Молодий коханець – знайти, утримати або повернути, яку поведінку вибрати?

Як ви ставитеся до історій про молодих коханців заміжніх жінок? Вам пригадується Анна Кареніна (пам’ятається, вона була старша Вронського) або Наташка 45 років з сусіднього під’їзду? А може, і у вас був подібний досвід?

Жертва або «пожирачка немовлят»?

У будь-який час, в будь-якому суспільстві – зв’язок заміжньої жінки викликає бурю емоцій в оточуючих. Зовсім сторонні люди проявляють широкий діапазон почуттів – від відвертої заздрості до бурхливого неприйняття. Останні емоції притаманні членам сім’ї чоловіка і дітям, якщо їм стає відомо про адюльтері.

Схвалення такого зв’язку – велика рідкість, і, як правило, саме жінка піддається шквалу критики, виступаючи в нав’язаній їй ролі «хижачки» і «пожирачка немовлят». Фразу: «З жиру біситься!» можна почути від 80% знайомих і незнайомих, критикують розпусну самку. Решта 20%, як правило, шкодують «бідного хлопчика», якому назавжди поламали життя і насолоджуються, обговорюючи жаркий вітер мексиканських пристрастей, випадково залетів в місцеве болото.

При цьому чоловіки таємно зітхають по ночах, представляючи бурхливий секс «цієї» та її молоденького сосунки, а їх дружини зі своєї половини сімейного одра випромінюють в простір люті думки: «Ну чим вона краща?».

Ви все ще заздрите жінці, у якої молодий коханець?

Молодий коханець – як знайти…

Як правило, такі зв’язки трапляються абсолютно випадково, за збігом обставин. За винятком випадків, коли жінка одержима сексом і полює на худеньких і вухатих «ботанів» за геймерським клубам, позбавляючи їх невинності. Правда, це та відносинами не назвеш, так, своєрідне хобі.

Ми ж розглядаємо ситуацію, коли все співпало і сталися саме відносини, а не одноразовий секс. У наш час, коли жінкам доступна косметологія на найвищому рівні, а фітнес і здорове харчування стали нормою життя, вони виглядають набагато молодше своїх мам і бабусь у цьому ж віці. І такі стосунки дедалі частіше стають не винятком з правил, а тенденцією, яка з кожним роком зростає.

Сучасні жінки відчули і усвідомили себе сексуальними, стали більш розкутими, вони впевнені в собі, можуть і вміють себе подати, з ними цікаво. Вони хочуть жити повноцінним життям, у тому числі сексуальної, тому готові до відносин з чоловіками набагато молодше себе.

Що можуть дати один одному партнери в подібному союзі? Жінка може будувати відносини в тому ключі, який її влаштовує, отримуючи натомість весь нерозтрачений сексуальний запал молодого партнера, тим більше що в цьому випадку біологічний годинник як раз збігаються. При цьому вона може навчити чоловіка маленьким секретів великого сексу і підготувати його до відносин з іншими жінками.

Обох партнерів влаштовує своєрідна «безперспективність» відносин, тому що навряд чи вони розраховують зв’язати себе більш міцними узами. І це додає зв’язку легкість і невимушеність.

…і утримати

Як утримати або повернути коханця? А чи потрібно це робити? Якщо чоловік хоче піти, значить, стосунки себе вичерпали, повертайтеся в іншу сторону і йдіть далі, нехай спробує знайти кого-то краще вас.

Але, можливо, прийшла пора самої розірвати цей зв’язок, щоб коханець не був розчарований вашим неминучим старінням. Хай він запам’ятає вас такий, прекрасною, у розквіті років і сил, божественної і шикарною. Жінкам, які опинилися в подібній ситуації і набагато молодше своїх коханців, варто подивитися фільм «Шері», де грає незрівнянно прекрасна Мішель Пфайффер.

Однак якщо вам дуже важко відпустити хлопця і дуже хочеться втримати поруч, кілька порад, як себе вести в такому випадку:

  • Ревнощі ніхто не відміняв, вона притаманна і чоловікам і жінкам, змусьте його поревнувати. Тільки робіть це не напоказ, нерозумно і демонстративно, а так, щоб ваш обранець повірив в чергу стражденних вашої уваги;
  • Не нагадуйте молодій людині про свій вік, скільки вам років, пам’ятайте тільки ви. Привабливий тільки впевнена в собі людина, вірте в себе і переконайте в цьому оточуючих;
  • Не влаштовуйте сцен, не треба дзвонити серед ночі, благаючи повернутися, і не питайте через кожні півгодини, з ким він зараз, така поведінка неприпустима і не допоможе вам утримати його поруч. Станьте унікальною і неповторною, не такий, як всі і запам’ятайте, що головний козир досвідченої жінки – довгий повідець для чоловіка;
  • Ні в якому разі не треба будити свої материнські інстинкти, ви коханка, а не мати. Ця роль призначена вам в іншій сім’ї, де є діти і дорослий чоловік. Адже ви стільки років шукали саме пристрасть, а не чергового дитини. Крім того, командирські нотки в голосі гублять відносини, і ваш молодий коханець скоро почне здригатися під вашим суворим поглядом;
  • Постарайтеся не закохуватися. Жінки так влаштовані – секс для них міцно пов’язаний з емоційною близькістю. Але подумайте про те, що ви шукали в зв’язку з цим, і чи готові ви страждати, намагаючись утримати чоловіка, який обов’язково подорослішає і піде?

Але всі ці поради вам знадобляться потім, після того як роман злегка перегорить і стане вщухати. А на самому початку стає актуальним інша постановка питання: «Як зробити так, щоб молодий коханець тримався на відстані?», щоб не зруйнувати власний крихкий мир заміжньої жінки?

Молодий коханець – вибухонебезпечні відносини

Ваш коханець цілком може у вас закохатися і почне вести себе, як Робін Гуд, рятуючи вас від чоловіка.

У цей момент головне – припинити всі спроби зруйнувати ваш шлюб, пояснивши, що ви не вийдете за нього заміж і для вас обох це просто цікава гра, яка скоро закінчиться. Постарайтеся аргументувати своє небажання розлучитися, але так, щоб вас почули. Інакше може вибухнути повномасштабна катастрофа.

Дайте йому зрозуміти, що якщо він продовжить свої спроби, ви з ним розлучитеся, і робіть це переконливо. Та й взагалі, постарайтеся вести себе розумно і тримати свого молодого людини як можна далі від родини і власного будинку, поки не оціните, на що він здатний. Можливо, він неврівноважений психопат і завтра прийде до вас додому з пістолетом? Вам це треба?

Як позбутися від коханця?

Позбутися від закоханого, який не хоче вас відпускати, – велика проблема. Особливо якщо він знає, де ви живете і працюєте.

Якщо відносини не приносять задоволення, а муки, краще прийняти рішення і розлучитися. Постарайтеся не образити вашого чоловіка, іноді ображену гідність штовхає людей на найжахливіші і непередбачувані вчинки. Не хочеться, щоб ваш роман закінчився трилером з кривавою розв’язкою. Поясніть, що ви не йдете від нього до когось, а повертаєтеся в сім’ю, тому що у вас хворий чоловік, дочка народила дитину, розлучилася або вагітна, їй потрібна мати і так далі.

Приводьте переконливі аргументи, змусьте його повірити, що обопільне рішення, що вам потрібно все простити й забути один одного. Розлучіться на дружній ноті, без взаємних образ і докорів, пам’ятайте, це вас суспільство вважає «зубастою акулою», а він завжди буде постраждалою стороною. До чого вам зайві розмови за спиною?

Постарайтеся знайти важелі тиску, підведіть його до думки, що ви стара і хвора жінка, і вам в тягар будь-які відносини, особливо сексуальні. І прямо зараз, пішовши від нього, ви поползете вмирати від старості у своєму незатишному житло, з нелюбим чоловіком. Так, іноді доводиться йти на такі заходи, ви ж не хочете, щоб у дворі вашого будинку регулярно демонструвалися спроби суїциду?

Як забути молодого коханця?

Як забути колишнього коханця? Тут поради давати складно, у кожного свій тимчасової межа, після якого рани затягуються, і можна дихати вільніше.

Постарайтеся з головою зануритися в улюблену справу, щоб як можна менше залишалося часу на роздуми. Запишіться на йогу – правильне дихання, асани і психологія йоги в буквальному сенсі піднімають з могили, допоможуть вам переосмислити ваші відносини.

Напишіть книгу про ваших відносинах і заробити на цьому мільйон. Уявляєте, як він буде кусати лікті?

Знайдіть собі справу по душі: записуйтеся на тренінги, вчіться чого-небудь нового, займіться екстремальними видами спорту, серфінгом, дайвінгом, стрибками з парашутом, намагайтеся вести активний та насичений подіями спосіб життя.

Не закидайте себе ні в якому разі не треба давати людям привід позловтішатися: косметолог, перукар і масажист в цей період повинні стати вашими кращими друзями. Змінюйте свій імідж, любіть себе і будьте щасливі! Зрештою, хто вам заважає знайти більш молодого коханця?

Залишити коментар