Квіти в волоссі. Як виготовити вінки, заколки, шпильки своїми руками?

Для прикраси зачіски існує безліч варіантів. Найчастіше для цього використовують обідки, шпильки або просто атласні стрічки, особливо якщо волосся довге.

Квіти в волоссі допомагають надати зачісці завершений вигляд. Для того щоб підкреслити свою індивідуальність, можна шпильки виготовити своїми руками.

Шпильки з вінтажним прикрасою

Одним з найбільш простих і доступних способів декорування зачіски є шпильки. Вони використовуються для волосся будь-якої довжини. Така прикраса легко зробити своїми руками.

Щоб виготовити шпильку, знадобиться:

 • 1 невидимка;
 • Невеликий відрізок фетру;
 • Мереживна або гіпюрова тасьма довжиною 50 сантиметрів;
 • Бусинка або красива ґудзик;
 • Клей;
 • Ножиці.

Для того щоб зробити трояндочки на невидимці своїми руками, потрібно насамперед вирізати два фетрових кружечком не більше 2 сантиметрів у діаметрі. На краю однієї заготовки нанести рівний шар клею і почати приклеювати тасьму, згортаючи її по спіралі. Витки при цьому потрібно робити до центру від краю.

Тасьму до круглої заготівлі прикладають нижнім краєм, міцно стискаючи пальцями. Якщо все правильно зробити, то вийде гарна ажурна троянда. Прикрасити серцевину допоможе правильно підібрана бусинка або ґудзик. Вона може бути в тон прикрасі або вигідно відтіняти контраст.

Другу фетровий заготовку можна пришити або приклеїти на шпильку, після цього міцно прикріпити до неї троянду.

Для того щоб зробити таку шпильку своїми руками, можна використовувати матеріали різної кольорової гами. Такі саморобні прикраси у волоссі допоможуть підкреслити романтичну і ніжну натуру власниці.

Обідок своїми руками

Обідок для волосся користується великою популярністю у прекрасної половини людства різних вікових груп. Прикрасивши старенький обруч своїми руками, його можна перетворити на унікальне прикраса зачіски.

Щоб виготовити елемент декору для волосся різної довжини, знадобиться:

 • 1 обідок;
 • Намистинки або бісер;
 • Відрізок шифону;
 • Гострі ножиці;
 • Газова запальничка або парафінова свічка;
 • Нитки з голкою;
 • Клей.

Щоб зробити прикраси для зачіски, потрібно вирізати з шифонной тканини кілька кіл, різних в діаметрі. Чим більше розмір заготовок та їх кількість, тим об’ємнішим вийдуть квіти.

Для того щоб захистити краї пелюсток від обсипання і розтріпування, їх потрібно трохи припалити. Це зручно зробити за допомогою запальнички або свічки.

Зробити квіти з заготовок дуже просто. Для цього потрібно скласти всі кружечки рівною стопкою один на один, при цьому найбільший повинен лежати внизу, а найменший – вгорі. Для того щоб їх надійно закріпити на кожну середину кружечка, можна налити крапельку клею або зробити по центру заготовок кілька стібків голкою, з’єднуючи між собою шифонові кружечки. Прикрасити готові квіти можна стеклярусом, намистинками або бісером. Декор до обідка можна приклеїти або пришити.

Варто пам’ятати, що прикраси на обідку повинні відрізнятися за розміром, залежно від вікової категорії власниці. Для маленьких дівчаток добре підійдуть більш мініатюрні бутончики, при цьому їх може бути кілька. Квіти з шифону на обідок можна зробити у вигляді ромашки або календули, підібравши для цього відповідні відтінки матеріалу.

Вінок своїми руками

Багато дівчинки для плетіння віночків використовують живі квіти. При переплетенні їх стебел можна отримати оригінальна прикраса, яке здатне прикрасити будь-яку зачіску на волоссі різної довжини. Недоліком такого декору є його недовговічність.

Для того щоб вінки прослужили тривалий час, їх можна виготовити з штучних квітів. Для цих цілей можна використовувати покупні заготовки або зробити їх своїми руками.

Щоб виготовити вінок, знадобиться:

 • Флористична та жорстка дріт;
 • Готові штучні квіти;
 • Ножиці;
 • Атласні стрічки.

Перед початком виготовлення вінка своїми руками потрібно виміряти діаметр голови. Після цього робиться каркас із дроту. На наступному етапі потрібно підготувати штучні квіти.

Для цього з них обрізають стебла, а під чашолисток протягують флористичний дріт, щоб прикріпити бутон до дроту. Великі квіти зручно кріпити окремо, а з декількох дрібних можна виготовити невеликі композиції.

Квіткові заготовки потрібно прикріпити до проволочному каркаса, рівномірно розподіляючи по всій довжині. Для того щоб виготовити каркас для вінка, бажано використовувати жорстку дріт. Якщо в господарстві не знайдеться, то можна використовувати м’яку, зігнувши її в декілька шарів.

Обтянув каркас тканиною, квіти на нього можна наклеювати.

Надати завершений вигляд вінка допоможуть листочки. Їх також можна зрізати з букета, з якого брали квіти. Для кріплення зручно використовувати той же спосіб, що і для бутонів.

Квіти на шпильці

Будь-які прикраси, зроблені своїми руками, виглядають оригінально. Зробити красиву зачіску можна за допомогою звичайних шпильок. Квіти в волоссі, прикріплені до шпильок, допоможуть внести різноманітність в повсякденний образ.

Щоб виготовити квіти для шпильок, знадобиться:

 • Атласна стрічка шириною не менше 3 сантиметрів – 1 метр;
 • Бусинка або ґудзик для серцевини -1 штука;
 • Нитки з голкою;
 • Шпильки для волосся.

Перед початком виготовлення квіточки своїми руками краї стрічки потрібно обробити, щоб вони не сипалися. Для цього їх слід трохи обпалити або підшити, підвернувши на виворітну сторону.

Після цього стрічку скласти вдвічі по все довжині, її краю зшити дрібними стібками, виворіт має залишитися всередині. Нитку, яку зшивали, не обрізати, а зібрати на ній стрічку до 27-30 сантиметрів, і тільки потім закріпити.

Стрічку потрібно взяти в руку швом вниз, підігнути її край до основи, закріпивши стібком. Це буде верхня частина квітки.

Далі, провертаючи пришитий край по колу, закріплювати його кількома стібками, щоб сформувався квіточку. Коли другий край стрічки пришитий, потрібно зробити серцевину бутона.

Для цього з допомогою клею або нитки прикріпити обрану бусинку або ґудзик.

Щоб зачіски зі шпильками на волоссі різної довжини виглядали органічно, потрібно зробити кілька таких прикрас. Відтінок стрічки, як правило, вибирають з урахуванням кольору волосся.

Яскравих і стильних вам зачісок!

Залишити коментар