Як зробити мигдалеподібну форму нігтів?

Гарний, акуратний і доглянутий манікюр – це візитна картка кожної дівчини, яка старається бути сучаснj. і моднj.. Залежно від обраної форми нігтів, може візуально змінюватися повнота долоні і довжина пальців. Візуально зробити пальці тонше і довше, як це буває у піаністів, допомагає форма нігтів, яка називається «мигдаль». Якщо вона виконана правильно, то нігтьові пластини будуть виглядати природно і гармонійно.

Особливості мигдалеподібного манікюру

Обробка натуральних нігтів в такій техніці залишається модною протягом багатьох років.

А все, тому що вона дозволяє зберегти і підкреслити природну форму нігтьового ложа, не передбачає загострених і різких куточків, має більш вузькими кінчиками, ніж ті, які знаходяться біля основи «усмішки».

По суті, нігтик починає нагадувати викликати асоціації з мигдальним горіхом, бо і сам манікюр має таку назву. Змоделювати подібний дизайн нігтьових пластин не так просто як здається спочатку.

При обробці вільних країв необхідно дотримуватися точність і акуратність, щоб остаточний контур не вийшов занадто гострим або надто овальним. Чергова труднощі запиливания нігтів полягає в тому, щоб домогтися абсолютної ідентичності.

Безпосередньо перед тим як ви захочете вдома і своїми силами зробити форму нігтів «мигдаль», важливо переконатися, що нігтьова пластина має достатню довжину. Якщо вона буде маленькою, то манікюр вийде трикутний, але ніяк не мигдалеподібний. Ідеально, якщо довжина вільного краю буде більше або дорівнює довжині ложа.

Майстри манікюру не радять робити «мигдаль» власницям натуральних нігтів, оскільки при прагненні змінити обридлий дизайн, доведеться зрізати більшу частину їх загострених кінців. З-за цього в салонах дуже затребуване акрилове або гелеве нарощування «мигдалин», які визнаються міцними і носкими штучними нігтиками, що мають найбільш природні обриси.

Варто зауважити, що подібна форма є однією з найбільш непрактичних і незручних для виконання повсякденних обов’язків по дому.

При неправильному і необережному використанні, навіть самий якісний дизайн кінчиків здатний швидко втратити своє первинне оформлення. З-за цього в побуті потрібно регулярно користуватися захисними рукавичками з гуми.

І ще: сучасний мигдаль, за образом якого відтворюється нова форма нігтів, підійде власницям пухких та коротких фаланг.

Такий прийом допомагає візуально зробити їх довшими, витонченіше і тонше.

Як домогтися необхідної форми?

Щоб зробити такий манікюр в умовах свого будинку, потрібно запастися наступними пристроями:

  • кусачками;
  • пилочками з різною зернистістю;
  • полировщиком;
  • шліфувальником.

Справжні нігтьові пластини слід обробляти пиляннями на основі з картону або гуми, з мінімальною зернистістю, тоді як для нарощених вже потрібна грубозерниста металева пилка.

Слабкі і ламкі нігтики коригуються м’якими пилочками.

Поетапно дизайн нігтів, кінцевою метою якого є форма «мигдаль», робиться наступним чином:

  • Спочатку пластин надаються чіткі контури квадрата, для чого їх слід відрізати кінчики одним рухом і по прямій лінії. Зручніше це робити манікюрними кусачками;
  • Потім форму роблять трапецієподібної, шляхом поступового запиливания гострих кутів;
  • Куточки вийшла трапеції згладжуються м’якою пилкою до потрібного стану.

Який вибрати дизайн?

Сучасний мигдалеподібний манікюр прийнято прикрашати ліпленням, художнім розписом, блискучими елементами і різноманітними стразами. Головне – не переборщити, не домогтися надто строкатого дизайну, і не робити основу різнобарвною.

Найбільш виграшно форма нігтів «мигдаль» виглядає з дизайном класичний білий френч, в основу якого покладено прозорий або nude лак. В принципі, на такому манікюрі відмінно виглядають всі колірні варіації, направлені на акцентування уваги на загостреному кінчику нігтьової пластини.

Шанувальникам всього екстравагантного і помітного можна порадити френч з використанням лаків неонової і кислотної забарвлення. Нейл-арт у вигляді акваріумного дизайну або об’ємної ліплення буде актуальний для випускниць і наречених, які заздалегідь продумали свій святковий образ до самих дрібниць.

Досить часто нарощування нігтів закінчується тим, що форма мигдаль прикрашається вручну в техніці китайської розпису.

На такому манікюрі вона виглядає по-особливому ніжно і романтично. А щоб зробити візерунок в домашніх умовах, досить купити в канцелярському магазині фарби на основі акрилу і плоскі пензлі різної товщини.

Найпростіше укласти «мигдаль» в обійми яскравого лаку, має глянсове покриття, оскільки блиск завжди робить манікюр розкішним і урочистим.

Темні і контрастні відтінки будуть акцентувати увагу на природній формі, в якій витримані нігті.

Така форма відмінно виглядає, якщо пластини пофарбовані в морквяний, чорнильний, активний яскраво-червоний, чорний, смарагдовий або бірюзовий колір.

Нарощування «мигдалю» не робиться на пальцях, схильних до набряклості, при повних руках або коротких долоньках.

У даних ситуаціях подібний манікюр тільки приверне зайву увагу до недоліків кінцівок, і втратить все своє витонченість.

Залишити коментар