляри

Даний аксесуар можна вибрати для профілактики стомлення зорового апарату. Ним можуть користуватися люди різних професій, пов’язаних з тривалим напруженням зору.

Цей новий оптичний прилад можна надіти:

 • граючи або працюючи на комп’ютері;
 • переглядаючи телепередачі;
 • читаючи книги в електронному варіанті;
 • користуючись ігровими приставками;
 • працюючи з пристроями, що мають дисплеї та монітори;
 • збираючи дрібні деталі.

У результаті очі стають більш чутливими до контрасту, кольору і гостроту сприйняття навколишніх предметів.

Правила користування окулярами

Будь-який предмет вимагає правильного використання. В цьому випадку гарантується тривала і безперервна служба придбаного товару.

Спеціальні окуляри для роботи за комп’ютером стануть марні, якщо не дотримуватися загальні правила експлуатації комп’ютера.

Тому треба звернути увагу на наступні моменти:

 • окуляри для комп’ютера допомагають при високій частоті монітора;
 • важливо звернути увагу на відстань від очей до монітора (50-60 см) при перенесенні інформації з паперових носіїв, щоб запобігти часті повороти голови і погляду, так як це зашкодить зору;
 • не варто сидіти у комп’ютера в темряві, поряд з монітором бажано мати ще одне джерело світла, не отбрасывающий відблисків на екран;
 • ніякі захисні окуляри не допоможуть уникнути короткозорості, якщо не робити перерв, під час яких проводити гімнастику для очей.

Ці корисні поради допоможуть правильно використовувати окуляри для комп’ютера.

Відгуки користувачів

Даний оптичний прилад заслужив схвальні відгуки користувачів. Найчастіше вони відзначають відчуття комфорту при роботі за комп’ютером в цих окулярах. Втоми і болю в очах немає, як немає і сухості, печіння, почервоніння.

Це знахідка для тих, хто довго працює за комп’ютером.

Недолік один. Комп’ютерні окуляри не випускаються з діоптріями, тому, якщо є проблеми із зором, то ними користуватися не вийде. Виняток становлять випадки, коли людина носить лінзи.

Оригінальний подарунок

Окуляри для комп’ютера можна придбати для власного використання або як вибрати гідний подарунок комусь із друзів або близьких.

Даний аксесуар — турбота про здоров’я, яке необхідне кожній людині для повноцінного життя. Рідні і близькі по достоїнству оцінять цю новинку. Погіршення зору, головний біль, нездужання відступлять, якщо даний аксесуар міцно увійде в їхнє життя.

Подаруйте собі та своїм близьким бережну і надійний захист від хвороб очей.

Залишити коментар