Очищення печінки за допомогою лимона і оливкової олії – користь чи шкода?

Людська печінка є головним фільтром організму. Саме вона пропускає через себе абсолютно всі токсини і шкідливі речовини, які надходять із зовнішнього середовища. Сучасні люди схильні величезної кількості несприятливих чинників. Погана екологічна обстановка, куріння, надмірне вживання алкоголю та наркотичних речовин, неправильне харчування, вживання великої кількості лікарських препаратів – все це забруднює нашу печінку і заважає їй повноцінно працювати.

Очищення печінки можна робити тільки в тому випадку, якщо в ній не почали утворюватися камені.

Багато людей бояться або не знаходять часу, щоб звернутися до лікаря, тому вирішують провести процедуру очищення самостійно в домашніх умовах. Сьогодні в різних джерелах можна зустріти величезну кількість способів, з допомогою яких це можна зробити. Але найпопулярніший серед них – очищення організму за допомогою натурального соку лимона і оливкової олії. Докладніше про цю методику читайте в нашій статті.

Чому в печінці утворюються камені?

Крім впливу несприятливих зовнішніх чинників, утворення каменів у печінці практично завжди пов’язане із захворюваннями внутрішніх органів.

Так, існує три основні причини виникнення каменів:

  • При хронічних захворюваннях дванадцятипалої кишки або жовчного міхура і проток в людському організмі створюються умови, які можуть перешкоджати відтоку жовчі. У такій ситуації жовч застоюється, внаслідок чого випадає холестериновий осад, який, у свою чергу, і призводить до утворення піску і каменів;
  • Порушення обміну речовин, що викликають збільшення вмісту білірубіну та холестерину;
  • Вроджені аномалії розвитку – перетяжки в жовчному міхурі або його значна деформація.

У чому сенс очищення печінки лимонним соком і оливковою олією?

При вживанні лимонного соку підвищується шлункова кислотність, що призводить до посилення процесів скорочення стінок кишечника і миттєвого викиду жовчі. Таким чином, чим менше ви розбавляєте лимонний сік, тим активніше починає працювати ваша травна система.

Регулярне вживання в їжу лимона або натурального соку цього фрукта посилює процес відходження жовчі, перешкоджає її застою, а також виводить з організму м’які жовчні пробки.

Процедура очищення печінки лимонним соком показана чоловікам і жінкам з порушенням обміну речовин, у яких є схильність до утворення каменів.

Також лимон може бути використаний і людьми, в печінці яких є пісок, однак, їм необхідно бути дуже обережними.

Оливкова масло в натуральному вигляді підсилює вироблення жовчі і перешкоджає виникнення каменів. Крім того, воно володіє незначною послаблюючим ефектом. Варто відзначити, що при термічній обробці даний продукт втрачає практично всі свої цілющі властивості і стає абсолютно даремний.

Кому може бути корисно очищення печінки оливковою олією і лимоном?

Очищення лимонним соком може виявитися корисним у таких випадках:

  • при регулярному зловживанні алкогольними напоями;
  • при малорухомому способі життя і постійних порушеннях режиму харчування;
  • при наявності супутніх захворювань, таких, як атеросклероз судин, цукровий діабет або подагру;
  • при наявності ожиріння і надлишкової маси тіла;
  • при спадковій схильності до жовчнокам’яної хвороби;
  • крім того, подібна очищення може бути корисна людям, у яких відсутні камені, але під час проведення ультразвукової діагностики органів черевної порожнини виявлені будь-які деформації жовчного міхура.

Як очистити печінку оливковою олією і лимоном?

В деяких джерелах ви досі можете зустріти метод очищення печінки, при якому з неї виходять навіть великі камені. За 2-3 дні до початку цієї процедури необхідно пройти кілька очисних клізм, оскільки для досягнення ефективного результату необхідний порожній кишечник. Потім слід випити свіжовичавлений яблучний сік, який нібито розм’якшує наявні камені.

Після цього рекомендується прийняти чайну ложку оливкової олії і чайну ложку натурального лимонного соку. Чергуючи продукти, таким чином, необхідно випити по склянці кожного з них. В кінцевому підсумку слід покласти на печінку грілку і полежати з нею деякий час, поки не з’явиться бажання спорожнити кишечник.

Між тим вже досить давно процедура очищення визнана не тільки не ефективним, але й дуже небезпечною для життя і здоров’я. Очистити печінку таким радикальним способом у вас не вийде, а ось завдати їй ще більшої шкоди, на жаль, дуже легко. Тим не менш, допомогти головному фільтру людського організму виконувати свої функції за допомогою оливкового масла і лимона можна.

Досить знати, як очистити печінку лимоном правильно. Для цього необхідно в окрему ємність вичавити сік з половинки лимона і додати його до двох столових ложок оливкової олії. Отриману суміш слід приймати протягом місяця щодня після пробудження, натщесерце.

Цей простий метод допоможе вам ефективно і м’яко очистити печінку і жовчні протоки, не завдавши шкоди своєму організму.

Залишити коментар