Як стати фотогенічною: практичні поради для тих, хто погано виходить на знімках

Як часто ми чуємо, а деколи і самі вимовляємо фразу на кшталт «не знімай мене, я не фотогенічний!». А що ж таке фотогенічний людина? Це та сама особистість, зображення якої запам’ятовується на кожному знімку. Причому запам’ятовується в хорошому сенсі цього слова.

Секрети вдалих фотознімків

Найчастіше фотогенічні люди виглядають на знімках навіть в рази краще, ніж у звичайному повсякденному житті. Іноді, розглядаючи колективні фотографії, ми робимо висновок про те, що всі люди, зображені на них, вийшли чудово.

Всі, крім нас самих. Тільки у нас на цих знімках дивне, дурне, практично неузнаваемое особа. Чому так відбувається? І тільки суб’єктивна аномальна самокритика винна в даному випадку?

Деякі люди схильні приписувати собі недоліки, яких насправді немає. Але якщо ви страждаєте від дефіциту хороших фотографій, і постійно турбуєтеся, перебуваючи на заходах, що передбачають будь-які зйомки, з цим дійсно треба щось робити. І в першу чергу, важливо зрозуміти, що фотогенічність – це зовсім не вроджений дар, а придбане, чітко відпрацьований і заслужене вміння.

Як стати фотогенічною?

Часом здається, що якість вихідного знімка цілком залежить від умінь хорошого фотографа – мовляв, вибрав вигідний ракурс, правильно поставив світло, відретушував, і ось, краса готова! Але це не зовсім так. Звичайно, вміння фотографа дійсно відіграють основну роль у привабливості знімка. Але чому ж деякі люди виходять відмінно навіть на тих фотографіях, що були зроблені любителем у невимушеній атмосфері, та ще й несподівано? Головний секрет фотогенічності криється лише в тому, щоб виглядати бездоганно і в реальному житті.

Прийом № 1: фокус на обличчя

Сучасна фототехніка зробила настільки значний крок вперед, що може відобразити
будь-яку деталь, включаючи мікрорельєф шкіри. З одного боку, це просто чудово. А з іншого – жахливо, особливо якщо ваше обличчя недостатньо доглянуте і чисте. Як можна бути фотогенічною дівчиною, якщо поверхню обличчя буквально всіяна прищами, або, того гірше, зморшками і складками?

Щоб виходити на знімках добре інноваційних камер, вам доведеться стежити за чистотою і свіжістю своєї шкіри.

Причому тонізувати і очищати її важливо не тільки перед самою «фотосесією». Робити це слід постійно, на щоденній основі. Краще всього розробити власну уходовую програму, яка стане найбільш результативною для вас.

Чому деякі люди не є фотогенічними на портретних знімках:

 1. Жирний блиск шкіри – це справжній бич тих, хто не виходить на фотографіях. Надмірне світловідображення на обличчі навряд чи зробить вас привабливою. Тому якщо ваша шкіра виділяє сало в надлишку, варто подбати про придбання якісної доглядає продукції – матуючого крему або лосьйону, основи під тональний або пудру, спеціальних серветок. До речі, останні придатні на всі випадки життя – ними можна матувати особа в «експрес-варіанті», і навіть при макіяжі. Просто носіть їх з собою і протирайте обличчя перед клацанням камери, особливо у вечірній час, припускає спалах;
 2. Тьмяна нерівномірна шкіра також навряд чи прикрасить вас на портретному зображенні. Обов’язково
  використовуйте механічний скраб, щоб своєчасно эксфолировать ороговілі частинки епідермісу, які і роблять поверхню шкіри нерівномірною, тьмяною і млявою. Що може бути красивіше чистою і сяючою шкіри на знімку з близької відстані?;
 3. Неякісний макіяж є найголовнішим «запорукою» поганих фотографій. Якщо ви ламаєте голову над тим, як стати фотогенічною, і використовуєте декоративну косметику в корені неправильно, навряд чи ви зможете досягти успіху у власній фотографічній привабливості. Тональна основа повинна бути нанесена строго рівномірно, без пересвітла і різких контрастних переходів на шиї. Занадто сильно обтяжувати тон також не варто – це призведе лише до того, що особа буде здаватися втомленим і неумытым. Не варто зловживати коректорами і консилерами, а також бронзо-пудрою. Хайлайтер є відмінною штукою, що допомагає створити оптимальне об’ємне моделювання особи, але якщо ви не хочете виглядати на знімку, як блискуча новорічна ялинка, його потрібно застосовувати суворо дозовано.

Пам’ятайте, що однією краси недостатньо. Якщо ти недоглянута дівчина, ніщо не допоможе тобі виходити на знімках привабливою і приємною.

Прийом № 2: вчимося любити себе

Головне правило фотогенічного людини – здорова амбітність, впевненість в собі і позитивна оцінка своєї унікальності.

Такі люди ніколи не стануть ховатися від камери, натягувати неправдиву посмішку перед нею або втягувати живіт. Вони прекрасно знають всі свої недоліки, але розцінюють їх як оригінальність та індивідуальність.

Якщо ви не фотогенічні, швидше за все, під «прицілом» камери ви починаєте метушитися і хвилюватися. Ви відразу згадуєте про своїх веснянках, щербинці між зубами, легкому косоокості та інших нюансах зовнішнього вигляду. Що робити, якщо ти зовсім не фотогенічна? Ось і відповідь – навчитися любити своє тіло, цінувати його і плекати, незалежно від його особливостей.

Прийом № 3: демонструємо емоції

Зазвичай, коли людина погано виходить на знімках, для нього характерно пригнічення реальних емоцій. Він раз у раз намагається натягнути «чергової» усмішку, або, навпаки, робить серйозний, десь навіть насуплений вигляд, лише б тільки об’єктив ненароком не відобразив їх «гусячі лапки» або носогубні складки.

Навіть якщо процес фотографування провокує у вас нервове напруження, намагайтеся не захоплюватися позуванням і не пригнічувати своїх справжніх емоцій.

Проведіть самостійний експеримент. Поставте камеру на автосъемку і спробуйте не позувати, а просто розслабитися, ніби не бачите апарату. А тепер зробіть серію знімків з відвертим позуванням і помилковими емоціями. Бачите різницю? Будьте собою і не купируйте своїх природних переживань!

Прийом № 4: шукаємо свої достоїнства

Будь фотогенічний людина добре знає свої переваги і недоліки. І це не йде врозріз з пунктом № 2, який вчить нас приймати себе такими, якими ми є. Але персона, яка вигідно виходить на знімках, вміє чітко перекрити свої недоліки достоїнствами і вигідно підкреслити другі. Мистецтво позування є запорукою гарних фотографій, про що вам скаже будь-який фотограф або модель.

Як стати по-справжньому фотогенічною: вчимося позувати!

 1. Будь-яка дівчина буде виглядати на фото стрункішою, якщо стане виставляти одну ногу вперед, а стегна і сідниці відводити назад. Спробуйте самі, і ви побачите, що получитесь на знімку куди стрункіше і вище, ніж є насправді;
 2. Не направляйте особа прямо перед об’єктивом. Камера використовує відбите світло, щоб перетворити тривимірний об’єкт в двомірний. Саме з цієї причини люди на фотографіях виходять товщі і ніби «площі», ніж є. Тож не ставайте прямо перед камерою. Спробуйте повернути обличчя і тулуб трохи вправо або вліво, щоб створити красиву гру тіней. Так ви додасте своїм виглядом більше витонченості і витонченості;
 3. Висувайте свої достоїнства. Яка частина вашого тіла є найбільш привабливою?
  Намагайтеся, щоб саме на неї потрапляв весь акцент в процесі фотографування;
 4. Згинайте свої суглоби. Як часто ви ходите з повністю прямими ногами чи руками? Дуже рідко, а то і взагалі ніколи. Не варто забувати про це в процесі зйомки! Трохи зігніть свої суглоби (ліктьові, колінні або тазостегнові), і ви побачите, що вийшли на фотографії більш природно і розкуто, ніж звичайно;
 5. Приймайте тільки зручну позу. Не потрібно корчитися від болю або дискомфорту, стоячи в незвичній і неприродній позі! Інакше ніякі поради не допоможуть вам стати фотогенічною. Хитрощі позування хороші лише тоді, коли є прийнятними для вашого тіла. А фотогенічність – це вміння балансувати між єством і мистецтвом, ніби камери і зовсім немає поблизу. Якщо ви будете навмисно намагатися бути кращим на знімку, до упору втягуючи живіт і відводячи плечі назад, навряд чи йтиметься про якусь природності.

Якщо ви робите груповий знімок, варто встати в середині групи.

Прийом №5: впевненість – запорука успіху

Пройшли ті часи, коли фотографії знімали на плівку, витримуючи тригодинні пози. Тепер можна зробити 1000 знімків, відібравши з них «вершки». Тому нічого не бійтеся і ведіть себе впевнено! Не показуйте камері свого сорому і скутості!

Будьте чарівні!

Залишити коментар